Početí mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vojninka
Povídálka 35 příspěvků 03.10.18 12:40
početí mimi

Ahoj holky,
poraďte mi, sdělte názory, Vaše zkušenosti. Něco vím, ale osobní zkušenosti přivítám spíše. Tak díky. Začnu MS, špinění -6.9., krvácení 7.9. (3 dny), pak špinění třeba 4 dny s přestávkou? Od 17.9. jsem testovala na ovu vždy v 10 hod. - jen slabá, ne sílící čárka až 22.9. jasná silná čárka a teď pro mě alfa omega. Někde se uvádí 6-24 hod. nastane ovulace, někde 24-48 hod. a pak se v tom vyznej :D Pokus o oplodnění 23 ráno i 24.9 večer.
pozn. BT měřit nechci, hlen tentokrát byl a nebyl a když se mi zdálo, že už je jak by měl být, ovu test ukazoval, že nic.
Počítám tedy ovu dle testu na 23.9. (den po čárkách na ovu testu). Vím, že je nějaká doba na uhnízdění a tak. Zatím žádné příznaky nemám (jen se láduji čokoládama, což ale není nic neobvyklého :lol: ). Takže by se zdálo, že dnes bych měla být asi 9. den po ovu. Měla jste některá podobný průběh bez příznaků a byla těhotná? Měla bych čekat na nějaké příznaky? na MS asi čekat nevydržím. Jak jste to měly s ovu testem? nejraději bych testovala těhu už každý den, ale to je blbost. Kdy byste vy začaly testovat? a kdy v mém případě byste šly do oplodnění? děkuji moc

Reakce:
skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 03.10.18 12:43

Začala bych testovat tři dny po termínu menstruace, pokud by nedošla. Jinou radu fakt nemám, možná spis doporučení nechat to trochu víc plavat a užívat si sex :)

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 03.10.18 12:43

Já testovala právě 9. den po ovu :palec: :mrgreen:

vojninka
Povídálka 35 příspěvků 03.10.18 12:45

já zkusila teď odpo a nic. Na mně asi brzo, pokud by něco bylo. :/

vojninka
Povídálka 35 příspěvků 03.10.18 12:47

jo, to já si ho zase užívám, ale jsou jisté okolnosti, kdyby se mi těhu hodilo, ale nechci to tady rozebírat, pt sem ani nepatří :) ale díky. Počkám na MS asi no

vojninka
Povídálka 35 příspěvků 07.10.18 08:44

tak se nezadařilo, MS je tu.

Paola86
Stálice 75 příspěvků 08.10.18 09:06

@vojninka Ahoj, to je mi moc líto, že se nezadařilo. :-( Jen chci popsat svoji zkušenost s ovu testem. Taky jsme se teď začali snažit o mimi a porovnávala jsem ovu testy s kalendářem v mobilu. Na den přesnou MS totiž nemám, bývá rozptyl 3-5 dní. Test mi ukázal silnější čárku 1. 10., ale nezdála se mi tak moc silná nebo dokonce tmavší, než kontrolní, takže jsem myslela, že to bude až v úterý 2. No ale v úterý ráno jsem si znovu dělala test a na tom už nebylo nic - z čehož vyvozuji, že ovu proběhla toho 1. 10. My se teda snažili už předtím (28., 29., 30. 9.), teď čekáme, jak to dopadne. :lol:
Vajíčko by mělo být schopné oplodnění jen 24 h a spermiím zas nějakou dobu trvá, než tam doputují, takže podle toho, co píšeš, si myslím, že toho 23. u vás už bylo pozdě (pokud nebyly pokusy ještě před ovu). :) Jenom, že ta ovu asi může být podstatně dřív, než 24 h po pozitivním testu a ne vždy ta čárka musí být tak silná, jako kontrolní, aby byl test pozitivní. :lol:

vojninka
Povídálka 35 příspěvků 08.10.18 19:34

Paola86 pak nechapu nač jsou ovu testy. mně to ukazovalo celou dobu stejně slabou čárku a další den naráz silnou v 10. tak jsme na to o.půlnoci vlitli… nu což. nemáš tip na nějaký kvalitní ovu test? dr.Max je asi na nic. a Clearblue je strašně drahý. diky

Paola86
Stálice 75 příspěvků 10.10.18 11:14

Já si koupila tři krabičky GS ovultest 3v1, takže jsme jich měli 9 a všechny jsme využili. Jak říkám, teď čekáme, takže zatím nic jiného hledat nebudu. Takže co se týče tipu, moc nemám. :( Zkoušela jsem jen tenhle jeden.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >