Reklama

Kdy koupit kocar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 08.07.09 15:42
Kdy koupit kocar

ahojik
mam asi uplne vylizanej dotaz, kdy koupit kocar
vim, ze jsou vsechny ty povery , ze ho nemit doma a tak, ale me se naskytla sance koupit pouze 6 mesicu pouzivanej kocar, presne barvu co chci a o 10 tis levneji nez novy, ale jsem teprve v 8tt a cekame dvojniky
takze co? cekat? koupit? vim, ze se normalne kupuuje tak kolemm 25tt teda objednava, jenze kde je zaruka, ze ho pak nekde schrastim

Reklama

Reakce:

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 08.07.09 15:48

tak pokud to neni zadna raritka co by se pak sehnat nedala, nebo pokud neocekavas ze budes pak nekde lezet v nemocnici, ze by jsi ho nemohla vybirat po kramech- fakt Ti to nepreju- tak kupuj klidne pozdeji- aspon Ti zbytecne nepobezi zaruka naprazdno :wink:

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 08.07.09 15:50

Tý jo, to je fakt docela brzo. Navíc si myslím, že takhle super nabídku ještě mít můžeš. Když víš, co chceš. I když já nebyla ani v 25.tt, když jsme kupovali kočár pro mladšího - dobrá koupě:-)

Manžel by ho koupil?

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 08.07.09 15:56

jo manza by ho koupil, je rad, ze by se usetrilo, je to teutonia team v hnede barve s prouzky

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 08.07.09 16:01

Muj nazor je ze je fakt strasne moc brzo.Ja bych pockala.Aspon do toho 25.tydne. Aśi bude blbe to sem psat ale nikdy nevis co se muze prihodit a jeste kdyz cekas dvojcata.Omlouvam se za uprimnost ale ja to mela proste na jazyku.Jinak preju hezke pohodove tehu

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 08.07.09 18:40

Uf, v 8 týdnu to nevěděli ani rodiče, že jsem těhotná a první věc jsem koupila ve 20 týdnu, za mě jednoznačně ne, i kdyby byl za třetinovou cenu.

kitty25
Neúnavná pisatelka 16051 příspěvků 08.07.09 18:41

já bych teda taky čekala, nejsem moc pověrčivá, ale nevím, jestli bych si tímhle nepřivolávala něco špatného. já bych kupovala tak tři měsíce před porodem.

taky věřím, že nabídky budou, stačí průběžně sledovat, případně dotyčné napsat, jestli by třeba nepočkala

iklasa
Povídálka 36 příspěvků 08.07.09 19:18

My jsme kočár kupovali u obou starších dětí, vždy až po jejich narození :oops: , takhle brzy bych ho asi také nekoupila. Jinak přeji ať vše vyjde :D

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.09 19:43

Jizvikova, kdyz je to takto vyhodna nabidka, mozna bych ho vzala, napisu to blbe, ale prinejhorsim bys ho prodala.. :oops: :oops: Jestli to je tvuj stoprocentni favorit a URCITE byste ho koupili, tak asi jo…ja bych spis mela problem s tim, ze bych tak trikrat zmenila nazor…rozmysleli jsme se mezi Jane, Teutonii, koupili Jane a stejne ted vim, ze jsme meli vzit Bugaboo…tak jestli si ses jista, tak to riskni.
neprihlasena popodopo

saraai
Závislačka 4548 příspěvků 08.07.09 20:11

Pokud jsi urcite ale urcite jista, ze je to kocar, ktery chces a menit nebudes, tak ho kup, i kdyz myslim, ze bys mozna sehnala vyhodnou nabidku i pozdeji, i kdyz kdo vi, jestli i barvu. Mozna bych se s prodavajci domluvila, jestli by nemohla pocat aspon par tydnu, az ti prebehne prvnich 12. tydnu. Na povercivost nedej, nakonec, nikdo nevi, co se stane, az do porodu, spatne veci se dejou i po 25. tydnu a vubec to nezalezi na tom, jestli doma mas kocar nebo ne. Pro me by byl problem spis v tom, co uz tu holky psaly, ja jsem behem vyberu kocarku nekolikrat zmenila nazor. Ale jinak Teutonii schvaluju, mela jsem Pixxel a bezvadny kocarek. :wink: Hodne stesti.

papu
Echt Kelišová 7666 příspěvků 08.07.09 21:14

V 8tt jsem u druhýho zjistila těhotenství :-)

Podlemě je to taky brzo, hlavně teď je to dobrá nabídka, ale těch bude ještě hodně. Já u prvního taky kupovala hodně dopředu, cokoliv mě nadchlo a za pár měsíců byla nabídka větší a výhodnější…

Nicméně prodat se dá vždycky.

Irčina
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 08.07.09 21:23

Jestli se ti moc líbí a je skvělá cena, tak bych ho koupila.. i kdybys změnila názor tak přesně jak píše papu - prodat se pak dá vždycky … jinak na pověry nedej, my měli taky kočár doma hodně měsíců dopředu

petrusha
Závislačka 2748 příspěvků 09.07.09 03:31

Já teda pověrčivá jsem,ale přesto , kdybych měla možnost koupit vysněnej kočár, za super výhodnou cenu , tak bych do toho šla. Ale zase na druhou stranu v 8tt je fakt brzo, zkus se domluvit s prodávající. Aby chvilinku vydržela.
I když jak už tu jedna z nás psala, vždy se dá prodat( nedej bože), a nikdy dopředu nevíme, co se může stát i po 25tt.
Takže teď jsem se do toho zamotala.Pokud ho manžel( přítel ) schvaluje a ty také …běžte do něj. :lol: :lol: :lol:
A tobě přeji hlavně nádherný zdravý dětičky :lol: :lol: :lol: :lol:

kakamillek
Povídálka 46 příspěvků 09.07.09 11:35

Ja bych teda kocar v 8tt rozhodne nekupovala. Je to brzo. cokoliv se muze jeste pos…samo preju aby vse dopadlo na jednicku.

Koupila jsem kocarek tedka, jsem ve 24tt. A připadá mi že i tak je to brzo

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 09.07.09 21:34

Jestli je to SUPER výhodné, koupila bych. A prodávající asi v takovém případě chtít čekat nebude, na super výhodnou nabídku sežene i někoho jiného, tak proč bych kočár zbytečně skladovala doma. A a kočár už je ojetý, takže záruční doba mu běží tak jako tak, doba, kdy to ty koupíš, na to nemá vliv. Hodně štěstí!!!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >