Tekutá hlenová zátka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bídžej
Kecalka 118 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 03:15
Tekutá hlenová zátka

Ahoj všichni, mám dotaz - 2 hodiny zpět mi v posteli chrstla do kalhotek voda, následně jsem v záchodě nechala velký hnědý chuchvalec (předpokládám, že zátku). Jelikož voda šla ještě trochu po ní a byla lehce do zelena, vyrazili jsme do porodnice. Kontrakce žádné. V porodnici monitor v pohodě, bez známek porodu, nicméně mě pořád znervoznovala ta voda, celkem jí byla cca decka. V porodnici udělali test na vložce, vodu nepotvrdil, na UTZ mělo mimco ještě vodu kolem sebe, při vnitřním vyšetření že mě vytekla další lžíce před zraky doktorky a roztok plodovou vodu zas nepotvrdil. Takže teď tu ležím na pozorování a podle Dr to mohla být hodně tekutá zátka (bylo to jak voda z kohoutku, až na ten jeden chuchvalec). setkala jste se s tím některá? :oops:
Předem díky za názory :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 04.02.18 03:20

@Bídžej s chuchvalcem ne, ale hlenovou zátku jsem měla jako vodu. Každopádně by ti měli zkontrolovat i plodovku, jestli není zkažená. Já to tak měla. Odešla hlenová zátka, k porodu se nic nechystalo, každej říkal, jak půjdu domů. Pak mi zkontrolovali plodovku a už to jelo.

Bídžej
Kecalka 118 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 03:29

@Amelie30 a tu plodovku ti kontrolovali jak? Mě Dr jen uvnitř prohmatla, řekla, že hlavička je hezky nalehlá, ale že na porod to nevypadá. Víc nerekla :nevim:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 04.02.18 05:17

@Bídžej Doktor kouknul dovnitř. :-) Nedělá se to přes ultrazvuk ani pohmatem. Musí kouknout. :-) U mě zjistil, že je zelená a rovnou mi vodu píchli. Ještěže tak, jinak by mě poslali domů.

Bídžej
Kecalka 118 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 07:01

Tak už mám za sebou čtyři mokré vložky různé barvy, na poslední tmavě rudá krev se skoro černým zmolkem, nicméně plodovka to prý není a ta krev je, jak se pomalu chystají porodní cesty :lol: mám břicho jak šutr, berou mě křeče, ale na monitoru ani ťuk a prckovi se daří dobře, takže mě asi ještě pošlou domů :nevim: :zed:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 04.02.18 07:04

@Bídžej já bych se domů poslat nenechala.. V kterém jste týdnu?

Bídžej
Kecalka 118 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 07:09

@kavulenka 39+3 tt, děloha je už ready, na UTZ už jeví známky stárnutí.
Jediné, co mě neuvěřitelně láká na tom, být doma, je ticho. Jsem na čtyřlůžkovém s jednou maminkou a 3denni holčičkou a je to síla :lol:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 04.02.18 07:12

@Bídžej mě by Teda znepokojovaly ty různé barvy plodové vody, divím se že si vás tam nenechají třeba 3 dny co můžou zjistit za 1 den

Bídžej
Kecalka 118 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 08:29

@kavulenka no to je ten kámen úrazu - podle nich to plodovka není. Dělají test tím speciálním roztokem na každé vložce, co přinesu, ale vždy negativní. A na můj dotaz „tak proč toho teče tolik“ jsem se dozvěděla, že „někdo to tak má“, čili opravdu uklidňující odpověď :potlesk:

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 04.02.18 08:45

Nenechala bych se pustit domu. Uplne standartni situace to neni, co si budeme povidat. Hodne sil :kytka:

Ada22
Kecalka 467 příspěvků 04.02.18 09:05

Také bych se snažila o to zůstat v porodnici. Mě by teda znervóznilo ta zelená.

Bídžej
Kecalka 118 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 09:15

@kavulenka @hapolda @Ada22
Tak zatím úspěšně zůstávám :cert: minimálně dnes mě ještě budou „pozorovat“ a ja mezitím budu dělat nějaké voodoo tanečky, aby se rozjel porod a neposlali mě pryč :pankac:

Ada22
Kecalka 467 příspěvků 04.02.18 11:32

Prima držím palce ať se mimino brzo rozhoupe k akci :)

Bídžej
Kecalka 118 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 20:02

Tak jen update - poslední voda-nevoda tekla kolem 9 ráno, od té doby pro změnu krvácím. Úplně jak kdybych měla menses. Nicméně doktor se jen mrknul na vložku a prohlásil 'to je dobrý" 8o přitom na kurzech nám říkali, že krvácení je vždy špatně, tak jsem z toho už totálně jelen :nevim:
Taky jsem měla další 2 monitory, prcek se pořád tváří ukázkově, děloha je na nulové aktivitě, ale já cítím pravidelně křeče v podbřišku, tak uvidíme. :cert:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 04.02.18 20:05

@Bídžej u nás by tě s tímhle domů neposlali. Tu plodovku ti zkontrolovali? Jestli není zkažená?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama