Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Dobrý den, vybiram uz pomale sportovni kočárek, ale vubec nevim jaký. Normálně bych zajela nekam do obchodu ale ted nemuzu že:(.Máte nekdo zkušenosti s kocarem do terénu? Chodime hodne po polnackach a lesnich cestach ![]()
Zebra je taky dost dobrá, stabilní.
Já mám kombinaci largo a taky dost vydrží ![]()
@RockFous píše:
Dobrý den, vybiram uz pomale sportovni kočárek, ale vubec nevim jaký. Normálně bych zajela nekam do obchodu ale ted nemuzu že:(.Máte nekdo zkušenosti s kocarem do terénu? Chodime hodne po polnackach a lesnich cestach
veškeré info sepsané najdeš zde v diskuzi ![]()