Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Máte prosím někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Děkuju ????
Obnovuji diskuzi.. Pověděl by někdo zkušenost s tímto kočárkem.. Zvažuji koupi, ale nikde žádné recenze
Děkuji ![]()
@Martina Kretková
Tak já už s ním zkušenost mám
.
Jsem s nim moc spokojená
.Akorát v horším terénu to trochu drncá, že mám strach, aby nepraskl ten plast, co drží kolečka, ale zatím vydržel všechno
. Za mě určitě doporučuju.