Nesílící čárka na testu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 19:57
Nesílící čárka na testu

Holky, vím, že to tu už bylo tisíckrát, ale nic novějšího. Včera měla přijít ms, ale nepřišla, miminko si moc přejeme!! Čárka na testu na mě vykoukla už v pátek, do soboty ještě zesílila, ale teď se mi zdá, že už vůbec nesílí. Rozdíl mezi nedělí a dneškem ráno už není vůbec. Mám strach z mimoděložního těhu. Máte s tímto některá zkušenost.

Reakce:
P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 01.10.18 20:01

Vždyť je to naprosto v pohodě, co řešíš ?? 8o

Kriss Tina
Kelišová 5965 příspěvků 01.10.18 20:01
@Anonymní píše:
Holky, vím, že to tu už bylo tisíckrát, ale nic novějšího. Včera měla přijít ms, ale nepřišla, miminko si moc přejeme!! Čárka na testu na mě vykoukla už v pátek, do soboty ještě zesílila, ale teď se mi zdá, že už vůbec nesílí. Rozdíl mezi nedělí a dneškem ráno už není vůbec. Mám strach z mimoděložního těhu. Máte s tímto některá zkušenost.

Klid ta čárka nemusí být každý den jednou tak silná, doporučuji netestovat každý den, akorát se tím stresuješ, počkej pár dní, zkus znova a pak se objednej na gyndu.

ugluk
Hvězda diskuse 43514 příspěvků 01.10.18 20:13

Nojo, muž říká, že když někde není problém, je potřeba si ho vytvořit. Testla jsem jednou, za dva dny zas, zcela zřetelnej nárůst, a to mi stačilo. Dokázala jsem v životě už potratit s hodnotama hCG tak vysokýma, že by byly na ten zcela nejvzornější test.

mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 2 inzeráty 01.10.18 20:21

Já teda nevím, proč se stresovat? Mě vždycky stačil jeden test a proč testovat zas a zas? K čemu to je? Prostě si to užívej, raduj se, objednej se na prohlídku a nestresuj se.

P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 01.10.18 20:23
@mi.anetka píše:
Já teda nevím, proč se stresovat? Mě vždycky stačil jeden test a proč testovat zas a zas? K čemu to je? Prostě si to užívej, raduj se, objednej se na prohlídku a nestresuj se.

Protože je potřeba přece něco pořád řešit 8o

ugluk
Hvězda diskuse 43514 příspěvků 01.10.18 20:25

V balení jsou často dva :mrgreen: Ale schopnost věštit mimoděložní z poměru sil čárek na testech dva dny po sobě je docela dobrá, ne? :)

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 20:27

Vzdyt mas krasne silici testy..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 20:44

Děkuji za reakce a mrzí mě u některých ta ironie. Mám za sebou několik potratů a neúspěchů a toto je po KET…proto ten strach a nervy (zakladatelka)

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 01.10.18 20:46

Mě sílila čárka mnohem pomaleji a dcerce budou už dva roky ;-)

P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 01.10.18 20:52
@Anonymní píše:
Děkuji za reakce a mrzí mě u některých ta ironie. Mám za sebou několik potratů a neúspěchů a toto je po KET…proto ten strach a nervy (zakladatelka)

A v testu je psáno něco takového, že záleží na síle čárky?? Promiň, ale toho jsem si nevšimla…Strach a nervy si děláš zbytečně. Test pouze řekne ano či ne, ale zbytek už je na doktorovi. Resp. na miminku. Vžyť s tím máš zkuešnosti. Držím palce :kytka: :kytka:

ugluk
Hvězda diskuse 43514 příspěvků 01.10.18 21:00

Také mám za sebou několik potratů, IVF apod. A možná právě proto za ty roky vím, že snažit se vykoukat prosperitu těhotenství z podoby čárky na testu je opravdu nesmysl a o ničem to nevypovídá. Také držím palce, ale být tebou, už na další papíry nečůrám, čárka je tam ukázková, dle instrukcí se objednám k doktorovi a sleduju posun na ultrazvuku. Pokud jsem správně pochopila, lidi na tu spoustu testů čůrají pro jakýs takýs pocit uklidnění, v reálu to ale často přináší místo uklidnění akorát tunu strasu. O tom, jak to bude dál, už je teď rozhodnuto, ale víc ukáže jenom čas.

Lex1
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 21:31

Pracovala jsem léta na gynekologii a denně zdravotnický personál opakoval to samé „těhotenský test ukáže těhotenství, nikoliv však prosperitu těhotenství, tu určí jedině ultrazvuk“, netestuj, nestresuj se :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >