Kdy se vám otočilo mimčo?

Sunny9
28.4.10 13:52

Kdy se vám otočilo mimčo?

Ahoj holky,
mám dotaz, jsem skoro 33tt a mimčo je koncem pánevním :think: . No vím, že teoreticky má ještě čas a může se otočit, ale začínám trochu zmatkovat :nevim: .
Můžete mi napsat vy, co jste taky mimča kolem toho 32 - 33tt neměly otočené a nakonec se vám otočily a kdy??? A dělaly jste pro to něco?
Díky moc :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

243
28.4.10 13:57

Ahoj, já ho mám teda hlavičkou, ale určitě jsou na to nějaké cviky, zkus se po něčem podívat
Jinak já šla na svět taky prdelkou, moje maminka na zahradě běhala s mojí starší sestřičkou, takk jsem se jí otočila :mrgreen:
tak zkus běhat, skákat, třeba to pomůže :mrgreen:
Ne, to samozřejmě radši nedělej. Držím pěsti ať se mimi otočí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
28.4.10 14:12

Mně se otočilo asi v tom 31 nebo 32tt a to po jednom cviku. Lehnout na záda a udělat jakoby most, vystrčit břicho nahoru ke stropu jak jen to půjde. Mimčo se zamrskalo, otočilo a už tam zůstalo :) Přeju hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20220
28.4.10 14:26

otočení mimi

Ahoj Sunny9,
já jsem měla Ondru otočeného až do 38tt. Doktoři mě děsili, že se už neotočí, že půjde císařem, ale když jsem jednou byla na budíku, tak se tam úplně bez problému otočil a doktoři byli úplně vykulení, že se tohle ještě nikdy nestalo!!!
Mylím si, že se může otočit ještě v den porodu.
Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1126
28.4.10 14:26

mě se starší syn otočil taky až někdy po 33 tt, mladší byl už dost brzo hlavou dolů, pak se zase otočil, ale nakonec to po tom 30 tt taky zvládl hlavou dolů. Někdo mi doporučoval dělat kočičí hřbety, takový ten cvik, nebo i v něm nějakou dobu zůstat, jako se zadkem nahoru a hlavou dole. Na cvičení kam jsem v 1. těhu chodila doporučovali myslím i si lehnout hlavou dolů, ale to jsem nezkoušela. :mrgreen:
Tak držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
28.4.10 14:37

Ahoj, syn se otocil ve 36. tydnu. Taky jsem se bala. Vetsina miminek se ale otoci. Ja jsem cvicila kocici hrbety a svitlila jsem miminku na cestu baterkou :-) , pry to pomaha, mimi jsou zvedava uz v brise. Vzdycky vecer jsem si pod perinou vzala baterku a svitila od pupiku k rozkroku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9879
28.4.10 14:42

Souhlasim s Jitkou .Podle meho gyndaře se může otočit ještě i v den porodu tak mi to řekl a měl pravdu malý se otočil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17085
28.4.10 14:49

jen k těm cvikům, na těhu cvíču nám říkali že dobrá je poloha jakoby na 4 s tím, že si sedneš na paty a ruce máš opřené o zem o předloktí a bříško máš jakoby mezi nohama - tak tahle poloha je prý perfektní, že tam má mimčo nejvíc místa. TAk třeba ti to pomůže.

Snad jsem to popsala srozumitelně. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24838
28.4.10 15:19

Sunny, hlavně nezmatkuj :wink: To se mi to říká, viď? :wink: Mě naše nejmladší napínala do 36.tt a i když jsem četla, že mimčo má k poloze KP nějaký důvod a cvičení nemá smysl, dělala jsem skoro všechno, co jsem našla na netu :lol: (dlouhé proházky, podložit zadek, masírovat malíčky u nohou, svítit baterkou apod.) No, hrabalo mi z toho celkem dost, bo jsem se děsila císaře 8-o Můj MUDr. mě ale uklidňoval, že místa má mimčo dost, plodové vody taky a že se určitě otočí :wink: A měl pravdu :palec:

Držím pěsti, ať se miminko umoudří a otočí se. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
28.4.10 15:22

Ahoj, mě se starší dcera otočila v průběhu porodu. Ráno byla KP, i dle UZ, a odpoledne už hlavičkou. Záleží hodně na tom, jak je mimčo veliký, naše dcera byla malinká, 46cm a 2960g v 39+5, takže prostor měla.

• Nahlásit
  • Citovat
17042
28.4.10 19:18

Ahoj mě se syn otočil v 37tt. Taky jsem se snažila dělat mosty a kočičí hřbety, prostě mu způsobit nepohodlí. A dost často jsem mu říkala, že když se otočí, bude to nejhodnější mimčo :mrgreen:.
A mám známou, která měli kvůli poloze KP plánovaného císaře, na příjmu jí dělali ultrazvuk, byl pořád KP a když jí rozřízli břicho, prcek byl hlavičkou dolů. Takže se musel otočit nějak těsně před

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
30.4.10 10:28

Mojí kamarádce se otočily děti ( rozdíl 8 let od sebe) až v den porodu na sále.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama