Reklama

Prosím o info

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkaantosovska
Nováček 3 příspěvky 29.09.18 22:31
Prosím o info

Dobrý večer maminky tehulky, mám otázku. Přibližně dva týdny zpět jsem byla na gynekologii s tím že mě dost bolelo v podbřišku ale test vyšel negativně, doktor mě poslal na nabery kde následně 17.9 jsem se dozvěděla že vše je dobrý a těhotná nejsem. 22.9 se měla dostavit MS kterou jsem do dnes nedostala. Ve čtvrtek jsem si dělala test a vyšel pozitivně pak další v pátek a dneska a všechny 3 jsou pozitivní. Myslíte že jsem těhotná nebo může jít o cystu?? Díky všem

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39631 příspěvků 29.09.18 22:45

@lenkaantosovska nejspíš jde o začátek těhotenství ;)

KittyKatty
Kecalka 103 příspěvků 29.09.18 22:51

Cysta na těhotenskej test určitě vliv mít nebude :think: Takže určitě těhotná :kytka:

beruska9
Extra třída :D 10625 příspěvků 30.09.18 01:19

Tehotna. Pred terminem ms byva test negativni uplne bezne a doktor taky nic neuvidi. Pokud nedorazila ms v terminu a mas pozitivni test, tak to bude tehotenstvi.

lenkaantosovska
Nováček 3 příspěvky 30.09.18 07:33
Děkuji

:srdce: děkuji zítra jdu na kontrolu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >