Baby design Coco a Wave

4
8.3.20 18:23

Baby design Coco a Wave

Ahoj, máte někdo zkušenost se sporťáky od Baby design? Nemyslím z kombinaci, ale samostatné. Zajímají mě hlavně typy Coco a Wave.

Coco je poměrně nový a Wave je záležitost pár dní, takže vím, že dlouhodobá zkušenost asi nebude. Ale klidně jestli je třeba někdo už nestačil vidět na nějakém veletrhu. Nebo jaký je starší typ Air? Podle toho by se dalo vyvodit kvalita ostatních. Já viděla Coco na prodejně, ale jen typ 2019, který má nižší nosnost, ale jinak mě fakt zaujal. Byl pěkně prostorný, ale má pěnová kola a nepolohovatelnou rukojeť. Na druhou stranu novinka Wave má gelová kola a polohovatelnou rukojeť, ale bojím se ho koupit bez jakékoli recenze.

Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3007
11.3.20 23:38

@Ninipo Nemůžu napsat komentář přímo k těm dvěma zmiňovaným tipům, ale já mám Look Air, a za mě je to nejlepší kočárek na světě :D miluju ho. Lehoučký, skladný, velká plocha na spaní, krásně se s ním jezdí, a projede fakt všechno a všude…a že mu dávám :lol: Mám ale nafukovací kola, do jiných bych nešla :nevim: Snad aspoň malá pomoc v rozhodování ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama