Kdy může dorazit exekutor?

Smazaný anonym
1.8.15 10:59

Kdy muze dorazit exekutor?

Chci se zeptat. Je nejak zakonem dane kdy muze dorazit exekutor? Napriklad ze treba nesmi dorazit v 23,00 vecer atd? Nebo treba o vikendu?
Ted na me nekdo zvonil. Postacky i roznos letaku maji klice od vchodu.Mame stejny zvuk zvonku zvenku i od bytu, takze nevim kdo tomohl byt. Zvonil jen 1× a relativne kratce. Okna mam z boku baraku takze nevidim na vchod, pred okny nikdo neobchazel a ja mela strach vylezt…ani jsem se nebyla podivat u schranek nic…;(

Prosim anonym

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
1.8.15 11:01

Tak to nevím, ale myslím, že o víkendu se na tebe vyprdne. Jestli mu ale nechceš otevřít :nevim: No budou to tvoje problémy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
1.8.15 11:11
@RadkaCh píše:
Tak to nevím, ale myslím, že o víkendu se na tebe vyprdne. Jestli mu ale nechceš otevřít :nevim: No budou to tvoje problémy :nevim:

Spala jsem kdyz me vzbudil zvonek. Dluzim hodne a nedari se splacet. Ted jsem si nasla jeste privydelek a mam rozjednanou pujcku an konsolidaci abych mohla splacet pravidelne mesicne jednu castku a dostala se z toho. Ale to jeste tak mesic dva potrva no…mam strach proste otevrit.

A desi me ze nekdo zvoni v sobotu…

• Citovat
  • Upravit
Lojzkata
1.8.15 11:12
@RadkaCh píše:
Tak to nevím, ale myslím, že o víkendu se na tebe vyprdne. Jestli mu ale nechceš otevřít :nevim: No budou to tvoje problémy :nevim:

To je zase rada nad zlato…

• Nahlásit
  • Citovat
50114
1.8.15 11:19
@Lojzkata píše:
To je zase rada nad zlato…

Co se ti nelíbí? Myslíš, že tím, že bude exekutora ignorovat, tak si pomůže? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
1.8.15 11:20
@Anonymní píše:
Spala jsem kdyz me vzbudil zvonek. Dluzim hodne a nedari se splacet. Ted jsem si nasla jeste privydelek a mam rozjednanou pujcku an konsolidaci abych mohla splacet pravidelne mesicne jednu castku a dostala se z toho. Ale to jeste tak mesic dva potrva no…mam strach proste otevrit.A desi me ze nekdo zvoni v sobotu…

A jsi si jistá, že ti ta konsolidace vyjde, když máš na sobě exekuci? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.15 11:22

Kdykoli. Protoze exekutor primarne chce, aby byl dluznik doma, tak muze klidne prijit o vikendu ve 4 rano…
Taky omdlivam z kazdyho ciziho ksichtu pred barakem :zed: Kdyz jsem tam jednou uvidela policajty, malem jsem nedosla ke dverim. Ukazalo se, ze setri oznameni na domaci nasili u sousedu.

Ale pokud k tomu budou mit povoleni, tak ti klidne odvrtaji zamek, kdyz nebudes otvirat. A budevto pak podle me horsi nez kdyz otevres rovnou.
Ja pokud na to dojde, tak otevru, udelam jim kafe a budu to chtit mit rychle za sebou, jsou to jen veci.
B.

• Nahlásit
  • Citovat
Lojzkata
1.8.15 11:33
@Anonymní píše:
Kdykoli. Protoze exekutor primarne chce, aby byl dluznik doma, tak muze klidne prijit o vikendu ve 4 rano…
Taky omdlivam z kazdyho ciziho ksichtu pred barakem :zed: Kdyz jsem tam jednou uvidela policajty, malem jsem nedosla ke dverim. Ukazalo se, ze setri oznameni na domaci nasili u sousedu.Ale pokud k tomu budou mit povoleni, tak ti klidne odvrtaji zamek, kdyz nebudes otvirat. A budevto pak podle me horsi nez kdyz otevres rovnou.
Ja pokud na to dojde, tak otevru, udelam jim kafe a budu to chtit mit rychle za sebou, jsou to jen veci.
B.

Jsou to jen věci. Stalo se, stalo, buď nad věcí, i když je to dost těžké, hlavně z toho nějak neonemocni, za to nějaké věci opravdu nestojí.

Dokážu se vžít do toho, jak Ti asi zrovna je… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
43
1.8.15 11:36

Může přijít pravděpodobně kdykoliv. Vím, že sousedy poctil svou návštěvou o sobotní ráno v 6h. :? Takže na nějaký víkendy a ranní a noční hodiny si asi exekutoři nehrají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
1.8.15 11:37

Já nevím, co tady může někdo více poradit? Jestliže máš soudní rozhodnutí a exekutorovi schválně neotvíráš, očekávej ho i s policajty v brzské době. Já bych otevřela a zkusila to rozumně vyřešit, třeba i u toho kafe. Lepší než aby ti odvrtali zámek v tvé nepřítomnosti a řešit navíc ostudu v baráku :roll: Postav se tomu statečně a řeš to, dřív než bude ještě hůř. :kytka: Když exekutor uvidí, že s ním spolupracuješ, určitě bude mít jiný přístup a třeba ti v lečems i poradí :kytka: Kdy přesně přijde ti nikdo tady neřekne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 12:38

Bez problému může dorazit i v sobotu.
Pokud se nedozvoní, vylepí na dveře vzkaz. Pokud i tohle dlužník ignoruje, příště už dorazí za asistence zámečníka, popř. PČR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8598
1.8.15 13:41

Zakladatelko, neměla bys to jednoduší se neschovávat a mít to rychle za sebou? Já nevbím jaký to je, klepla by mě pepka, jsem ráda že se mě to netýká, ale každou nepříjemnost je lepší hrdě vyřešit rychle a se ctí, pokud možno, než to nechat vyhnít, z velmi blízkého okolí vím že to bude ještě horší…drž se :-*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
1.8.15 13:49
@Anonymní píše:
Chci se zeptat. Je nejak zakonem dane kdy muze dorazit exekutor? Napriklad ze treba nesmi dorazit v 23,00 vecer atd? Nebo treba o vikendu?
Ted na me nekdo zvonil. Postacky i roznos letaku maji klice od vchodu.Mame stejny zvuk zvonku zvenku i od bytu, takze nevim kdo tomohl byt. Zvonil jen 1× a relativne kratce. Okna mam z boku baraku takze nevidim na vchod, pred okny nikdo neobchazel a ja mela strach vylezt…ani jsem se nebyla podivat u schranek nic…;(Prosim anonym

může přijít kdykoliv, i o víkendu - stalo se mi v bývalém bydlení, kdy přijeli v sobotu večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
1.8.15 13:49

Tady zakladatelka…

já měla platební rozkaz a ten jsem nezaplatila, je to cca měsíc co to mělo být zaplacený, pak mám na půjčku od český notářský zápis a tam jsem taky měsíc po splatnosti budu hradit až z tého výplaty… a pak mám dluhy na rychlo půjčkách co neplatím vůbec asi cca 3 měsíce, ale z toho žádný papír vyloženě od soudu nemám- bombardují mě sms agentury inkasní co najali…

jinak byla jsem se podívat u schránek a okolo baráku a nnikde nic vylepénoho enní ani u schránek ani ve schránce…kdyby to byl exe tak by asi hodil do schránky lístek že tu byl atd ne?

ve schránce akorát byl leták na nemovitosti a taky leták nějaký scientologický církve či co…

• Citovat
  • Upravit
8598
1.8.15 14:53
@Anonymní píše:
Tady zakladatelka…

já měla platební rozkaz a ten jsem nezaplatila, je to cca měsíc co to mělo být zaplacený, pak mám na půjčku od český notářský zápis a tam jsem taky měsíc po splatnosti budu hradit až z tého výplaty… a pak mám dluhy na rychlo půjčkách co neplatím vůbec asi cca 3 měsíce, ale z toho žádný papír vyloženě od soudu nemám- bombardují mě sms agentury inkasní co najali…

jinak byla jsem se podívat u schránek a okolo baráku a nnikde nic vylepénoho enní ani u schránek ani ve schránce…kdyby to byl exe tak by asi hodil do schránky lístek že tu byl atd ne?

ve schránce akorát byl leták na nemovitosti a taky leták nějaký scientologický církve či co…

to ještě nemusí být takový průser, domluv si splátkový, i když jestli už je to u agentury..tak si to domluv aspon na te cs, mluv s nima, komunikuj a hledej řešení. Manžel taky na něco kdysi zapomněl, tak se to domluvilo a splácelo po tisícovce :nevim: musíš to řešit, tohle bude mnohem horší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama