Kdy na 3/4D ultrazvuk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 14.12.18 14:54
Kdy na 3/4D ultrazvuk

Chtela bych poradit 3/4D ultrazvuk kdy mezi 30-34 tyden? ktery tyden doporucujete???jse mi presne o tyhle tydny, dekuju

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30151 příspěvků 14.12.18 14:58

to už je teda hodně pozdě..3D se doporučuje mezi 25-28tt…
takže pokud ti jde o tyhle týdny, tak co nejdřív tzn ve 30tt

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 14.12.18 15:00

@smurfka ziju v cizine a tady to doporucujou takhle tak proto se ptam :palec:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30151 příspěvků 14.12.18 15:02
@Tulipankaa píše:
@smurfka ziju v cizine a tady to doporucujou takhle tak proto se ptam :palec:

tak co nejdřív..čím je plod menší tím má více plodové vody a tím pádem je obraz viditelnější a pěknější..

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 14.12.18 15:06

@smurfka ano to jsem se taky docetla na netu,akorat me stve ze tady to je proste vse jinak no takze resim kdy a zrovna ty tydny vyjdou pres vanoce takze vsude zavreno a potom uz hups budu uplne jeste v dalsim tydnu…tak se ptam no :*

smurfka
Vesmírná mluvilka 30151 příspěvků 14.12.18 15:07

@Tulipankaa však ona..
tak to prostě zkus na co nejdřív to pujde..třeba teda hned po novém roce, nebo prostě kdy nejdřív tě někde vezmou

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 14.12.18 15:08

@smurfka :srdce: ano uvidimco reknou :*

Tarinka
Echt Kelišová 8273 příspěvků 14.12.18 16:02

Taky jsem byla ve 26tt, ale uz bych na to nesla. Dite si dalo pred oblicej vsechny koncetiny a pakpak jeste pupecni snuru :roll: :mrgreen:

Taače
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 14.12.18 16:35

@Tulipankaa Byla jsem 30+1 a už to bylo příšerné, dostala jsem tu fotku radši zdarma a bojím se na ni podívat, jak je děsivá :D

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9283 příspěvků 14.12.18 16:42

Můj gynekolog to dělá ideálně okolo 24-25tt pak už je dítě velké, jako ve 34tt už toho moc neuvidíš a kór jestli už bude třeba prcek pěkně namáčknutý dole.. U prvního jsme byli a bylo vidět prd ruce celou dobu před obličejem a to i po 20 minutách různého chrutí, žďuchání a pomalu psích kusů teď u druhého jsem se už ani neobjednávala a radši si počkám na sál :D takže já osobně bych v tyto týdny už nešla je to zbytečné..

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 14.12.18 16:47

Opravdu holky?prave tady to stoji 6000 na ceske penize tak prave zvazuju jestli to za to stoji :think: aby jako z toho neco vubec bylo…ale zas kdyz je to takhle jak rikate neeeeechapu jak to muzou doporucivar az takhle pozde

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9283 příspěvků 14.12.18 16:49

@Tulipankaa noo tak za tyhle peníze bych na to nešla už vůbec.. U nás to stojí tuším 800,– s tím že z toho je DVD a fotky - my neměli nic a tudíž za to nic nechtěl jelikož fakt nic nebylo vidět kromě rukou a nohou :D

ka2ka
Extra třída :D 13488 příspěvků 14.12.18 16:54
@Tulipankaa píše:
Opravdu holky?prave tady to stoji 6000 na ceske penize tak prave zvazuju jestli to za to stoji :think: aby jako z toho neco vubec bylo…ale zas kdyz je to takhle jak rikate neeeeechapu jak to muzou doporucivar az takhle pozde

no pěkná darda, upřímně za ty peníze a v těchto týdnech bych nešla :think:

andelka83
Generální žvanilka 20432 příspěvků 14.12.18 16:58

Za 6 tis bych na to nešla. Navíc takhle pozdě.
U nás to stojí kolem tisícovky,a o tom jsem uvažovala. Nakonec mám placentu na přední straně a když to Dr při kontrole přepne na 3D tak se malej schovává do ní. Dělal to ve 20 a 30 tt, a než se našla použitelná fotka..no o nervy.

Kukacka123
Závislačka 2841 příspěvků 14.12.18 22:25

Byla jsem v 27tt, placenta na predni stene a mala se do ni schovavala…nebylo videt nic, fotka zadna, dr nam udelal aspon 2D :mrgreen: pak v 30tt na screeningu to dr zkusil a vysla jedna jakz takz pouzitelna fotka :lol: za 6000,– bych nesla…ale nam to dr udelal v ramci vysetreni, tak jsme platili jen 250,– za fotku :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >