Kdy dáte očkovat priorix?

Anonymní
18.11.20 11:59

Kdy dáte očkovat priorix

Ahoj chci se zeptat kdy dáte očkovat priorix? Ja furt zvazuju mely bysme jít 10.12 ale přemýšlím ze to odlozime po novém roce už teď to odložili ze měl malej febrilni křeče tak to daly na prosinec no ale ještě radeji přemýšlím o odkladu po tom novém roce co vy daly jste už někdo nebo to nechavate před skolkou?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1721
18.11.20 12:03

Priority jsem oběma dětem dala před školkou, tedy před prvním zápisem. Oběma bylo dva a čtvrt roku. Ani u jednoho nebyly žádné NÚ, naštěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 12:05

@Martis83 taky prave chci nechat nějak kolem 2 roku no bojím se ted před Vánoci aby neměl nežádoucí účinky malému v prosinci bude rok a půl

• Citovat
  • Nahlásit
14444
18.11.20 12:17

MMR necháme načkovat až kolem 2. narozenin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
18.11.20 12:41

My jsme nechali dat v 15ti m, zadne NU, jestli se ale nepletu, tak tady u toho se objevuji NU asi az po 10ti dnech, tak to tak vychazi blbe zrovna pred vanoci no…tak o mesic to odlozit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9316
18.11.20 12:45

U obou dětí kolem roka, kdy nastupovaly do jeslí. A obě děti skoro bez vedlejších účinků, malý měl po druhé dávce jen zvýšenou teplotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1140
18.11.20 12:47

Priorix obě děti dostaly měsíc před zápisem do MŠ (ve 2 a 3/4 letech). Určitě bych ho nedala dřív než ve 2 letech (na doporučení dětského neurologa).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19693
18.11.20 13:01

Ja to synovi ted odlozila na neurcito (je mu 18 měsíců), v lednu se pak s dr domluvim co dal. Normálně bych ho ted nechala, ale cela rodina dela v nemocnici nebo fabrice a aktuálně jsme doma porad nachcipani :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1117
18.11.20 13:18

Prvni dite slo nekdy ve 23 mesicich, ockovala jsem, kdyz se v okoli objevil pripad spalnicek. Ale ona byla celkove takova pomalejsi, pozde chodila, mluvila, nepohybovala se moc mezi detma (a lidma vseobecne - jsme na male vsi), takze jsem myslim nic neriskovala. Kdyby se neobjevily ty spalnicky, ockovala bych jeste pozdeji. Mladsi dite slo v 16 mesicich, to zas bylo ve vsem napred a bylo hodne v kolektivu. Obe deti naprosto bez reakce. U febrilnich kreci bych asi byla opatrna, pribuzna mela dite, co krece prodelalo, ockovani odkladali po porade s neurologem asi o pul roku, mozna o rok, uz si to presne nepamatuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 10:01

@Kriss Tina též dělají u nás ve fabrikach no a zrovna takhle před Vánoci z toho mám hrůzu kord jak měl febrilky no sice neměl tezky průběh ale i tak domluvim se v prosinci ze raději ať to odloží do toho ledna… než tak před svátky

• Citovat
  • Nahlásit
52
21.11.20 17:23

Půjdeme začátkem prosince, malej 15m. Dcera byla očkovaná v roce a půl při 18m prohlídce. Očkováni odkládám jen když jsme nemocní :) poraď se s dr, myslím ze to nebude problém presunout na leden. Ale to můžou přijít zase další zdravotní komplikace, radši bych to měla za sebou jestli je ted Ok :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8497
27.11.20 19:26
@Anonymní píše:
@Kriss Tina též dělají u nás ve fabrikach no a zrovna takhle před Vánoci z toho mám hrůzu kord jak měl febrilky no sice neměl tezky průběh ale i tak domluvim se v prosinci ze raději ať to odloží do toho ledna… než tak před svátky

Ten tvůj doktor je úplně na hlavu, ne? S prominutím.
To ti reakce vyjdou úplně přesně na Vánoce. To je úlet.
A jestli měl křeče, nechala bych jeho nervový systém co nejvíc dozrát, tj. naočkovat až před školkou.
Podepíšeš u dr. papír, že odkládáš, a máš vyřešeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama