Kdy jít k zubaři - osmičky

Anonymní
2.6.20 18:38

Kdy jít k zubaři - osmičky

Zdravím, zacaly mi růst dvě osmičky, na té samé straně. Už čtvrtý den si musím brát Ibalgin. Otázka zní, kdy a zda s tím otravovat zubaře ( dokáže s tím něco udělat?)?Když mi napíšete vlastní zkušenost, budu ráda…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
2.6.20 18:41
@Anonymní píše:
Zdravím, zacaly mi růst dvě osmičky, na té samé straně. Už čtvrtý den si musím brát Ibalgin. Otázka zní, kdy a zda s tím otravovat zubaře ( dokáže s tím něco udělat?)?Když mi napíšete vlastní zkušenost, budu ráda…

Je to zbytečné, nemá ti jak pomoct.. Mě rostly cca týden v roce, bolest jako bestie.. 3 jakž takž venku, 1 koukal, jeden ne.. Už nemám ani jeden :mrgreen: :lol: protože to trvalo 15 let :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
2.6.20 18:51

Mně narostly zcela bezbolestně, v 17 už jsem měla všechny. Byl by vhodný rentgen, aby se vědělo, jak je máš uložené. Někdo má špatně, musí se vysekávat nebo se kvůli nim posunou stávající zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2463
2.6.20 19:09

K zubaři bych zašla na konzultaci. Udělá třeba rentgen, aby viděl, jak a kam osmy rostou atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1975
2.6.20 19:34

Me v puberte vyrostly jen ty spodni, ani jsem o tom nevedela, zubarka me poslala na stomatochirurgii (byly pry dost velke a na celist by to nemelo dobry vliv) muzi narostly na leve casti bezbolesti ale sly pryc, protoze spodni byl zkazeny. Na druhe strane mu zacali rust az v 25 a bolest asi 10 dnu silena, pak mu spodni vysekaval take chirurg, horni neni zatim cele vylezla a podle zubare ani nedoroste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16880
2.6.20 19:37

Ja je mam treba venku napul vsechny, obcas popojedou, že mi par dní bolí a zas dlouho klid. Takhle mi poporustaji uz asi 10 let :D zubarka s tim nic nedělá, nejak neni důvod :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.20 19:42

Ahoj, klidně jdi k zubaři. Dle Rtg ti je může vytáhnout, i když nejsou prořezané. Dělá se to i před ortodontickou léčbou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama