Reklama

Odvezli mi miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katzchen
Nováček 9 příspěvků 08.02.18 17:59
Odvezli mi miminko

Ahoj,
jsem v porodnici den po sekci a bez miminka :,(
Mela jsem planovany cisarsky rez, tehotenstvi a vysetreni v poradku, bohuzel prisly a jajsem musela do celkove narkozy. Po probuzeni jsem zjistila, ze miminko se narodilo uplne v poradku, ale par minut po porodu uplne zkolabovalo a museli ho ozivovat. Uz byl potom v poradku, ale prevezli ho na pozorovani a testy do detske nemocnice. Zrejme kombinace mych leku a celkove narkozy…Ja ho vubec nevidela :,(
Manzel byl celou dobu u toho, chodi za nim na navstevu, tak porad koukam na fotky a videa, co poridil. Mel by byt v poradku, ale mne je lito, ze nemuzu byt s nim, ze je sam bez mamy…
Jsou tu maminky, kterym take odvezly deti? Jak jste to zvladaly? Kdybych rodila normalne, tak se seberu a jdu na revers pryc, ale po sekci to nejde, tak musim vydrzet.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 08.02.18 18:03

V prvni rade gratuluji k miminku :kytka: Na reverz můžeš odejit kdykoliv, záleží jak se cítíš. A u miminka může byt alespoň muž, dítě ma právo na neustálou přítomnost rodičů, nikdo nemá právo jej separovat. Takže alespoň tatínka nahnat za ním a at se nedá a děťátko alespoň co nejvíc chová, ideálně kontakt kůže na kůži. Držím pěsti at jste co nejdřív zase spolu :hug:

ka2ka
Extra třída :D 12801 příspěvků 1 inzerát 08.02.18 18:04

Klid to jsou hormony, hlavně že je v pořádku já ho neviděla tři dny

PeknyVlasy
Kecalka 210 příspěvků 08.02.18 18:06

Chudinkooo, je mi tě líto, ale máš tam tatínka - velvyslance :hug: To bude dobrý :kytka: Převezli ho, aby mu věnovali kvalitnější péči :andel:

ka2ka
Extra třída :D 12801 příspěvků 1 inzerát 08.02.18 18:06

@Latty a ty víš jestli ho můžou vyndat z inkubátoru? a pokud se nepletu tak dítě odvezli kvůli tomu že ho museli oživovat a né pro srandu tak nechápu výkřiky že ho separovali jako kdyby to udělali schválně

Ornwen
Závislačka 4370 příspěvků 08.02.18 18:08

@Katzchen to je jeden h duvodu, proc jsem rodila ve velke porodnici. Ale i tak, rodila jsem akutni sekci ve 36tt, mimino jsem viděla asi 5.den (skoncila jsem na aru). driv jen na fotkach. „Vyhoda“ byla, ze jsem vlastne ani nevedela, ze rodim, takze mi mimino nechybelo. Mela jsem problem až pozdeji se s mimcem szit, dlouho jsem ho brala jako pujcene :oops:

Agrion
Závislačka 2782 příspěvků 08.02.18 18:13

Jo mela sem to podobne… planovana sekce ve 39+0, teda ve spinalu, ale malej spatnej - prevazeli ho na neinvazivni plicni ventilaci s kapackama na detskou JIP do jineho mesta… bylo to hrozny. Porodila sem ve stredu dopoledne a v patek rano sla nadopovana praskama proti bolesti na revers za malym… celou dobu jsem na sestinedeli byla sama, dali mi jednoluzak a i sestry chodily pospickach jen obcas nakouknout…chlap byl s malym, rodinu blizko nemame, takze jsem se ani nemela komu vypovodat… cely sem to tam probrecela… hormony a strach :nevim: Ale poctive sem kazde 3 hodiny odsavala a kazdou kapicku sbirala…a nakonec se pak uz na JIPu ( ale taky odsavackou) rozkojila. Malej byl 3 dny na ventilaci, na infuzich s trojitejma antibiotikama a zaludecni sonde… no hruza. Ale zvladli jsme to, dneska uz je to skoro zapomenute… a maly je uplne v poradki. Ver ze to dobre dopadne a drz se :kytka: Posilam silu!!!

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 08.02.18 18:15
@ka2ka píše:
@Latty a ty víš jestli ho můžou vyndat z inkubátoru? a pokud se nepletu tak dítě odvezli kvůli tomu že ho museli oživovat a né pro srandu tak nechápu výkřiky že ho separovali jako kdyby to udělali schválně

Není to žádný výkřik a netvrdim ze ho separovali schválně. I u toho inkubátoru může tatínek sedět a ver nebo ne, i to to miminko vnímá.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 08.02.18 18:21

Gratuluji k miminku :kytka: a neboj se oni ti to pak rádi zase přivezou buď ráda že jeví zájem a nemají to naháku jak to kolikrát doktoři mají :hug: :think:

ka2ka
Extra třída :D 12801 příspěvků 1 inzerát 08.02.18 18:24
@Latty píše:
Není to žádný výkřik a netvrdim ze ho separovali schválně. I u toho inkubátoru může tatínek sedět a ver nebo ne, i to to miminko vnímá.

vždyt píše že tam tatínek je :zed:

Teeeri
Echt Kelišová 8583 příspěvků 08.02.18 18:25

@Katzchen úplně naprosto chápu jak se cítíš! Já své první dítě viděla 3 sekundy v mlze a pak mě jí odvezli. Strašně strašný pocit. bezmoc. tělo přicházelo postupně k sobě ale já trpěla. Malou jsem viděla až druhý den odpoledne a stalo se co jsem nechtěla, dostala hned umělé mléko.. nechtěla jsem jí od sebe vůbec pustit a kojila jsem a šlo to a doma se mi velmi ulevilo…
držím palce at jste brzo spolu, :srdce: :srdce:

chs.jasmin
Kelišová 7447 příspěvků 08.02.18 18:36

@Katzchen

Ahoj,

to mě moc mrzí, budou to hormony. Já to naštěstí nezažila, ale ležela semnou maminka, co porodila na začátku 7měsíce dvojčata. Měsíc s dětma byla hospitalizovaná, ale pak je převezli an jiné oddělení a tam už být nesměla. Doma měla dalších 5dětí a i přesto za miminkama dojížděla denně a byla s nimi co nejvíce to šlo. Byla z toho hodně smutná. Pak je měli propouštět, tak paní hospitalizovali s miminky na šestinedělkách aby ji poučili apod. a stejně ji druhý den chtěli zase pustit domů at dojíždí, že nejsou postele. Chudinka tak plakala…
Ale jsou to hormony, každá maminka chce být se svým miminkem. Moc přeji aby to bylo brzy, aby jste brzy šli domů a ty jsi si mohla miminka užívat. Zatím odpočívej, po te sekci asi žádná hitparáda, vid?

Jak se syn jmenuje? Muže tatínek klokánkovat? Bere si ho tělo na tělo? To miminkum dělá dobře. :palec:

janablizkova
Kecalka 427 příspěvků 08.02.18 18:39

@Katzchen Gratuluji k miminku vím je to těžké, ale má tam určitě tu nejlepší péči tak bud v klidu. Tatínek tam chodí a to je super. Držím pěstičky aby jste brzy byli spolu a pak si budeš miminka užívat.

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 08.02.18 18:43

Syna jsem viděla az druhy den a asi pět minut. Rodila jsem normálně a věř, ze se skutečně nedalo sebrat a jít za ním. Vím, ze je to težké, ale odpocivej a věř, ze miminko ma dobrou peci. Pak uz spolu budete porad ;)

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 08.02.18 18:58

Ja byla s prvním synem az po tydnu. Hodinu po porodu mi zmodral. Na štěstí jsem rodila v Praze ve Vinohradech. Kluk mel totální anomalni návrat plicnich zil zpět do srdíčka. Z Vinohrad do Krče, tam se prislo az druhy den co mu je a z Krce do Motola. Malem mi umřel štěstí ze jsem rodila v Praze a císařem, jinak tu nebyl. Strávil 6hodin na operačním sále a ja furt ležela ve Vinohradech :( bylo to šílený. Narodil se 7 a ja ho viděla az po týdnu. Na štěstí se s tím popral a uz mu bude 8 let. Přeji hosne štěstí, at prdolku brzy držíš v náruči :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >