Další těhotenství po sekci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 15:24
Tehotna na začátku

Dobrý den, už mám dvě děti sekcî po14m. Teď můj dotaz(příběh)18­.8.poslední menzes do dnes nic. Koupený test 17.9.který byl pozitivní. Dne20.9.návštěv lékaře na ultrazvuku nic. Odebrána krev výsledek 500hodnota. Kontrola 26.9. A ultrazvuk nic odebrána znova krev a hodnota3000. Další konrola naplánováno 1.10. Ale dnes 29.9.krvácení jako menzes. Ale boleti. Návštěva pohotovosti a plod zase a stále nikde. Odebrána krev zítra kontrola krvácení trvá. Zajímá mě vás názor. Děkuji :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
skorotehotna
Kecalka 332 příspěvků 30.09.18 15:27

Názor? Docela ses najezdila po doktorech. Co třeba se zeptat jich?

Bubla_Bučková
Závislačka 4123 příspěvků 30.09.18 15:28

Na poslední kontrole si byla v nějakém 4. týdnu a to je strašně brzo. Nepíšeš jestli je aspoň vidět gestacni váček :nevim: Menstruace spíš značí, že byla jen zpožděna a žádné mimco se nejspíš tedy nechystá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 15:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, už mám dvě děti sekcî po14m. Teď můj dotaz(příběh)18­.8.poslední menzes do dnes nic. Koupený test 17.9.který byl pozitivní. Dne20.9.návštěv lékaře na ultrazvuku nic. Odebrána krev výsledek 500hodnota. Kontrola 26.9. A ultrazvuk nic odebrána znova krev a hodnota3000. Další konrola naplánováno 1.10. Ale dnes 29.9.krvácení jako menzes. Ale boleti. Návštěva pohotovosti a plod zase a stále nikde. Odebrána krev zítra kontrola krvácení trvá. Zajímá mě vás názor. Děkuji :nevim:

Tak k dr jit je brzo, je jasne ze tam jeste nic nebylo. Ja bych mela byt ted 6-7tt a jdu na kontrolu teprve zitra..sama sestra mi rekla at driv nechodim..a kdyz ted krvacis ale test byl pozitivni je mozne ze se miminko neudrzelo :-( ale to je jen muj nazor muze to byt samozdrejme jinak a nejlip by ti to rekl doktor.

Sandra puskova1
Nováček 3 příspěvky 30.09.18 15:39

Ahojky mužu se zeptat jsem po zamlkly potratu :( a cetla sem ze muzu otehotnit pri prvnim ms ma nekdo stim skusenost dekuji

xantule
Ukecaná baba ;) 2258 příspěvků 30.09.18 15:43

HCG ti roste ukázkově, ale bála bych se mimodělozního těhotenství, když není v děloze nic vidět, ani dutinka?

skorotehotna
Kecalka 332 příspěvků 30.09.18 15:46

@Sandra puskova1 a doktor ti řekl co? Pokud ti řekl ze po první menstruaci tak směle do toho :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 15:49

Nic nebylo vydet. Nic jen hladina roste. Oni tak mlzej nechtějí mě asi dešti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 15:51

@Bubla_Bučková nic ani vacek jen tak mlži že to můžu být mimo dělohu. Ale neřekla to rovnou.

Janita3
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 30.09.18 16:00

@Sandra puskova1 Určitě záleží, zda mimi odešlo samo, nebo si musela podstoupit revizi. Po zákroku revize se doporučuje počkat, mě bylo řečeno po druhé ms. Založila jsem zde na emiminu diskusi „Do roka miminko po zamlklém těhotenství“ Ozvalo se mi tam spousta báječných maminek, tak jestli by ti to teď dalo taky sílu, určitě podívej :)

Sandra puskova1
Nováček 3 příspěvky 30.09.18 16:03

Musela sem na revizi ale mam trochu strach aby se to nezopakovalo :,(

Janita3
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 30.09.18 16:10

@Anonymní HCG roste opravdu ukázkově, je docela brzy, ale gestační váček si myslím, že by už měl být viditelný. Pokud jsi ale začala krvácet, nejspíš mimi odešlo. Je to moc smutné, ale byl by to jistě lepší případ, než minoděložní. Drž se, ať to dobře dopadne :hug:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6660 příspěvků 30.09.18 16:28

@Sandra puskova1 zda se to bude nebo nebude opakovat stejně neovlivnis. A po revizi ti určitě řekli jak dlouho počkat.

AdélkaLenka
Nováček 2 příspěvky 30.09.18 16:56
Prosím o názor

Poslední „pořádná“ menstruace byla 30.7… další měsíc přišla o 2 dny později a napřed jen den špinění, pak den trochu silnější a pak den špinění. Teď přišla o den dřív, ale úplně stejný průběh jako minulý měsíc. Vždycky jsem to měla přesně a první 3 dny silné a trvalo to 6 dní. Teď je mi už měsíc nějak jinak. Zvětšená a bolavá prsa, pachuť v ústech, výkyvy nálad, bolení hlavy, častější močení, nafouklé břicho, návaly horka a jsem pořád unavená. Před MS mi bylo vždycky blbě, bolelo v podbřišku a hlavně záda a teď nic. Na TT slabý duch už týden a k Mudr jdu až za 14 dní :( co si o tom prosím myslíte? Asi už mi z toho hrabe

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 30.09.18 17:46

@AdélkaLenka tak jestli je tam druha carka tak jsi nejspis tehotna :-) nektere zeny maji normalni nebo slabou ms i pri tehotenstvi..zkus za par dni dalsi test a uvidis zda carka bude silit nebo ne..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >