Kdy udělat těhotenský testík

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 09:08
Kdy udělat těhotenský testik

Ahoj,

Snažíme se o početí. Kdy je lepší dělat test, ráno nebo večer? Cítím, že jsem v tom a nechce se mi čekat do rána.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13574 příspěvků 04.10.18 09:11

Tak si ho udělej teď. A když tam nebude nic, tak zítra ráno, a pak třeba každý den.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 09:15

@Hadumi takže je jedno kdy? Nemá třeba ranní moc větší význam? (pardon za anonyma)

ivašot.
Kelišová 6743 příspěvků 04.10.18 09:15
@Anonymní píše:
Ahoj,Snažíme se o početí. Kdy je lepší dělat test, ráno nebo večer? Cítím, že jsem v tom a nechce se mi čekat do rána.

A kdy máš termín očekávané menstruace? Pokud už máš zpoždění, tak klidně testuj hned.

kacakaca
Závislačka 2618 příspěvků 04.10.18 09:18
@Anonymní píše:
@Hadumi takže je jedno kdy? Nemá třeba ranní moc větší význam? (pardon za anonyma)

Je to jedno kdy, kdyz ho udelat chces. Jen ti mozna jeste vyjde negativni i kdyz bys tehotna byla. Ranni moc je koncentrovanejsi. Kdyz pres den nepijes, je to stejne.

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 04.10.18 09:21
@Anonymní píše:

Ráno je více koncentrovaná, ale pokud ti vynechala ms a jsi těhotná tak se ukáže kdykoliv

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 09:29

@pikola právě jsem ji měla dostat včera, ale poboliva mě podbrisek a taky mám nechuť. Vím, že jsme to zkoušeli před týdnem +-, takže jestli TT zkusím večer, mohlo by to ukázat, snad

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 04.10.18 09:33

Kdy očekáváš ms? Ráno bývá moč koncentrovanější, ale já i tak mívala odpoledne jasnější čárku než ráno a to jsem přes den pila jak jsem chtěla :nevim: takže zkus a uvidíš :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 09:34

@jaaaninda MS měla přijít včera, jak to myslíš s tím pitím? Já to zkusím večer, protože jsem nedočkava

Lupinek852
Povídálka 17 příspěvků 04.10.18 09:37

Lepsi je to rano, hormoc HCG bude v moci rano silnějši.

Ted trosku odskocim a chtela bych se optat. Take se snazime s manzelem o miminko, Menstru. jsem mela dostat pred 4 dny a stale nic. Zkusila jsme par testu a dnes rano se na něm ukazal prvni dušik, myslite ze se muze jednat o tehotenstvi? Děkuji za radu

Kukacka123
Závislačka 2506 příspěvků 04.10.18 09:37
@Anonymní píše:
Ahoj,Snažíme se o početí. Kdy je lepší dělat test, ráno nebo večer? Cítím, že jsem v tom a nechce se mi čekat do rána.

Pokud tehotna jsi a mas zpozdeni MS, udelej klidne hned a test by mel ukazat, pokud dostatecne vzrostlo hCG. Klidne muzes zopakovat i rano…a pokid chces i pak, nejlepsi je aspon ob den, aby tam byl videt ten narust a sileni carky… ;)

Kukacka123
Závislačka 2506 příspěvků 04.10.18 09:39

@Lupinek852 muze ;) muze se stat, ze MS dojde zpozdene, ale snad ne…drzim palce ;) pockej tak dva dny a zkus znovu, zda carka sili :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 09:39

@Lupinek852 moje kamarádka tyhle testy používá a vždy měly pravdu :)

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 04.10.18 09:39
@Lupinek852 píše:
Lepsi je to rano, hormoc HCG bude v moci rano silnějši.Ted trosku odskocim a chtela bych se optat. Take se snazime s manzelem o miminko, Menstru. jsem mela dostat pred 4 dny a stale nic. Zkusila jsme par testu a dnes rano se na něm ukazal prvni dušik, myslite ze se muze jednat o tehotenstvi? Děkuji za radu

Jsi těhotná, vždyť to není duch ale normální čárka

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 04.10.18 09:40
@Anonymní píše:
@jaaaninda MS měla přijít včera, jak to myslíš s tím pitím? Já to zkusím večer, protože jsem nedočkava

Ráno je moč koncentrovaná, protože přes noc nepiješ, proto je tam víc hcg. Přes den je moč více ředěná, když piješ a pak je hcg v moči méně. Ale já to měla přesně nelogicky naopak :nevim: pokud už meškáš, tak zkus kdykoliv.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >