Kdy pořídit pejska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kindervajíčko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 14:10
Kdy pořídit pejska

Zdravím vás všechny :oops:
Potřebovala bych znát váš názor… S přítelem si chceme pořídit pejska do bytu… jenže do toho čekáme mimčo :) a já nevím jestli pejska pořizovat před špuntem nebo až se špunt narodí… co myslíte vy? :) a jaký plemeno by bylo nejideálnější? :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Karolll000
Kecalka 133 příspěvků 11.11.14 14:12

Ahoj, určitě doporučuji si počkat až se mimčo narodí a až se trochu sžijete. Protože výchova psa je náročná.

jamie.j
Kecalka 109 příspěvků 11.11.14 14:13

Za mě..když už bych si tak nutně potřebovala pořídit pejska, tak bych si ho určitě pořídila až po…možná si to pak i rozmyslíte:-)

Gorgeous
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 14:14

@kindervajíčko pořídila bych si Stafbulíčka přezdívaného Nanny dog ( dětský pes ) je k dětem ideální. Ale pořídila bych ho nejdříve v roce dítěte.

Markéta80
Hvězda diskuse 42498 příspěvků 11.11.14 14:17

@kindervajíčko v těhu fakt ne, navíc pak kolem mimina bude dost práce, počkala bych až dít bude trošku samostatné. navíc pes přijde do rodiny kde už dít je tak alespon pak nebude žárlit jako když bude v pubertě a najednou mimino :lol:

missName
Stálice 80 příspěvků 11.11.14 14:17

Mám dva psíky a jsem těhotná a doporučuji určitě až po :palec:

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 11.11.14 14:21

@kindervajíčko
Zalwzi jak dlho si tehotna..pokial si na zaciatku tehotenstva, tak by som do stenata isla, ale ma to viacero veci k zamysleni:
1,rasa psa-to uz by ste mali +/- vediet co od psa(dospeleho cakate),ake by mal mat oredpoklady a zacat zistovat CHS ktora vam tohto psa poskytne..
2,byt- so psom je potreba chodit min 3× von(dospely pes),zalezi od plemena ako bude narocny na aktivitu-to si docela s miminom predstavit neviem-vencit 3× denne ked treba bude mimco nemocne
3,cas-psa musis vychovavat, pokial nebudes-preraatie Ti cez hlavu a ma pruser

Ja som si stena poridila k 6m mimcu, bol a je to masakr, lebo stendo i dite vyzadovali vela pozornosti-obcas problem podelit ich, dotoho polrocne dite uz neni mimco a stendo okusuje..
Osobne by som to spravila inak-tehotna/stene/vycho­vat/mimco..

Zalezi i ake mate skusenosti(sudim ze ziadne, omluva ak to tak neni),takze by som asi do psa nesla..
Inak ja doporucujem stafbullika-uzasny k detom.

BabyBella
Závislačka 2874 příspěvků 11.11.14 14:23

@kindervajíčko psa? Podle mě až po narození miminka. A plemeno? malé, co nelíná.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 11.11.14 14:25
@kindervajíčko
@jamie.j píše:
Za mě..když už bych si tak nutně potřebovala pořídit pejska, tak bych si ho určitě pořídila až po…možná si to pak i rozmyslíte:-)
:lol: :palec:
Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 11.11.14 14:25

Máme půlroční štěně a 2,5 leté dítě a rozhodně doporučuju pořídit pejska až po porodu, nejdřív ve 2 letech věku dítěte, protože výchova psa není jednoduchá, věř, že budeš mít dost co dělat s miminkem, natož ještě do toho vychovávat psa.
Když jsem byla těhotná, tak jsme si tenkrát taky měli brát štěně, už byl u chovatelky zamluvený ale nakonec nám to rozmluvila a pejsek šel jinam a dnes jsem za to ráda, vím jak by to bylo náročné a těžko se to dá zkloubit dohromady. I teď s 2,5 letým dítětem je to náročné ale přece jen ne tolik jako s úplným mimčem.

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 11.11.14 14:26

Pejska určitě až potom. A ne k malému miminku, ale až dítko trochu odroste. S rasou neporadim, hlavně nějakou vhodnou do bytu ;)

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 11.11.14 14:27

A co se týče plemene, my jsme zamilovaní do Německých pinčů, není jich v ČR mnoho a jsou to ohromně chytří a milí pejsci, pro rodinu by se rozkrájeli, jen je to docela temperamentní plemeno, nezkušeným lidem bych ho asi nedoporučila :) My máme třetího a je to miláček, s malou jsou jedna ruka :)

MarDen
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 11.11.14 14:28

Máme doma psa a doporučuju rozhodně až po porodu, když si ho pořídíte ted a pak se narodí dítě může na něj začít žárlit :nevim: navíc sama uvidíš že po porodu budeš v jednom kole a budeš nakonec ráda, že se do toho všeho nemusíš starat ještě o psa :think: vyčkala bych až bude dítko o něco větší a pak ho teprve pořídila :kytka:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 11.11.14 14:29

Na začátky těhotenství by to ještě šlo…ale jestli to bude váš první pes, tak si předem najděte nějakého kvalitního psího výcvikáře, co vám od začátku poradí, jak štěně dobře začlenit do smečky.
Jestli až k miminku, tak doporučuju pár let počkat, až bude mít dítě trochu rozum a taky vydrží být pár minut samo, protože štěně musíš venčit ze začátku tak po dvaceti minutách :)

Jo a bacha. Drtivá většina psů líná a těm chlupům je úplně jedno, jestli si sednou na starou pohovku, nebo na novoučkou miminčí dečku. Plazící a lezoucí dítě funguje jako univerzální čistič podlah, chlupy zamete, slinte si, tepláčkama vytře, a nakonec si chuchvalec chlupů strčí do pusy. A můžeš denně vysávat, stejně bude dítě chlupaté :-D Takže jestli jako prvomatka máš přestavy o takovém tom načančaném miminku, tak pozor, se psem se to moc neslučuje :D

Shreya
Ukecaná baba ;) 1979 příspěvků 11.11.14 14:33

Pes je v první řadě starost a práce. Stejně tak dítě. Raději bych si užila těhotenství a měla svůj klid. Pokud uvažujete nad pořízením psa, tak jednoznačně až po…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >