Reklama

Kdo už se dneska natáhl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 5 inzerátů 30.11.17 13:09
kdo už se dneska natáhl? :D

Ahojky, jak to u vás vypadá se sněhem? Taky to u vás tak klouže? Já už jsem se dneska stihla natánout po cestě do školy, jak to zvládáte vy? :D prosím nekomentujte že je skoro prosinec že se to dá čekat, já se ptám pro pobavení :D děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

carsa
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 30.11.17 13:11

U nás to je kde?

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 30.11.17 13:12

Já k držkopádům sníh ani námrazu vlastně nepotřebuji. Několikrát do roka se mi stane, že se někde nějak nekontrolovatelně rozgyglám a buď je z toho pád s hlasitým vyjeknutím nebo to nějak (ne)důstojně vybalancuju. :mavam:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 5 inzerátů 30.11.17 13:12
@carsa píše:
U nás to je kde?

Brněnsko, ale to není podstatné, muže to být kdekoliv :mrgreen:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 5 inzerátů 30.11.17 13:13
@kontramatka píše:
Já k držkopádům sníh ani námrazu vlastně nepotřebuji. Několikrát do roka se mi stane, že se někde nějak nekontrolovatelně rozgyglám a buď je z toho pád s hlasitým vyjeknutím nebo to nějak (ne)důstojně vybalancuju. :mavam:

No to já tak jemně taky, ale jak je náladí končím, dnneska mě přitom muselo vidět ještě pul města :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62960 příspěvků 3 inzeráty 30.11.17 13:15

@onajeblond Tak u nás nějak není na čem se natáhnout…

carsa
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 30.11.17 13:15

Tak hlásím Praha; po sněhu a mraze ani památky

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16649 příspěvků 30.11.17 13:19

U nás vytrvale prší už od včera, po sněhu ani mrazu ani památky.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 30.11.17 13:22
@onajeblond píše:
No to já tak jemně taky, ale jak je náladí končím, dnneska mě přitom muselo vidět ještě pul města :mrgreen:

Tak aspoň šíříš dobrou náladu :kytka: :mavam:

mojmira
Hvězda diskuse 76940 příspěvků 30.11.17 13:22
  • JV Morava
  • U nás sněží a sněží, se divím, tady většinou prší a prší

Příspěvek upraven 30.11.17 v 15:51

kve-tinka
Závislačka 4368 příspěvků 7 inzerátů 30.11.17 13:24

Syn před školkou :mrgreen: :lol:

• severní morava ----- sněží a sněží

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16649 příspěvků 30.11.17 13:25

Pošlete sněhovou vánici k Praze, tady je šedivo a pošmourno :cert:

NikysekR
Extra třída :D 10302 příspěvků 3 inzeráty 30.11.17 13:26

Já skoro :mrgreen: Pošťačky mi přinesly balíček, tak jsem spěchala, a jela jsem asi metr. Ale ustála jsem to :D Cesta s kočárem do školky a ze školky byla taky výživná :D Sněží tady od rána, ale taje to, takže tady máme břečku.

Uživatel je onlineFima
Nadpozemská drbna 29237 příspěvků 16 inzerátů 30.11.17 13:32

Taky Brněnsko, sněží tu v kuse už od noci. Já byla dopoledne akorát s kočárem pro pečivo a ne, nenatáhla jsem se. Ale odpoledne půjdu ještě do školky a co není, může být, že. Nicméně válet v té vodě by se mi fakt nechtělo. :mrgreen:

Apaji
Kelišová 5378 příspěvků 30.11.17 13:41

Tady na Ostravsku sněží v kuse - asi to začalo v noci, sněží bez přestávky až doposud. Já jsem šťastná, nesnáším léto a teplo. Takže teď mám plno energie, věci mě baví, chodím ven na dlouhé procházky - paráda! Je mi jedno, jestli je sníh nebo není. Hlavně nesmí být teplo a svítit slunko (jsem takový upír). Nejraději mám zataženo, mlhy, déšť, sníh, plískanice…

Jinak nekloužu, chodím opatrně a často mimo cesty, spíše po zasněžené trávě.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >