Kdy dávají v televizi raníčky?

9867
2.3.10 08:18

Kdy dávají v televizi raníčky?

Ahoj :)

To moje nejmladší zvíře vstává se staršíma holkama, v poslední době stíháme hygienu ještě před snídaní a tak ráno fungujeme ještě před Kouzelnou školkou. Většinou si hraje, já vyřídím poštu… Dneska jsem jí slíbila raníček - ale ouha, telku normálně pouštím až na školku a pak vypínám a netuším, kdy která televize dává raníček a v programu to není.

Říkám si taky, by by starší holky mohly mít jako motivaci k rychlému oblékání… A DVD pouštět nechci…

Nevíte někdo?

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17669
2.3.10 08:20

Od 8h jde na Barrandovu Animáček, končí přesně na přepnutí na školku :lol:Zrovna u nás jede. Jsou tam šmoulové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1979
2.3.10 08:24

Ahoj.
Nedříve dávaj kolem 6.45 na ČT1 teď pohádku Matylda.Potom na nově kolem 7.15 Topy a Binou.A na ČT 1 dávaj zase kolem 7.45 druhý raníček,teď dávaj Racochejla.
No a potom ten animáček od 7.50,jindy v 7.55-8.05. No a opakují na ČT1 kouzelnou školku v půl 9.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
2.3.10 08:26

a od 6,00 do 6,45 na čt2 začali dávat pohádky, ted bývá včelka Mája a ještě cosi předtím - to my ještě spíme. Mám velikou radost, že i v čt pochopili, jak je ranní pohádka důležitá!/HLAVNĚ PRO NÁS MAMINKY/. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24460
2.3.10 09:48

Z té pohádky na Nově se mi ježí chlupy, vůbec se mi nelííbíí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
2.3.10 09:58

tak ráno holky budím v půl7 a koukají na tu včelku Máju,vypijou si u toho kakao a jsou pak spokojené a v 7 se v klidu oblíkají.
Jen minulý týd tam bylo lyžování či co ještě,tak jsme pouštěly DVD.
Raníček je něco před 7 ,nevím,co to byl za program-ted nějaká kačena v šátce :nevim: jak jsem zahlídla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama