Reklama

Vyhřívané / termo ponožky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 30.11.17 08:51
vyhřívané / termo ponožky

Ahojte manžel, tráví hooodně času venku i v práci a tak mě napadlo, že mu koupím buď nějaké opravdu hodně dobré termo ponožky, co prostě udrží tělesné teplo u nohy a izoluje od studené boty, nebo vyhřívané, máte někdo zkušenosti? Vůbec se v termo prádel nepohybuji. Díky.

Reklama

Reakce:

Gina
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 7 inzerátů 30.11.17 09:01

Hodně dobré termo ponožky mají Voxx, ty nejteplejší jsou tuším až do mínus 45. Objednávala jsem je synovi, když jeli se třídou někdy koncem září pod stan a pochvaloval si je. Jsou cenově rozumné, cca 200-300 kč max. podle druhu. Objednávala jsem je na rajponozek. cz - najdi si záložku voxx termo ponožky.
Když jsem koukala ve specializovaných obchodech typu Hudy sport apod. tak tam byly teplé ponožky za cca 600.
Vyhřívané nevím, ale asi by se daly dát do bot takové ty speciální vyhřívací vložky jako do lyžáků?

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 30.11.17 09:10

Já se dívala buď na tohle

https://panske-ponozky.heureka.cz/…ear/recenze/#…

nebo tohle

https://panske-ponozky. heureka. cz/nanotrade-s-r-o-sportovni-army-termo-ponozky-se-stribrem-nanosilver-cerne/#

a nejsem schopna se rozhodnout…

Afrikana
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 30.11.17 09:25

Koupila bych ponozky s merino vlnou, jak pise @Gina - v outdoorodovych obchodech typu Hudy, Hanibal nebo Rock Point maji napriklad znacky Icebreaker nebo Smartwool a prodavaci ti radi poradi.

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 30.11.17 09:29

Tak zaujali mě teda ty voxx a asi koupím tyto a uvidím které budou top a kdyžtak se dokoupí

termo-ponozky-voxx/3557-nejteplejsi-termo-ponozky-voxx-haumea. htm

termo-ponozky-voxx/2460-nejteplejsi-termo-ponozky-voxx-force. html

termo-ponozky-voxx/1033-termo-ponozky-voxx-orbit. html

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 30.11.17 09:37

Úplně to nejlepší, co jsem kdy měla na noze jsou klasické pletené ponožky.. z termo ponožek moiry, jsou fajné i při -20, ale na pletené ponožky to nemá :D

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 30.11.17 09:51

@martina.se a upleteš mi je do vánoc? :mrgreen: nejléep tmavě zelené :mrgreen: no je to peklo…když je zima tak je zima, manžel má navíc furt nohy jak žaba :?

admin
Extra třída :D 11018 příspěvků 30.11.17 10:34

Dobrý den,

kdybyste nepochodila v e-shopech, mrkněte taky do Bazaru eMimina. Teplé ponožky tu prodává hned několik maminek! :)

Ať vyberete správně :kytka:
adminka Eliška

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >