Zákaznicí nevyzvednutá zásilka

185
24.5.17 17:58

Zákaznicí nevyzvednutá zásilka

Ahoj. Předevčírem jsem posílala zákaznici na dobírku balíček do Prahy. O zásilku evidentně stála hned na druhý den. Zásilka měla být v daný den opravdu doručena ale adresát nebyl zastižen. Co dělat teď? Vykašlat se nato, napsat adresátovi že má na poště nevyzvednutou zásilku? Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2605
24.5.17 18:00

Tak snad o tom ví ne? Jednak že má lístek ve schránce a druhak že to očekává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4233
24.5.17 18:02

Adresát má ve schránce upozornění z pošty, že nebyl zastižen a kde balíček najde. Už bych to neřešila, nebo bych maximálně napsala zprávu že má balík na poště, ale jak píšu, má upozornění ve schránce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9123
24.5.17 18:04

Taky bych to už neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
24.5.17 18:06

Třeba se ten lístek někde zatoulal. Já adresátovi psala i číslo na pošťáka co to měl doručovat, protože to hodně spěchalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13195
24.5.17 18:06

Ja bych ji poslala cislo baliku.. at si ho pripadne dohleda… ne vzdy cp hazi oznameni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3447
24.5.17 18:07

Upřímně, já často vybírám z pošty po celé dnech, protože kolikrát se prostě něco vyvrbí a nejsem doma, když přijede pošta. No a? Snad není povinnost odebrat hned? Přece proto je doba uložení, aby měl člověk možnost vybrat zásilku, když se mu to hodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
24.5.17 18:08

Já myslela, že hází vždycky aspoň nám v práci se to tak děje. No jestli nehodili tak je to průser 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70049
24.5.17 18:08

@Alisa30 Poslala bych ji číslo balíčku a jinak na tom není co řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13195
24.5.17 18:09

@Alisa30 me se uz kolikrat stalo ze jsem dostala az druhou vyzvu a nebo vubec nic a zasilku jsem si dohledavala sama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13208
24.5.17 18:10

@Alisa30 no ona zákaznice klidně mohla být i doma a pošta mohla klidně bez upozornění rovnou vhodnit lístek, že adresát nebyl zastižen. Nebylo by to ani poprvé, ani naposled… Pošli zákaznici SMS zprávu a dále ať si to vyřeší na poště. Balík si může vyzvednout i bez oznámení o uložení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
24.5.17 18:19

Někdy se stane, že u nás ani nezazvoní, a pak mám oznámení (vyjímečně si mi stalo, že až po pár dnech), že jsem nebyla k zastižení :-/ a už jsem i zažila, že balík neuložili na poštu, ale zaslali ho zpět k odeslání do Depa, a tam trčel, než skončila ta lhůta.
Je fajn zákaznici napsat, že balík byl odeslaný a připsat číslo balíku, já ho podle toho pak vcelku často dohledala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
24.5.17 18:27
@katkalaila píše:
@Alisa30 me se uz kolikrat stalo ze jsem dostala az druhou vyzvu a nebo vubec nic a zasilku jsem si dohledavala sama…

Já dostala výzvu pár dní poté, co jsem si pro zásilku došla na poštu s občankou :D, takže pošta perlí. (tato výzva byla první)

• Nahlásit
  • Citovat
13195
24.5.17 18:29
@blabla123
@blabla123 píše:
Já dostala výzvu pár dní poté, co jsem si pro zásilku došla na poštu s občankou :D, takže pošta perlí. (tato výzva byla první)
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15095
24.5.17 18:33

Tak já normálně když odešlu balíček, píši zákaznici, že jsem zboží odeslala. Zvlášť bych to udělala, pokud na to zákaznice spěchala. Ale zase na druhou stranu mmohla být doma a pošťák nezvonil. Toto se hodně stává mamce, bydlí ve velkém městě v paneláku. Zase na opak u nás zvoní vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama