Kdo to mohl volat?

Anonymní
24.5.17 18:37

Kdo to mohl volat?

Dnes mi volala teta v jejíž firmě jsem před nějakou dobou krátce pracovala, že volal někdo a ptal se jestli jsem tam někdy pracovala a jak byla spokojená, momentálně jsem nezaměstnaná, životopisy si posílám ale na pohovoru jsem ještě nebyla, mám nějaké dluhy tak mě napadlo zda to nemohl být nějaký vymahač, ale to zas nevím jak by zjistil že jsem tam před x lety pracovala. Nevíte kdo to asi mohl volat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3478
24.5.17 18:39

To vypadá na někoho, komu jsi posílala životopis. Zjišťoval reference na tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
24.5.17 18:39

Teta nemá co podávat informace cizímu.

• Citovat
  • Upravit
24.5.17 18:41

Tak volali z úřadu práce ne? třeba ti to nabídnou znovu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3713
24.5.17 18:48

A ona se nezeptala, kdo volá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 18:50

Tak sem dej číslo volaného, my jej prolustrujeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 18:50

Ano. Jde o reference. Mne si take proklepli u byvalych zamestnavatelu nez mne prijali… Pokud jsi pracovala jak jsi mel, odesla bez peoblemu, s nikym se nerozhadala a neco neprovedla, tak se nemas ceho bat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.17 18:55

@renduli @Nelllies myslite že by volali ještě než si mě pozvou na pohovor? @Manhattan @hudečice přeslechla jméno když se představoval, a teta má zastaralou pevnou linku takže nedohledá číslo :/

• Nahlásit
  • Citovat
3478
24.5.17 18:57

A na jaké pozice se hlásíš?
Oni asi filtrují první výběr - z pohovoru vyřadí ty problémové dle referencí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.17 19:08

@renduli psala jsem na různé pozice, operator vyroby, prodavacka atd. A na pohovor si mě zatím nikdo nepozval, proto mi to vrtá hlavou

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.5.17 19:20

@renduli Trošku jsem se i lekla jestli nevolal někdo ohledně nějakého dluhu ale to mi zase nejde do hlavy že by volali do práce o které ani neví a ptali se jak se mnou byli spokojeni

• Nahlásit
  • Citovat
3643
24.5.17 19:22

Taky si myslím že si někdo zjištoval reference

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3478
24.5.17 19:29

Na operátory výroby se občas hlásí kdekdo (bez urážky), takže si předem zjišťují, jestli nejsi nějaký potížista. Pohovor už pak může být jen formalita. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
24.5.17 21:25
@Anonymní píše:
@renduli Trošku jsem se i lekla jestli nevolal někdo ohledně nějakého dluhu ale to mi zase nejde do hlavy že by volali do práce o které ani neví a ptali se jak se mnou byli spokojeni
:D Ne, spokojenost dlužníků exekutory a věřitele fakt nezajímá. :D
A co jim teda teta řekla? To jistě volal někdo z Tebou oslovených zástupců firem, neboj.
  • Citovat
  • Upravit
Inaris
24.5.17 21:27
@renduli píše:
Na operátory výroby se občas hlásí kdekdo (bez urážky), takže si předem zjišťují, jestli nejsi nějaký potížista. Pohovor už pak může být jen formalita. ;)

Na druhé straně - copak můžu věřit kdovíkomu, když jsem ho ani neviděla? S nímž mluvím jen po telefonu a nevím, co je to za člověka? Vždycky jsme při výběru lidí do naší firmy s manželem radši mluvili s těmi uchazeči osobně. Můj názor je nejpodstatnější, ne že jedna paní povídala. :) Leckteří šéfové jsou obyčejní bezcharakterní pazgřivci.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama