Kdo nejede na dovolenou?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 16:08
Kdo nejede na dovolenou?

Ahoj, je tu někdo kdo taky letos nejede na dovolenou? :( Už pomalu začíná léto, kamarádky pořád mluví o tom kam letos pojedou k moři, na Facebooku vidím fotky z dovolených a mrzí mě, že se letos nikam nepodívám, přišla jsem o práci, tak si to nemůžu dovolit, stačilo by mi i klidne Chorvatsko a byla bych šťastná, ale bohužel :nevim: Tak mám z toho už docela depky ze cely leto budu doma

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
garnier
Kecalka 169 příspěvků 04.06.19 16:11

Taky nepojedeme, mame mimino a kupujeme dum. Taky mi more chybi, zas pojedem nekdy jindy. S letosni figurou budu radsi doma :mrgreen:

Uživatel je onlinesakota
Kelišová 5825 příspěvků 04.06.19 16:12

My nikam nejedem a vubec me to netrapi. Proste se nam nechtelo nic vymyslet a zarizovat a s detma by to byla stejne otrava, hlidat je muzu i na chate na zahrade a nepotrebuju more. :)

mayecka
Ukecaná baba ;) 1413 příspěvků 04.06.19 16:12

My nejezdime, prázdniny travime v Česku a Polsku, je tady tolik nádherných míst. :srdce:

chaela
Ukecaná baba ;) 2268 příspěvků 2 inzeráty 04.06.19 16:13

Tak nemusis byt nutne doma ne..
My taky nikam nejedem a nebyli jsme ani asi 4 roky předtím. Je mi to vcelku fuk, moře není všechno. Jako ano, je to zpestření těch dlouhých veder, ale to se dá zařídit i jinak. A to jsem.byla driv zvykla byt u more minimalne dvakrat ročně. My si to léto letos zpestříme porodem :) to mi stačí :)

Aduš8
Závislačka 4942 příspěvků 04.06.19 16:14

My nejedeme už třetí rok, nejdřív jsme byla těhotná, pak bylo malému půl roku a teď jedu na dovolenou do porodnice. Dovolená se dá užít skvěle i doma, jen záleží na tom, jak si to člověk zařídí.

katintheBOx63
Kecalka 485 příspěvků 04.06.19 16:14

Nejedu, koncem cervence mam termin porodu :mrgreen: Jinak nemáš v okolí niake zajímavé destinace, kam by se dalo zajít i pěška, na kole, vlakem nebo busem? Klidně jen vyrazit ráno se sváčou z domu na celý den a pak zpátky. Alespoň niaka změna prostředí.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 04.06.19 16:14

Tak porad si muzete pomoct u homecreditu, profident apod. :palec:

Ale ted vazne, taky nikam nejedu a nehroutim se z toho. Proste to financne nejde a basta. A kam kdo jede je mi uplne burt. Si predstavte, ze ty krasny fotky z FB budou treba jeste 2 roky splacet, jelikoz si na tu dovolenou pujcili. Uz je vam lip? ;)

Kriss Tina
Extra třída :D 10816 příspěvků 04.06.19 16:18

K moři nejezdíme, až budou děti větší. Jezdíme po Česku a Slovensku a úplně nám to stačí. Dyt u i nás je tolik pěkných míst, že mě vůbec neštve že nikam dál nejedu.

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 8124 příspěvků 04.06.19 16:22

Taky nejedeme. Loni jsem byla těhotná, letos je mimčo malé, ale nám to nevadí. Dovolená v čechách je taky krásná.

Jogo-Bela
Stálice 77 příspěvků 04.06.19 16:22

K moři nejezdíme, cestujeme spíš po ČR a okolí, toto léto budeme trávit v ČR a na Slovensku, možná si uděláme výlet do Rakouska… k moři se určitě ještě pár let nedostanem, ale neva, jsou důležitější věci, není proč se hroutit :kytka:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34804 příspěvků 04.06.19 16:22
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo kdo taky letos nejede na dovolenou? :( Už pomalu začíná léto, kamarádky pořád mluví o tom kam letos pojedou k moři, na Facebooku vidím fotky z dovolených a mrzí mě, že se letos nikam nepodívám, přišla jsem o práci, tak si to nemůžu dovolit, stačilo by mi i klidne Chorvatsko a byla bych šťastná, ale bohužel :nevim: Tak mám z toho už docela depky ze cely leto budu doma

a dovolená = jedině moře?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 16:22

Nebyli jsme uz asi 6let predtim několikrát za sebou u more, a za těch 6 let mi to more vubec nechybelo.. Stavel se dum, byly maly děti, jezdi se po výletech, prodlouzeny vikendy a bohate mi to stačilo..
Pritel ale letos uz k mori chce, jelikož mame maly deti, tak ja se tam netesim vubec..
Ale většinou kdyz se mi nekam nechce tak je to tam pak super, tak uvidime :mrgreen:

Azeretereza
Závislačka 2848 příspěvků 04.06.19 16:22

Taky nikam nejedu, změnila jsem práci a nemám tolik dovolený. nevadí mi to, byla jsem vloni, možná s přítelem nějakej prodlouzenej víkend, klidně i u nás. Je tu taky krásně.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 04.06.19 16:24

Tak zrovna chorvatsko se dá zajet poměrně hodně levně, nemáš vůbec nic?? pro mě letní dovolená bez moře, není dovolená.. jezdíme každý rok, loni jsme byli v Africe tak letos jen Chorvatsko asi pokud nebude nějaký super last minute… nikdy jsme si nemuseli pujčovat ani korunu, jen máme raději jedno dítě a dopřejeme mu moře každý rok než třeba víc dětí a nejezdit nikam :nevim: česko je krásné, ale mořský vzduch je nenahraditelný, to naše to potřebuje

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama