Reklama

Kdy se udělá mléko, dokrmení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 10.02.18 19:25
Kdy se udela mleko, dokrm?

Ahojky. Chtela jsem se zeptat, kdy po porodu se vam spustilo mleko z prsu? Ja jsem uz 42 hodin od porodu a porad nic. Vubec nic mi netece.
Uz se zacinam bat aby mala nemela hlad. :nevim:
S prvni dcerou jsme bojovali 3 mesice o kazdou kapku, ale jak to bylo v porodnici uz si nevzpominam.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19058 příspěvků 10.02.18 19:27

„kojila“ jsem na porodním sále. A saje dítě?

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 10.02.18 19:28

Myslím, že druhý den, ale to jsem poznala až podle vážení před a po kojení

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19144 příspěvků 10.02.18 19:33

Me teklo mlezivo uz 4 tydny pred porodem. :nevim:
Co nejvic malou prikladej, mazlete se telo na telo…
Gratuluji :kytka:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 10.02.18 19:34

@vertunka presne paty den, kdyz jsem se doma v klidu vyspala :palec: jinak byl dokrmovany pres strikacku, pak uz doma nebylo vubec treba.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 10.02.18 19:36

@pikola kdyz ji prilozim tak saje pekne, ale nic ji netece

Zkousela jsem ji i vazit a proste nic
:nevim:.

Prikladam casto, hodne piju, nahrivam.

Janli
Kelišová 5685 příspěvků 9 inzerátů 10.02.18 19:36

Já jsem odsávala takže můžu zodpovědně říct, že mléko se mi spustilo až třetí den. Do té doby jen pár kapek mleziva. Neboj, miminko má žaludek jako oříšek, takže hlad nemá.

pikola
Neúnavná pisatelka 19058 příspěvků 10.02.18 19:38
@vertunka píše:
@pikola kdyz ji prilozim tak saje pekne, ale nic ji netece

Zkousela jsem ji i vazit a proste nic
:nevim:.

Prikladam casto, hodne piju, nahrivam.

Tak jí nech sát a uvidíš. Z prsa ti nejde po zmáčknutí nic? ani kapička?

lisma
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 10.02.18 19:38

Mne sa spustilo mliečko 3. deň. Veľa prikladaj, ideálne koža na kožu. Miminko teraz saje mlezivo, toho je pomerne malé množstvo, ale úplne prázdne prsia určite nemáš, neboj.

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 10.02.18 19:40

Obě vysvleknout a co nejvíc se tulit, cichat k hlavičce a uvidis jak se ti laktace rozjede ;) A gratuluju k miminku! :kytka:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8026 příspěvků 10.02.18 19:41

Mě tuším 2-3 den, ale hned druhý den jsem začala brát homeopatika ricinus communis a hodně mi pomohla, nechávala jsem si vařit i kojící čaje a pila tak 2-3 konvice čaje. Ideálně přikládat co nejvíc :)

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 10.02.18 19:44
@pikola píše:
Tak jí nech sát a uvidíš. Z prsa ti nejde po zmáčknutí nic? ani kapička?

Ne ani kapicka. Zkousela jsem mackat hnedka po teple sprse, ale nic. Prijdou mi snad jeste prazdnejsi nez pred porodem :,(.

Helileli
Závislačka 2859 příspěvků 10.02.18 19:46

Vždycky cca 48h po porodu. U staršího jsem rodila v 7 ráno v sobotu, probudila jsem se v pondělí ráno s narvanyma ceckama. V úterý ráno už veselé vrhal šavle meče a šlo se domů. U mladšího jsem odcházela 48h po porodu a mléko se teprve spouštělo. Pokud dítě nekleslo nějak dramaticky na váze, tak buď v klidu, hlavně neponocuj, snaž se vyspat a zítra uvidíš.

Lenka_Hal
Závislačka 4823 příspěvků 10.02.18 19:47

U vsech deti jsem prvni tyden stravila neustale s ditetem u sebe, at uz „pricucleho“:) nebo jen vedle mne, ale pokud mozno kuze na kuzi…U prvnich dvou jsem porodila odpoledne druhy den jen mlezivo a dalsi rano prsa jak beton…u treti jsem mela od zacatku (zase odpoledne) mleziva, ze mala behem prvni noci kakala snad 4-5× a druhy den mi ty prsa tak nejak prubezne rostla..do obrich rozmeru, jak jinak. :mrgreen:

Lenka_Hal
Závislačka 4823 příspěvků 10.02.18 19:50
@vertunka píše:
Ne ani kapicka. Zkousela jsem mackat hnedka po teple sprse, ale nic. Prijdou mi snad jeste prazdnejsi nez pred porodem :,(.

Dulezite je ho mit u prsa treba nonstop…je to hormonalni zalezitost, ktera se proste spousti tim, ze mimco zuzle bradavku, jeho vuni a teplem…pokud nemas mliko, nedavej ho z postele. A hodne pij.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >