Reklama

Duch na testu a špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janičcka92
Kecalka 303 příspěvků 29.09.18 11:01
Duch na testu a špinění

Ahojte holky, prosím o radu či zkušenost. Jsem 12dní po ovitrelle a 11 dní po IUI. Předevčírem jsem se zkoušela test a byl tam pidi dušík po zaschnutí. Dnes jsem zkoušela znovu a už je duch silnější. Jenže už asi třetí den špiním. Vždycky navecer trochu krve přes den nic. Tak se chci zeptat jestli jste to taky měla některá a vyšlo vám to? To krvácení mě strašně znervózňuje :,(

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6050 příspěvků 29.09.18 12:38

@Janičcka92 tobě v car řekli testovat po 12dnech? Ale jinak stejně nezbude než čekat. Je to buď a nebo. A to co zažil někdo jiný ti nijak nepomůže.

Janičcka92
Kecalka 303 příspěvků 29.09.18 13:06

@lachtanice86 děkuju za názor ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >