Kdy budu mít výplatu?

17.2.20 08:12

Kdy budu mít výplatu

Dobrý den, nejsem v zaměstnání poprvé, nic méně si nejsem jen jistá a chtěla bych se ujistit, zda to chápu dobře. Když jsem dnes nastoupila do nové práce a dnes jsem podepsala smlouvu s nástupem dnešního data, mzdu dostanu 15.3.? Já si myslím, že ano, jen se chci ujistit, že to tak je :). Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2625
17.2.20 08:15

No to nikdo neví, záleží kdy máte výplatní den přece. Jinak obecně ano, výplatu dostaneš vždy následující měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17872
17.2.20 08:16

Ano, v březnu dostanete mzdu za opracované únorové dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
17.2.20 08:18

To zalezi, jak to ma zamestnavatel nastavene. Mela bys to mit ve smlouve. Ja treba dostavam vyplatu za dany mesic posledni pracovni den v mesici (lednovou na konci ledna…). Standardne bys ji mela dostat cca v pulce mesice nasledujiciho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1813
17.2.20 08:18

Ano, výplatu za tech pár dní, co v únoru odpracuješ, dostaneš v březnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 08:20

@Nowuka2
Výplatní den mám napsaný, vždy 15 v měsíci. Proto jsem sem to datum rovnou napsala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@vokishka
Děkuji Vám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17872
@Jahru píše:
To zalezi, jak to ma zamestnavatel nastavene. Mela bys to mit ve smlouve. Ja treba dostavam vyplatu za dany mesic posledni pracovni den v mesici (lednovou na konci ledna…). Standardne bys ji mela dostat cca v pulce mesice nasledujiciho.

Co když ten poslední den onemocní? Jak to pak vykazou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
17.2.20 08:22

@EvaMagdalena to napsaný být může, já to tak taky měla ve smlouvě. Nicméně chodila až 25.den v mesici :think: poptej se kolegyň kdy opravdu výplata chodí.. :lol: jinak ano, za únor březnu, za březen v dubnu apod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
17.2.20 08:26
@vokishka píše:
Co když ten poslední den onemocní? Jak to pak vykazou?

V tom pripade se upravuje vyplata nasledujiic mesic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 08:39

@Jahru ty jo, tak to bych u vás chtěla dělat na mzdovce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
17.2.20 08:52
@Jitul.kaaa9 píše:
@Jahru ty jo, tak to bych u vás chtěla dělat na mzdovce :mrgreen:
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 08:57
@Jahru píše:
V tom pripade se upravuje vyplata nasledujiic mesic.

to je divne, vzdyt i prevod mezi bankami muze trvat, vase ucetni ma uz kolem 25. spocitane vyplaty? Nemoci, prescasy… smrt :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
17.2.20 09:00
@matkabagristy píše:
to je divne, vzdyt i prevod mezi bankami muze trvat, vase ucetni ma uz kolem 25. spocitane vyplaty? Nemoci, prescasy… smrt :nevim:

Výplaty se počítají začátkem 3. týdne v měsíci, podle toho, co bylo napláanované. Případné změny se pak promítnou další měsíc. Divné to je, britský model.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17872
17.2.20 09:39
@mackA159 píše:
@EvaMagdalena to napsaný být může, já to tak taky měla ve smlouvě. Nicméně chodila až 25.den v mesici :think: poptej se kolegyň kdy opravdu výplata chodí.. :lol: jinak ano, za únor březnu, za březen v dubnu apod…

Já mám taky termín 15. a přitom je na kontě nejpozději 6.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama