Kdy přesouvat děti do sporťáku?

1613
6.4.20 13:03

Kdy sporťák?

Zdravím, kdy jste přesouvali děti do sporťáku? Dcera má 4 měsíce, a v korbě nechce být. Zatím využívám nositko a vajíčko na zahrade… Ve vajíčku se jí libi.. Budu kupovat sportovní kočárek Joie Litetrax 2020, nejdřív ho pořídíme asi za měsíc až dva.. Takže tak 5-6mesicich. Myslíte by v tom už mohla být? V poloze vleze nebo v polosed. Trochu se bojím aby nebyl moc velký, dcera je mrnava, kvůli popruhum.. Vím že by dítě mělo jít do sporťáku až bude samo sedět, ale takhle nemůžeme nikam… Pod zadama to nastelovat nejde, mám starý kočár a nový chceme kupovat sporťák.. Navíc ten kočár má urvanou brzu :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

232
6.4.20 13:11

My davali az kdyz syn opravdu sedel-v 11 mesicich. Take nam v kocarku vriskal, takze jsem prochazky a vse prizpusobovala tomu, aby mel zrovna spinkat. Kdyz se vzbudil, prendavala jsem si ho do nositka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22794

My jsme kupovali sporťák když měl syn 5 měsíců. Od té doby jezdí v něm. Je lehký, skladný, otočný proti směru, takže pohoda. A jde do úplného lehu. Bylo mu tam příjemně, přešel do něj v červnu. Do sedu jsem ho nedávala, maximalne malinko přizvednout.

Příspěvek upraven 06.04.20 v 13:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3868

A zvednout boudičku u hlubokého tak, aby dítě mohlo ležet na břiše a koukat dopředu ven nemůžeš? Moje děti tak jezdily asi 3 měsíce a líbilo se jim to. Sportovní korbu jsme měnili na cca 8/9 měsících. Podle mě pokud koupíš sporťák, kam dítě zakšírušeš do lehu, tak tam stejně spokojené nebude. A jak píšeš, dokud si samo neumí sednout, tak nemá ve sporťáku v sedě co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
6.4.20 13:21

Nechci ti kazit iluze, ale sporťák nemusí pomoct. U dcerky jsem taky doufala, že až ji dáme do sporťáku, tak se jí tam bude víc líbit, jo kuloví, ta ječela, vztekala se ve sporťáku snad ještě víc než v v hlubokým. Do sporťáku šla v sedmým měsíci do polosedu a tak strašně jsem se na to těšila a ono to bylo ještě horší :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1613
6.4.20 13:28

@Zoe1 No já když ji oddelam strechu tak ji svítí slunce do očí, a začne se vztekat, když ji dám na bříško tak to po 10 minutach vzdá a chce na záda… Když ji dám do vajíčka tak do pár minut spí… To samý v houpatku.. Myslela jsem si že je to tím že je ve vajíčku na tesno, ale v houpatku má prostoru hodně.. Podle mě je to tím sklonem, a že jakoby nuže koukat… Což korba neumožňuje.. :think: budu doufat že to pomůže… :( mám kousek od baráku konzum, a nevím jak sni mám chodit do obchodu když se vzteka :zed: na procházku, i na blbý zahradě musí být ve vajíčku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
6.4.20 13:33

@mackA159 zkus chodit na to spani. Ve vajicku ani lehatku bych ji spinkat nenechala. A sportak, i kdyz v lehu, podle me furt neni tak rovny a pevny jako korba. Jednu dobu jsme to delali i tak, ze jsem maleho v nositku uspala a prendala pak do kocarku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
6.4.20 13:34
@mackA159 píše:
@Zoe1 No já když ji oddelam strechu tak ji svítí slunce do očí, a začne se vztekat, když ji dám na bříško tak to po 10 minutach vzdá a chce na záda… Když ji dám do vajíčka tak do pár minut spí… To samý v houpatku.. Myslela jsem si že je to tím že je ve vajíčku na tesno, ale v houpatku má prostoru hodně.. Podle mě je to tím sklonem, a že jakoby nuže koukat… Což korba neumožňuje.. :think: budu doufat že to pomůže… :( mám kousek od baráku konzum, a nevím jak sni mám chodit do obchodu když se vzteka :zed: na procházku, i na blbý zahradě musí být ve vajíčku…

Nezkoušela jsi klín do kočárku? Mám ho u syna a je spokojenej. Než ho tam měl, tak taky řval a nelíbilo se mu tam, ale od té doby, co jsem mu tam dala klín a trochu vidí ven, tak je spokojenej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
6.4.20 13:48

Ja davala v 7 mesicich (většina se doporucuje od pul roku) ale stejne nez umel sedet v nem jezdil v leze, ja ho davala spis proto, ze mu bylo 7 mesicu na podzim a kdyz sem vyndavala fusak, tak uz se mi s nim nevesel do korby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2220
6.4.20 15:58

Dceru jsem davala do sportaku kolem 8 mesice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
6.4.20 16:09

Dali jsme v 5 mesicich do sportaku do lehu, ale to uz se syn zvedal na vsechny 4, byl hodne silny. V 6 mesicich se syn sam posadil tak jsme tu operku zvedli aby sedel :) pockala bych, ve 4 mesicich je fakt brzo, obzvlast pokud je malicka. Davej ji na bok nebo na brisko pokud ji to na zadech vadi (syn to taky nesnasel). Nebo zkus nosit v nositku ci satku, to deti obecne maji moc rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 16:53

Dávali jsme mrňouse do sporťáku hodně brzy. Kolem 5. měsíce. Chtěl mít výhled. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
6.4.20 17:54

@MichaelkaT píšu ze nositko mám, a do psortaku bych ji dkaa až v 5-6 měsíci… Jenže my máme tu opěrku u korby nadzvedlou takže sjíždí dolů protože nemá pásy jako sporťák, pokládám ji to dekou aby nebyla z kopce… Je to starej krám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9645
6.4.20 17:57

@andelka83 jaký máš kocarek prosim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9645
6.4.20 17:59

Od půl roku můžeš, vždyť může vleže. Ještě se dá pořídit zmenšovaci vlozka a ksiry dávám extra koupené @mackA159

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama