Duch na testu a špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janičcka92
Kecalka 469 příspěvků 29.09.18 11:01
Duch na testu a špinění

Ahojte holky, prosím o radu či zkušenost. Jsem 12dní po ovitrelle a 11 dní po IUI. Předevčírem jsem se zkoušela test a byl tam pidi dušík po zaschnutí. Dnes jsem zkoušela znovu a už je duch silnější. Jenže už asi třetí den špiním. Vždycky navecer trochu krve přes den nic. Tak se chci zeptat jestli jste to taky měla některá a vyšlo vám to? To krvácení mě strašně znervózňuje :,(

Reakce:
Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 29.09.18 12:38

@Janičcka92 tobě v car řekli testovat po 12dnech? Ale jinak stejně nezbude než čekat. Je to buď a nebo. A to co zažil někdo jiný ti nijak nepomůže.

Janičcka92
Kecalka 469 příspěvků 29.09.18 13:06

@lachtanice86 děkuju za názor ;)

Marie8888
Nováček 2 příspěvky 13.12.18 16:42
Těhotenství

Chtěla bych se zeptat ,nemáte někdo stejnou zkušenost ? Menstruaci jsem měla v době termínu a teď týden po menstruaci mám pozitivní test se slabou čárkou ale mám hnědý výtok bez krve.Muzu být těhotná nebo spíše potrat ? Na gyndu samozřejmě půjdu.Dekuji za názor.Jinak pohlavní styk jsme měly před menstruací i po menstruaci.

vyslenka
Povídálka 47 příspěvků 13.12.18 18:46

Dobrý večer, rozhodla jsem se, že se podělím o svoji zkušenost. Minulý měsíc v termínu ms mi začalo špinění, druhý den nic, třetí den jsem opět zaspinila a na testu byla slabá čárka, která ovšem nesilila a denně jsem našla nějaký zaspineni. Nakonec čárka zmizela a začala dost agresivní ms. Nicméně je prej špinění na začátku těhotenství ve většině případů ok, tak vám držím pěsti a mrňousek krásně roste :kytka:

Uživatel je onlineii-ivuska
Kecalka 401 příspěvků 13.12.18 19:38

@Marie8888 Bohuzel, casto se jedna o neúspěšné těhotenství, ale i zazraky se dějí…zkus test za dva dny. Pokud je toto uspesne těhotenství, mel by silit, pokud bude carka stejna nebo slábnout, tak tehu pravděpodobně odeslo s ms.

Marie8888
Nováček 2 příspěvky 13.12.18 20:07

@ii-ivuska
Zatím je druhá čárka slabá,dneska jsem dělala test poprvé, špinění není silné,chvilkami je to i malinko s krví,ale třeba jen při curani nebo otření.Jinak mě poboliva břicho jako při menstruaci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >