Prosím o info

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenkaantosovska
Nováček 3 příspěvky 29.09.18 22:31
Prosím o info

Dobrý večer maminky tehulky, mám otázku. Přibližně dva týdny zpět jsem byla na gynekologii s tím že mě dost bolelo v podbřišku ale test vyšel negativně, doktor mě poslal na nabery kde následně 17.9 jsem se dozvěděla že vše je dobrý a těhotná nejsem. 22.9 se měla dostavit MS kterou jsem do dnes nedostala. Ve čtvrtek jsem si dělala test a vyšel pozitivně pak další v pátek a dneska a všechny 3 jsou pozitivní. Myslíte že jsem těhotná nebo může jít o cystu?? Díky všem

Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 40430 příspěvků 29.09.18 22:45

@lenkaantosovska nejspíš jde o začátek těhotenství ;)

KittyKatty
Kecalka 111 příspěvků 29.09.18 22:51

Cysta na těhotenskej test určitě vliv mít nebude :think: Takže určitě těhotná :kytka:

beruska9
Extra třída :D 10746 příspěvků 30.09.18 01:19

Tehotna. Pred terminem ms byva test negativni uplne bezne a doktor taky nic neuvidi. Pokud nedorazila ms v terminu a mas pozitivni test, tak to bude tehotenstvi.

lenkaantosovska
Nováček 3 příspěvky 30.09.18 07:33
Děkuji

:srdce: děkuji zítra jdu na kontrolu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >