Kdy jste byli na 2. screeningu?

Anonymní
18.1.21 09:08

Kdy jste byli na 2. screeningu?

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat v kolikátém TT jste byli na druhém screeningu? Na internetu mají, že ho provádí 21. - 22. týden.

Objednávala jsem se teď dle termínu porodu z prvního screeningu a podle něho bych měla být v den kontroli 21+0. Když jsem chtěla objednat o den dřív, tak mi sestřička řekla, že to bude dítě ještě moc malé.

Můj problém spočívá v tom, že dle ultrazvuku v úplně prvních týdnech a i dle toho, kdy byl sex, mám termín až o dva dny později. Takže dle toho bych měla být jen 20+5. Takže se bojím, že přijdu moc brzy. Zase si říkám, že s nějakou odchylkou snad musí počítat.

Proto bych se chtěla zeptat, kdy jste byli vy? Jdu do Prenatalu v Brně.

Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62272
18.1.21 09:11

Neboj, oni to zjisti. Já byla dle prvního screenu ve 21+1 tt, po vyšetření změna na 20+2 tt, ale doktor říkal, že je to plus mínus chlup. Nakonec se narodil fakt drobek, 3.3 kg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
18.1.21 09:14
@Anonymní píše:
Ahoj,
chtěla jsem se zeptat v kolikátém TT jste byli na druhém screeningu? Na internetu mají, že ho provádí 21. - 22. týden.

Objednávala jsem se teď dle termínu porodu z prvního screeningu a podle něho bych měla být v den kontroli 21+0. Když jsem chtěla objednat o den dřív, tak mi sestřička řekla, že to bude dítě ještě moc malé.

Můj problém spočívá v tom, že dle ultrazvuku v úplně prvních týdnech a i dle toho, kdy byl sex, mám termín až o dva dny později. Takže dle toho bych měla být jen 20+5. Takže se bojím, že přijdu moc brzy. Zase si říkám, že s nějakou odchylkou snad musí počítat.

Proto bych se chtěla zeptat, kdy jste byli vy? Jdu do Prenatalu v Brně.

Děkuji.

Chodim taky do Prenatalu k panu doktoru Vlasinovi. Tak jak mi to spocital, tak proste pujdu. Budu 21+4.
Oni snad vi co delaji, tak bych to neresila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
18.1.21 09:18

Já jdu 20+5 - věřím, že ví, co dělají:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4071
18.1.21 09:29

Byla jsem přesně 20+0 a vše bylo naprosto ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
18.1.21 09:54

Jdu příští týden 20+5 tt. Co vím, tak se dělá mezi 20-22 tt, takže myslím, že jdeš akorát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
18.1.21 10:01

Taky jsem byla ve 20tt. a dobrý. Brzo to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat