Reklama

Holky, je to duch?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 18:59
Holky, je to duch?

Holky, vidíte něco? Nechci, aby mě někdo poznal, proto anonym.

Reklama

Reakce:

Meily
Kecalka 120 příspěvků 28.09.18 19:05

Něco tam lehce vidím, ale teď jde o to kdy se ti to ukázalo (kolik min) a v kolik jsi - kdy máš mít MS?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 19:22

@Meily moc nevim, asi 8 nebo 9 dpo… ale nemerila jsem, netestovala… minuly dva cykly prisla ms uz prave 9 dpo… dneska stale nic :-/

zudina
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 28.09.18 19:26

Neni tam nic

Meily
Kecalka 120 příspěvků 28.09.18 19:27

Tak ještě počkej dva dny, když MS nepřijde tak si udělej další testík. Pokud budeš těhotná, čárka zesílí. čas jsi dodržela 3 max 5 min?

Kriss Tina
Kelišová 5019 příspěvků 28.09.18 20:18

Taky nic nevidím :nevim: zkus za 2 dny aspoň

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 211 příspěvků 28.09.18 20:18

Vidím ducha po naklonění monitoru, ale opravdu pidi ducha. Uvidíte, jak bude sílit.

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 28.09.18 20:28

Počkala bych po zpoždění MS tohle ještě může odejít.

Nili
Kecalka 190 příspěvků 28.09.18 20:50

Taky vidím pidi ducha při naklonění monitoru.

Kwacenka123
Nováček 6 příspěvků 28.09.18 20:55

Ahoj holky, také přidávám svůj úlovek. Test nahoře je ze středy, pod ním je čtvrtek a poslední je dnešek. S přítelem se snažíme první měsíc. A MS měla přijít včera. Co myslíte? :think:

Kriss Tina
Kelišová 5019 příspěvků 28.09.18 21:22

@Kwacenka123 Tady si myslím že jsi na dobré cestě, je vidět že pomaloučku testy sílí. Zkus ještě za 2 dny, pak třeba za týden to už by měla být pořádná čárka :)

Kwacenka123
Nováček 6 příspěvků 29.09.18 05:33

@Kriss Tina no já už jsem z toho celá nedočkava :oops: myslím si, že tam malá fazolka klíči. Nevím jak bych to vysvětlila, ale ještě než jsem si udělala test, tak jsem to nějak věděla.

Kwacenka123
Nováček 6 příspěvků 30.09.18 09:10

Tak přidávám další testik dělaný po dvou dnech :lol: nyní jsem 31DC

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >