Špinění po potratu před menstruací

505
18.8.20 06:12

Špinění po potratu před menstruaci

Holky prosím,
Potřebuji zkušenosti
Včera jsem byla 32 dni po potratu v druhem trimestru. Začala jsem trosku špinit - hnědě. Jsem byla šťastná ze přišla menstruace. Ale bylo to jen jednorázové. Od té doby nic…
mám hrozny strach, ze menstruaci nedostanu…
mate některá zkušenost prosím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
615
18.8.20 06:58

Pravděpodobně menstruaci už brzy dostaneš ;-)Před svou první menstruci jsem špinila 4 dny, ale ani jsem na to nemusela vesměs nic používat, bylo to fakt jen po utření, ale jak kdy a jak se člověk začne sledovat, tak se pak stává, že je utřený až moc… Jinak na příchod menstruace máš vlastně ještě čas, ale chápu, že se nemůžeš dočkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
18.8.20 07:03

Mám strach co me úplně paralyzuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
18.8.20 08:07

@sarah1618, máš k tomu nějaký důvod to takto prožívat, zvlášť v období, kdy je stále o dost víc normální, že menstruace ještě nepřišla? Ta menstruace je důležitá, je to takový nový začátek, hmatatelné potvrzení, že tělo se zase vzchopilo, ale tělo má na menstruaci ještě čas, stejně jako ty na takové obavy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
18.8.20 08:14

@eryby
Asi nemám k tomu důvod. Jen strach. A to co jsem prožila.
Já právě vím, ze je ta první menstruace důležitá. Včera jsem začala špinit tak jsem myslela ze už přišla, nebo přijde. Ale nakonec z toho nic nebylo..
Navíc Ja už jsem dle DR měla ovulaci, a to už je více než před týdnem.. tak proste nevím, narazila jsem na diskusi o srustech přidělených po potratu, kdy pak ta menstruace nepřišla, jen spinení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
18.8.20 08:24

@sarah1618, tak jestli ovulace nebyla více než před dvěma týdny…, prostě vše jde zatím dobře, to tvé napětí a nervozita je pravděpodobně jen další příznak, že už je menstruace naspadnutí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
18.8.20 09:11

@eryby
Nevím kdy přesně byla. 10.8 jsem byla na kontrole a na UTZ slo vidět žluté telisko. Paní doktorka rikala, ze ovulace byla.
Děkuji Ti moc za podporu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama