Snažení o mimi a přítele nadváha

Anonymní
18.8.20 11:58

Snažení o mimi a přítele nadváha

Narodil se mi první syn a po 4 letech druhý. A byla jsem po potratu a i přesto znova otěhotnění po krátké době asi po 2 měsíců a to jsem šla taky na potrat. Nechci rozvádět proč atd.No a teď bych chtěla s manželem mít naše první dítě společné. Snazime se tři měsíce vím že to není moc ale máme sex třeba pět dní za sebou. A pak třeba dva dny pauza a beru kyselinu listovou. Pritel má nakych 185 výšku a váhu má 100kg má pupek ale jinak silný nějak není má taky dítě tedy už dospělé z předchozího manželství. Ted jsem měla menstruaci 12-14 srpna víc než normálně a přitom to sem nikdy neměla dva dny jen. :roll:. A minulý měsíc se mi ukázal test dvě čárky a druhý den menstruace prisla. Nemuze být chyba v nadváze přítele? už nevím kde hledat chybu. Delam si ovulační test ale moc to nechápu musí být obě čárky silný jako ta první? Posílám foto

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18851
18.8.20 12:03

Ne 100kilo u chlapa fakt neni zadna velka nadvaha a jeho vaha nema s otehotnenim nic společného. Minuly mesic ti spis proběhlo biochemicke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
18.8.20 12:07
@Anonymní píše:
Narodil se mi první syn a po 4 letech druhý. A byla jsem po potratu a i přesto znova otěhotnění po krátké době asi po 2 měsíců a to jsem šla taky na potrat. Nechci rozvádět proč atd.No a teď bych chtěla s manželem mít naše první dítě společné. Snazime se tři měsíce vím že to není moc ale máme sex třeba pět dní za sebou. A pak třeba dva dny pauza a beru kyselinu listovou. Pritel má nakych 185 výšku a váhu má 100kg má pupek ale jinak silný nějak není má taky dítě tedy už dospělé z předchozího manželství. Ted jsem měla menstruaci 12-14 srpna víc než normálně a přitom to sem nikdy neměla dva dny jen. :roll:. A minulý měsíc se mi ukázal test dvě čárky a druhý den menstruace prisla. Nemuze být chyba v nadváze přítele? už nevím kde hledat chybu. Delam si ovulační test ale moc to nechápu musí být obě čárky silný jako ta první? Posílám foto

Odpovím jen k tomu chlapovi - na její výšku je to v pohodě. Můj má 193 a 105 kg. Pupika trošku má, ale jinak je to vazba od prieody, aniž by nějak cvičil. Určitě nebude problém v jeho váze ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3729
18.8.20 12:11

Pro otěhotnění není třeba pekáč buchet na břiše, ale dobré spermie. Takže pokud chceš hledat chybu u něj, začni tady. Znám jednoho co má na 170cm 130kg a má tři děti. Druhý je šlachy a nejde jim to. Buď je chyba u něj, což by zjistil spermiogram, můžeš mít také pro jeho spermie nevhodné prostředí, které je zabíjí… Nicméně po třech měsících je brzo na závěry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
18.8.20 12:20

Prostě 3 měsíce je krátká doba a hledat hned někde chybu mi přijde asi přehnané. To, že první dvě děti šly hned, nemusí znamenat, že u druhého to půjde stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
18.8.20 12:24

Nepíšeš kolik je tobě, věkem se šance na otěhotnění snižuje. Tvůj chlap fakt nemá nějakou šílenou nadváhu, čekala jsem, že napíšeš třeba 150kg…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
18.8.20 12:26

Jestli nebude chyba u tebe, když místo ochrany chodíš na potraty jako do samosky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
18.8.20 12:26

Já čekala aspoň 140kg ty blaho. 3 měsíce je fakt nic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3943
18.8.20 12:27

Já bych nehledala chybu hned u přítele, navíc jeho váha je pořád v pohodě. Možná za to můžou ty dva potraty :nevim: Ale po třech měsících je ještě brzo, abys propadala panice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
18.8.20 12:27

3 měsíce zkoušení je naprosté nic. Zkoumat, proč to nejde, se má až po roce snažení (trochu dřív, když vás tlačí čas - žena věk 35+). Tvůj pozitivní těhotenský test mohl být buď falešně pozitivní nebo jsi mohla mít biochemické těhotenství.
100 kg na 185 cm je jen lehká nadváha a jak už psala @Kriss Tina mužova váha nemá přímý vliv na otěhotnění.
Ovulační testy se mají dělat po delší dobu, nejlépe ráno a večer (po 12ti hodinách) a mají ukazovat postupný nárůst a pak zase pokles - čárka nejdřív pomalu sílí a pak opět bledne. Ale ani ta nejsilnější nemusí být stejně silná jako ta kontrolní čárka.
A sex 5 dnů po sobě taky není ideální, lepší je každé 2-3 dny, aby se manželovi spermie stihly obnovit. Spermie zůstávají v ženě životaschopné asi tak právě ty 3 dny (říká se, že mohou vydržet až 5 dnů).
Ale hlavní je, aby ses uklidnila a ono to půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
18.8.20 12:30

Kaarmaaa je zdaarmaaa :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1397
18.8.20 12:31

Rozhodně to není tím že by měl chlap nadváhu, taky může být chyba u tebe, ty potraty tělu taky moc nepřidají. Co jde s jedním chlapem nemusí s druhým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13607
18.8.20 12:33

3mesice snahy a hledáš chybu u chlapa? Proč? To bych spíš přemýšlela jestli to není moje vina. A kvůli jeho váze to fakt nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16728
18.8.20 12:37

Tak je to normální, že se to nepovede hned. 3 měsíce není žádná doba. Nicméně bych měla větší strach z těch dvou potratů než nadváhy přítele. Ta si myslím žádný podstatný vliv nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5840
18.8.20 12:37

Tři měsíce se snažíte a ty „už nevíš, kde hledat chybu“. A jako jediná možnost tě napadne váha partnera. Dva tvoje potraty jsou asi nic :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama