Kdy chodí obyčejný balík?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 10:54

Kdy chodí obyčejný balík

Zdravím, nevíte za jak dlouho přijde balík který pošlu obyčejně? Potřebuju odeslat zásilku která má být doručena příští týden v pátek ale stihnu to nejdřív v pondělí poslat. Tak jestli se to stihne. Dekuji :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54744
5.11.21 10:56

Mohlo by. Ale s Českou poštou je to vždycky dost ve hvězdách. Ale ano, v pondělí ráno poslaný balík bych tipla, že to do pátku stihne. Pokud by mi na tom extrémně záleželo, tak si těch pár desítek korun za rychlejší dodání nebo zvolím jiného přepravce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23110
5.11.21 10:57
@Anonymní píše:
Zdravím, nevíte za jak dlouho přijde balík který pošlu obyčejně? Potřebuju odeslat zásilku která má být doručena příští týden v pátek ale stihnu to nejdřív v pondělí poslat. Tak jestli se to stihne. Dekuji :roll:

A proč anonym? Teď je tu anonym na každou maličkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33107
5.11.21 11:06
@Anonymní píše:
Zdravím, nevíte za jak dlouho přijde balík který pošlu obyčejně? Potřebuju odeslat zásilku která má být doručena příští týden v pátek ale stihnu to nejdřív v pondělí poslat. Tak jestli se to stihne. Dekuji :roll:

Nemusí. Teď chodí obyčejné zásilky i víc, jak týden :nevim:
Doporučuju poslat doporučeně, do ruky, na Balíkovnu, ideálně jiným přepravcem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1360
5.11.21 11:24

Mohlo by. U pošty trochu závisí na vzdálenosti. Teď mi posílali balík (nechala jsem to uložit na poště), v pondělí v podvečer odesláno, v úterý po obědě to tam bylo připraveno k vyzvednutí (Praha - Praha). Jiný balík odeslán v pátek odpoledne, uložen v úterý odpoledne (Brno - Praha). Soukromé přepravní společnosti doručují v podobných intervalech, průměr je tak 2-3 dny. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36843
5.11.21 11:38

Přímo na poště bych se zeptala. Nevíme, kam to posíláš a z jak velké pošty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
5.11.21 11:41

S největší pravděpodobností se to stihne. Ale je to česká pošta, takže se to stihnout nemusí :lol: Podle mě ani tak nezávisí na vzdálenosti ale na tom, odkud konkrétně a kam se to posílá. Má zkušenost i s dopisem přes celou čr, co došel za 2 dny, tak i s tím, že se v rámci jednoho kraje toulal týden :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20896
5.11.21 11:41
@listento píše:
Mohlo by. U pošty trochu závisí na vzdálenosti. Teď mi posílali balík (nechala jsem to uložit na poště), v pondělí v podvečer odesláno, v úterý po obědě to tam bylo připraveno k vyzvednutí (Praha - Praha). Jiný balík odeslán v pátek odpoledne, uložen v úterý odpoledne (Brno - Praha). Soukromé přepravní společnosti doručují v podobných intervalech, průměr je tak 2-3 dny. :nevim:

U pošty to není tak o vzdálenosti, ale tom, přes které to jde depo. Pokud je to na hlavní trase, tak pohoda. Vyzkoušeno při srovnání na několika doporučených dopisech a balících. Do práce šly vždycky o den víc a to je cca 30 km. 150 km do Prahy bylo vždy rychlejší. A podávala jsem. nekolikrat oboje svoje najednou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat