Kdy očekávat další MS?

Anonymní
19.8.20 14:02

Kdy očekávat další MS?

Ahoj holky, potřebovala bych poradit od vás snažilek, snažíme se s manželem o miminko teprve 1. měsíc, mens. cyklus mám pravidelný jak hodinky 30 dní, nicméně teď 17.8. pondělí jsem měla dostat MS a nic, pouze bolest v podbřišku, druhý den taky, udělala jsem si test - negativní, a dnes ve středu se mrcha bohužel dostavila a s velkými bolestmi, takže smůla, ani jsem to na poprvé nečekala :D. Ale teď mě zajímá, jak mám vypočítat další ms? Mám počítat 30 dní od toho pondělí vynechané ms nebo až od středy? Nebo mám 2 dny k cyklu přidat? Nevím, kdy to čekat příští měsíc, abych poznala vynechání či zpoždění… Jak jste to měli vy, když se vám ms zpozdila? Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18993
19.8.20 14:08

Proste to pocitej zas od toho dne, kdy jsi to dostala. Ale jinak tezko rict kdy přijde, jestli to byl nejaky jednorázový vykyv, nebo se ti prodloužil cyklus :nevim: ja bych proste cekala od toho prvního dne ms tech 30 dni jestli dorazi dalsi a pak bych neco teprv resila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
21.8.20 18:30
@Kriss Tina píše:
Proste to pocitej zas od toho dne, kdy jsi to dostala. Ale jinak tezko rict kdy přijde, jestli to byl nejaky jednorázový vykyv, nebo se ti prodloužil cyklus :nevim: ja bych proste cekala od toho prvního dne ms tech 30 dni jestli dorazi dalsi a pak bych neco teprv resila.

Děkuji, zkusím to tak a uvidím. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama