Kdy se udělá mléko, dokrmení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 10.02.18 19:25
Kdy se udela mleko, dokrm?

Ahojky. Chtela jsem se zeptat, kdy po porodu se vam spustilo mleko z prsu? Ja jsem uz 42 hodin od porodu a porad nic. Vubec nic mi netece.
Uz se zacinam bat aby mala nemela hlad. :nevim:
S prvni dcerou jsme bojovali 3 mesice o kazdou kapku, ale jak to bylo v porodnici uz si nevzpominam.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18751 příspěvků 10.02.18 19:27

„kojila“ jsem na porodním sále. A saje dítě?

iiiv
Extra třída :D 10797 příspěvků 10.02.18 19:28

Myslím, že druhý den, ale to jsem poznala až podle vážení před a po kojení

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19119 příspěvků 10.02.18 19:33

Me teklo mlezivo uz 4 tydny pred porodem. :nevim:
Co nejvic malou prikladej, mazlete se telo na telo…
Gratuluji :kytka:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 10.02.18 19:34

@vertunka presne paty den, kdyz jsem se doma v klidu vyspala :palec: jinak byl dokrmovany pres strikacku, pak uz doma nebylo vubec treba.

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 10.02.18 19:36

@pikola kdyz ji prilozim tak saje pekne, ale nic ji netece

Zkousela jsem ji i vazit a proste nic
:nevim:.

Prikladam casto, hodne piju, nahrivam.

Janli
Kelišová 5026 příspěvků 10.02.18 19:36

Já jsem odsávala takže můžu zodpovědně říct, že mléko se mi spustilo až třetí den. Do té doby jen pár kapek mleziva. Neboj, miminko má žaludek jako oříšek, takže hlad nemá.

pikola
Neúnavná pisatelka 18751 příspěvků 10.02.18 19:38
@vertunka píše:
@pikola kdyz ji prilozim tak saje pekne, ale nic ji netece

Zkousela jsem ji i vazit a proste nic
:nevim:.

Prikladam casto, hodne piju, nahrivam.

Tak jí nech sát a uvidíš. Z prsa ti nejde po zmáčknutí nic? ani kapička?

lisma
Závislačka 3256 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 19:38

Mne sa spustilo mliečko 3. deň. Veľa prikladaj, ideálne koža na kožu. Miminko teraz saje mlezivo, toho je pomerne malé množstvo, ale úplne prázdne prsia určite nemáš, neboj.

Latty
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 10.02.18 19:40

Obě vysvleknout a co nejvíc se tulit, cichat k hlavičce a uvidis jak se ti laktace rozjede ;) A gratuluju k miminku! :kytka:

Kristyna.Vechtova
Kelišová 7165 příspěvků 10.02.18 19:41

Mě tuším 2-3 den, ale hned druhý den jsem začala brát homeopatika ricinus communis a hodně mi pomohla, nechávala jsem si vařit i kojící čaje a pila tak 2-3 konvice čaje. Ideálně přikládat co nejvíc :)

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 10.02.18 19:44
@pikola píše:
Tak jí nech sát a uvidíš. Z prsa ti nejde po zmáčknutí nic? ani kapička?

Ne ani kapicka. Zkousela jsem mackat hnedka po teple sprse, ale nic. Prijdou mi snad jeste prazdnejsi nez pred porodem :,(.

Helileli
Závislačka 2652 příspěvků 10.02.18 19:46

Vždycky cca 48h po porodu. U staršího jsem rodila v 7 ráno v sobotu, probudila jsem se v pondělí ráno s narvanyma ceckama. V úterý ráno už veselé vrhal šavle meče a šlo se domů. U mladšího jsem odcházela 48h po porodu a mléko se teprve spouštělo. Pokud dítě nekleslo nějak dramaticky na váze, tak buď v klidu, hlavně neponocuj, snaž se vyspat a zítra uvidíš.

Lenka_Hal
Závislačka 4268 příspěvků 10.02.18 19:47

U vsech deti jsem prvni tyden stravila neustale s ditetem u sebe, at uz „pricucleho“:) nebo jen vedle mne, ale pokud mozno kuze na kuzi…U prvnich dvou jsem porodila odpoledne druhy den jen mlezivo a dalsi rano prsa jak beton…u treti jsem mela od zacatku (zase odpoledne) mleziva, ze mala behem prvni noci kakala snad 4-5× a druhy den mi ty prsa tak nejak prubezne rostla..do obrich rozmeru, jak jinak. :mrgreen:

Lenka_Hal
Závislačka 4268 příspěvků 10.02.18 19:50
@vertunka píše:
Ne ani kapicka. Zkousela jsem mackat hnedka po teple sprse, ale nic. Prijdou mi snad jeste prazdnejsi nez pred porodem :,(.

Dulezite je ho mit u prsa treba nonstop…je to hormonalni zalezitost, ktera se proste spousti tim, ze mimco zuzle bradavku, jeho vuni a teplem…pokud nemas mliko, nedavej ho z postele. A hodne pij.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama