Kdo vyzvedáva děti u bývalého partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Safira1
Kecalka 125 příspěvků 24.02.19 19:51
Kdo vyzvedáva děti u bývalého partnera

Dobrý den, s partnerem sme se nedávno rozešli a máme dvě malé děti, teď bydlím u rodičů takže do toho trochu mluví. Bývalý partner žije teď 60km daleko a bere si děti na jeden den k sobě, zatím sme byly dohodnuti že jeden den mu je odvezu a zase do pro ne přijedu a za 14 dnů si je vyzvedne a zase mi je přiveze. A teď samozřejmě do toho moji rodiče toto nechápou a chtějí aby si je vždy vyzvedával on, jaká je prosím běžná praxe, jak to funguje jinde? Moc děkuji za radu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 24.02.19 19:54

My vyzvedáváme, ale matka od děti nemá auto. Je to 30km. Ale pokud jste se domluvili a nemáte s tím problém, udělejte si vy podle sebe s otcem děti.

Šmoulice
Kelišová 7218 příspěvků 24.02.19 19:54

Tak to bych nejdřív rodiče poslala do prde.le. Ať se neštvou do mých záležitostí a pak bych se s ex domluvila. Já úplně nesnáším, když mi do mých věcí někdo kafrá :roll:
Funguje to tak, jak se ti dva domluví. Ostatní do toho nemají co kecat.

Příspěvek upraven 24.02.19 v 19:55

Lucius08
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 24.02.19 19:54

Mám rozvedeneho může. Děti si vyzvedávál vždycky on, i je vracel on.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51826 příspěvků 24.02.19 19:55
@Safira1 píše:
Dobrý den, s partnerem sme se nedávno rozešli a máme dvě malé děti, teď bydlím u rodičů takže do toho trochu mluví. Bývalý partner žije teď 60km daleko a bere si děti na jeden den k sobě, zatím sme byly dohodnuti že jeden den mu je odvezu a zase do pro ne přijedu a za 14 dnů si je vyzvedne a zase mi je přiveze. A teď samozřejmě do toho moji rodiče toto nechápou a chtějí aby si je vždy vyzvedával on, jaká je prosím běžná praxe, jak to funguje jinde? Moc děkuji za radu

Přijde mi to spravedlivé tak, jak to máte vy. Jinak obvykle vyzvedávat rodič, co nemá děti v péči. Ale záleží i na tom, kdo rozdíl vzdálenosti způsobil, kdo se odstěhoval.

7.straka
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 1 inzerát 24.02.19 19:55

Prvně ať vám do toho vaši nekecají, je to vaše věc. Udělejte to, jak vám to vyhovuje. 4× 60km jsou nemalé peníze, které se projedou, takže z tohohle hlediska by mi přišlo fajn, to udělat nějak napůl. Ale zase nedělat zbytečný seky.

Cvrčínek
Kecalka 226 příspěvků 24.02.19 19:57

Vase dohoda je rozumna a spravedliva. Neohlizej se, co Ti radi rodice :zed:

Tamtama
Extra třída :D 12158 příspěvků 24.02.19 19:58

Vždycky si otec dojde a pak dítě zase přivede. Jen výjimečně, když mám cestu kolem, tak si pro syna dojdu já.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65570 příspěvků 24.02.19 20:01

@Safira1 Střídání mi přijde správné, s tím, že by více měl vozit ten kdo se odstěhoval, pokud se jedná o větší vzdálenost.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 24.02.19 20:02

U nas podle domluvy jak to komu vyjde. Když si ex bere malého vozí ho vždycky k rodičům na chalupu, aby byli venku, nemusel mu vařit atd :roll: takže si ho vyzvedává u mě, jelikož si jezdí pokaždé jinak jak se stíhá a když má zpáteční cestu kolem nás tak mi ho zas vyhodí u baráku. Kolikrát si malého vyzvedne rovnou ex tchýně a zas mi ho přiveze. Když neměli auto, nebo cestu kolem, nebo naopak já někde byla a neseděla celý doma tak sem si pro malého sjela sama. Ale rodiče mi do tohohle fakt nekecali, ani když sme chvíli byli u nich.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51826 příspěvků 24.02.19 20:05

Jinak u nás, dokud bydlel táta dětí asi kilák ode mne, tak jsem většinou děti vozila já. Ted je to asi 12 km a jezdí on, páč to má na cestě z práce domů.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 37 inzerátů 24.02.19 20:08

Já dovezu, tatínek přiveze. Žiju u mámy a té je to úplně jedno.

Safira1
Kecalka 125 příspěvků 24.02.19 20:17

Vztah jsem ukončila já, už dlouho sme se každý den hádali, veskere hádky řešil před dětmi, cokoliv jsem řekla aby starší dcera udělala tak negoval, že nebude služka - chtěla jsem například aby si po sobě pověsila oblečení z venku. upřednostňoval jen starší dceru, dá se říct že menší ignoroval. Všechno jsem dělala špatně, vyluxovala jsem, on luxoval po mě že je to špatně, nevyluxovala jsem, vynadal mi že neuklizim. Starší dcera zakopla a odrela si koleno - nehlidala jsem ji. Bylo toho ještě víc, po narození druhé dcery se hodně změnil. Už jsem se bála cokoliv udělat, tak jsem to už musela řešil radikálně. Kvůli dětem chci mít dobré vztahy, takže jsem souhlasila se střídavým vozenim dcer. Každý bydlí už jinde než původně.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 24.02.19 20:23

My to mame na dohode, na stridacku. Tvym rodicum do toho s prominutim nic neni. Je to jejich tata, ze ho nemusi je jejich boj.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 24.02.19 20:38

Kdyby to šlo čistě technicky, tak většinou bývá v rozsudcích, zvláště máte-li už každý jiné bydliště stěhovali jste se každý, že otec si vyzvedává děti v jejich bydlišti a zase je tam vrací. Takže čistě technicky když řekneš, že mu je vozit nebudeš, tak bude on. Prakticky záleží na tom, jak se domluvíte, pokud se domluvíte.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama