Kdy s novorozencem ven?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katuska84
Kecalka 420 příspěvků 11.01.18 09:17
Kdy s novorozencem ven?

Maly ma 8dnu.. Rada bych uz ven. Doktor. ale rikalza 3tydny. Je fakt ze ma vadu srdicka, ale norm. Rezim… Myslite, ze budu riskovat jeho zdravi kdyz ho kolem poledne treba na pul hodku vemu ven? Ma trosku soplik. Dik.

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9186 příspěvků 11.01.18 09:21

Poslechni doktora. Zvláště když ma dítě nějaký zdravotní problém.

Marben
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 11.01.18 09:26

Můj malý ma 18 dni, ven jsme šli po týdnu co nás pustili z porodnice, ale pokud mate doporučení od lékaře asi bych se ho držela… pokud vyloženě nemusíte kvůli starším sourozencům někde litat…

elibro
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 11.01.18 09:27

Zavolala bych doktorovi a doptala se. Jedna věc jsou dlouhé vycházky i třeba s nákupem - jiná jít se na chvíli vyvenčit na zahradu/před dům.

Janli
Kelišová 5026 příspěvků 11.01.18 09:29

Kvůli tomu, že si chceš podrndat kočár, neriskuj zdraví miminka. Vydržet se to dá. Já takhle seděla doma v létě. Fakt to nestojí za to.

Hadumi
Extra třída :D 13176 příspěvků 11.01.18 09:29

Syn má taky vadu :srdce:, ale to by ani ven nevadilo, my jsme čekali, až bude mít 3 kg. Pokud by měl 3 kg, tak bych ven šla…

AlenaSu
Kecalka 331 příspěvků 11.01.18 09:29

Neriskovala bych :palec: ať se daří vám i miminku :srdce:

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 11.01.18 09:33

Dala bych na lékaře. My byli doma skoro celé šestinedělí a to bylo léto, ale čekali jsme, až presahne 3 kg

mag12
Kecalka 317 příspěvků 11.01.18 09:35

Kdyby miminko nemělo srdeční vadu, řekla bych at klidne na pul hodinky jdeš, ale takhle bych poslechla lékaře. Vždyť není kam spěchat, uz ti zbýva jen 14 dni a pak můžete směle ven ;).

katuska84
Kecalka 420 příspěvků 11.01.18 09:52

@Tichošlápek dekuji.. Ona to takhle doporucuje vsem. Dokonce i v lete po 2 tydnech… Se mi to zda prehnane.. Holky mam v kvetnu a zacatek rijna a byly jsme vonku vlastne hned.
Tim samozrejme nemyslim obchody tem se budeme vyhybat dlouho

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 11.01.18 09:52

@katuska84
Bude-li sluníčko, nebude mrznout a nebude smog, tak ji určitě 20min venku i prospěje. Ale pozor při oblíkání, aby se nezapotila a neplakala - není to určitě dobré ani na srdíčko ani na rýmečku. Musíš to nějak zorganizovat, aby ji byla procházka opravdu příjemná.

katuska84
Kecalka 420 příspěvků 11.01.18 09:53

@citlivaduse jo.. To nas ma 4kg.. Tak diky budu muset vydrzet.. Chtela jsem jit dceri oproti kdyz pujde ze skoly a udelat ji radost ;)

mau-mau
Závislačka 3112 příspěvků 11.01.18 10:31

Když má 4 kg, tak bych šla. Za pěkného počasí, ale. Nefoukat a nemlha (nesmog). Teploty jsou teď nad nulou snad všude. Já mám první dítě problematické a zimní a měli jsme pokyn 2,5 kg. Pokud má sice srdeční vadu, ale normální režim, tak bych to u třetího dítěte asi tak moc nehrotila a 20 minut brala jako zdraví prospěšné. Ale nevím, co je to za vadu.. :nevim:

Jana206
Nadpozemská drbna 26160 příspěvků 11.01.18 10:48

Obecne se vyhybame obchodum a koncentraci velkeho mnozstvi lidí v uzavrenem prostoru, i kdyz s vetsim poctem dětí se uz ani to neda uplne eliminovat. Ven prakticky hned pokud nemrzne a nefouká.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama