TP ŘÍJEN 2021

229
17.1.21 21:34

TP ŘÍJEN 2021

AHOJ HOLKY,

tak vítám Ty, které mají plán porodu dle kalkulačky říjen 2021. Mě to vychází na 1.10.2021.
Byla jsem na IUI 7.1.2021.

Budu ráda, když pokecáme jak dlouho jste na otěhotnění čekaly a jakžm způsobem to vyšlo a kolik Vám je a kde plánujete rodit :)??

když to dopadne vše dobře, tak mám vybranou porodnici na Bulovce.

Příspěvek upraven 14.02.21 v 17:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
395
17.1.21 21:52

Říjnové pravděpodobně ještě ani nemají pozitivní těhotenské testy. To je dost brzo na to řešit kde budu rodit, ne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
17.1.21 22:03
@BeNiPe píše: Říjnové pravděpodobně ještě ani nemají pozitivní těhotenské testy. To je dost brzo na to řešit kde budu rodit, ne? 8o

No a to není skupina na týden ale na 10 měsíců.. Průběžně sem přeci přibudou, každá tahle měsíční skupina někdy začíná a končí. Navíc sem spadnou i zářijové termíny, je běžně být ve dvou skupinách když jsem na rozhraní. Navíc teda mám kolem sebe plno kamarádek co řeší a už vědí kde by chtěli rodit a diskutoval jsme to. To je podle mě docela běžné. Já mám kolem sebe holky co běžné nějakou dobu čekaly než otěhotněly, takže pak není těžké už věci dopředu promyslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
17.1.21 22:15

@amalie114 jen tak čistě ze zvědavosti - a to už víš pozitivní výsledek z IUI, které se konalo 7.1., že zakládáš diskusi o porodu? To se mi nějak nezdá 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
17.1.21 22:26

Emimino je mi mementem, že při snaze o otěhotnění je důležité neopomíjet snahu se z toho nezbláznit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 22:43

Ja napriklad uz mela 10DPO takovyto test, zadna ducharina a to je ma lutealni faze pouze 7 dni.
Takze zakladatelka klidne muze byt podobny test.

• Citovat
  • Nahlásit
6343
17.1.21 22:46
@Anonymní píše:
Ja napriklad uz mela 10DPO takovyto test, zadna ducharina a to je ma lutealni faze pouze 7 dni.
Takze zakladatelka klidne muze byt podobny test.

no vzhledem k tomu, že byla na IUI, kde jí dávali něco na podporu ovulace, tak klidně může mít falešně pozitivní test. Ale držím palce ať to vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 23:20

@janickaIII aha, to jsem netusila, ze to muze byt i medikaci

• Citovat
  • Nahlásit
490
18.1.21 06:01

Tak já například mám první pozitivní test už z 24DC,… Teď jsem 29 DC… Termín 28.9 podle kalkulačky, ale něco mi říká, že se mi asi posunula ovulace blíž k předchozí MS… Protože na 10Dpo mi to přijde fakt dost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
18.1.21 07:48
@MarciBagind píše:
@amalie114 jen tak čistě ze zvědavosti - a to už víš pozitivní výsledek z IUI, které se konalo 7.1., že zakládáš diskusi o porodu? To se mi nějak nezdá 🤔

Ja jsem tady jak u výslechu. Nic vám o svém zdraví psát nebudu, chováte se neskutečně drze. Ano test mám pozitivní, i z krve, pro kontrolory. Utz mě ještě čeká.
Nemám důvod myslet negativně a úplně běžné se do skupin s TP Měsíc přidávají ženy s pozitivním testem, to mám čekat až do konce trimestru než budu moc přijít na emimino? :think: :D :D fakt se starejteno sebe a nechte tuto skupinu čerstvě těhotným, vy tu asi co dělat nemáte ne??

Příspěvek upraven 18.01.21 v 07:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
18.1.21 07:50
@Anonymní píše:
@janickaIII aha, to jsem netusila, ze to muze byt i medikaci

Ovitrelle ale tam stačí sledovat test jak slábne a kdy sílí od mimina. Navíc ovitrelle se píchá už 3 dny před ovulaci. A výdrž má maximálně 10 dnů v těle. Spíš pak už jen zbytkové množství. Ale většina žen pozoruje už dříve cca 5. Den že ovitrelle vyprchala z tt testu, pokud si ho dělá. Mě doktor říkal že tak 5 dnů nejčastěji při té nejmenší dávce 250 :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
18.1.21 07:51
@Anonymní píše:
Takze zakladatelka klidne muze byt podobny test.

Ja měla dělané průběžně dělané domácí testy z krve 🙂abych měla jistotu a mám přirozeně krátký cyklus.

Příspěvek upraven 18.01.21 v 07:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
18.1.21 07:52
@Eiculka91 píše:
Tak já například mám první pozitivní test už z 24DC,… Teď jsem 29 DC… Termín 28.9 podle kalkulačky, ale něco mi říká, že se mi asi posunula ovulace blíž k předchozí MS… Protože na 10Dpo mi to přijde fakt dost

Gratuluji, tak třeba to jsou dvojčata :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
18.1.21 08:04

@amalie114 právě mě to říkala kamarádka no, to teda ne, nám fakt bohatě stačí jedno 😂 malej má ADHD, hodně, tak si nedokážu představit ještě lítat kolem dvojčat. Už tahle mě to stálo hodně rozhodování jestli mu pořídit sourozence 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
18.1.21 08:08
@Eiculka91 píše:
@amalie114 právě mě to říkala kamarádka no, to teda ne, nám fakt bohatě stačí jedno 😂 malej má ADHD, hodně, tak si nedokážu představit ještě lítat kolem dvojčat. Už tahle mě to stálo hodně rozhodování jestli mu pořídit sourozence 8o

Tak třeba se vám uhnizdilo dříve, ono je to vše tak individuální. Já třeba mám MS cyklus jen 23 dnu a jiná žena 40. Vše je tady zázrak ❤️🙂 tak dejte vědět. Budete mít teď někdy krve na hcg ne? Tak si pak můžeme pomerit hodnoty a odhadneme za to vypadá na 2 :D já bych vám to přála je to krásné. Hlavně ať jsme zdravé ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat