Nevím název pohádky - Jitka Molavcová a Milouš

3425
25.2.10 18:03

Nevím název pohádky

Holky, já ted pořád uvažuju nad jednou pohádkou, jako malé se mi moc líbila - vzpomínám si jen, že tam hrála Jitka Molavcová nějakou čarodějnici nebo co a Pavel Zedníček tam hrál Milouše, ona na něho furt volala:
„Milouš, kde mám pařátek?“ :lol:
To je tak všechno, co mi z dětství utkvělo, nemůžu si vůbec vzpomenout na název.. Nebo to byla jen scénka z Kabaretu…? :think: :nevim: Fakt nevim, poradíte? :-)
Díky, A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Marťanka01
25.2.10 18:07
  • Nahlásit
  • Citovat
15059
25.2.10 18:16
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marťanka01
25.2.10 18:16

Bvývalo to ve Studiu Kamarád a možná ještě jinde, tuším Kosmická čarodějnice :-)

• Nahlásit
  • Citovat
2923
25.2.10 18:33

Nebyla to nějaká variace na Sněhurku :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
25.2.10 19:11

Ahoj, jestli se dobre pamatuju tak bylo nekolik dilu, v jednom figurovala prave Snehurka, pak taky Samsula a slepice a jedovata jabka made in babka :-) . Jak se to jmenovalo nevim, ale mam pocit, ze v lete to opakovali prave v poradu co je v nedeli rano misto Studia Kamarad a i ted mi to prislo vtipny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
25.2.10 19:49

Ukázka na youtube mi připomněla, jak jsem neměla ráda šišlavého Šamšulu :twisted:
Trio MOlavcová, Zedníček, Muf zato neodolatelná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
25.2.10 19:51

Já myslím,že to patřilo do kabaretu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17225
25.2.10 21:01

Jj, patřilo to do Kabaretu. Ale nemůžu to najít :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
1.3.10 08:11

Jéé,holky, díky! :kytka:
A já jsem si myslela, že to byla klasická pohádka, ne jen taková scénka.. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
1.3.10 19:45

holky ja si myslim, ze to byla samostatna pohadka tak treba na 30-40 min, urcite to nebyla jen scenka z kabaretu. matne si vybavuju, ze jsme si to jako deti pujcovaly ve videopujcovne, byly to podle mne tak tri samostatne dily, na 100% vim o dilu se slepicema a pak dil se snehurkou. taky tam hral dvorak prerostleho trpaslika a slepici ursula klukova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
1.3.10 20:24

JABKA MADE IN BABKA :wink: http://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
2229
1.3.10 20:33

Anduli - byla to samostatná pohádka. Hrála tam Jitka MOlavcová, Pavel Trávníček, Dáda Patrasová, tyy jooo, ale jak se jmenovala.. :zed: Josef Dvořák tam hrál snad nějakou slepici nebo co, a pořád říkal:„Kmotře Petře nepřepepři toho vepře“. Název mám skoro na jazyku, ale nejsem schopna ho ze sebe dostat. Jak se mele… Fakt si nevzpomenu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
1.3.10 20:40
Miriamm píše:
JABKA MADE IN BABKA :wink: http://www.youtube.com/watch?…

miriamm tu pisnicku si pamatuju porad, obcas mi sama od sebe vleze do hlavy, pak tam taky zpivali, vi se o slepici, ze ma pod cepici a molavcova zpivala ja jsem ten slepice turista…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
1.3.10 20:41
evík píše:
Anduli - byla to samostatná pohádka. Hrála tam Jitka MOlavcová, Pavel Trávníček, Dáda Patrasová, tyy jooo, ale jak se jmenovala.. :zed: Josef Dvořák tam hrál snad nějakou slepici nebo co, a pořád říkal:„Kmotře Petře nepřepepři toho vepře“. Název mám skoro na jazyku, ale nejsem schopna ho ze sebe dostat. Jak se mele… Fakt si nevzpomenu…

Evik to bylo neco jinaciho, taky ji znam tuto pohadku, myslim, ze tam hral i Krampol, ale bylo to neco jineho, tenhle Milous a Smrdibaba byly ve Studiu Kamarad a byly tam obrazky a kulisy od Holeho. Jo nejmenovala se tahle s tim kmotrem Petrem „jak se mele babi hnev“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama