Pobolívání v podbříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 19:09
Pobolívání v podbříšku

Ahoj holky, obracím se sem pro radu :)
Skoro měsíc mě trápí bělavý výtok. Během dne mě občas bolí v podbříšku (spíš na levé straně, ale občas se ozve i pravá). Prsa mám trošku natelká, ale nebolí. Menstruaci mám dle cyklu, ale příde mi, že poslední dva měsíce se mi „ztrácí“… Těhu test jsem si dělala a nic. Na denním pořádku jsou chutě a večer migrena, pocit na omdlení a pocit na zvracení. O miminko se nesnažíme. Touha po miminku je veliká, ale ještě čekáme až nám vyjde nové bydlení. Takže nějaké vsugerování bych v tom určitě neviděla :think:

Budu moc ráda za jakoukoliv odpověď a radu ;)

Hezký den

Reakce:
KittyKatty
Kecalka 111 příspěvků 29.09.18 19:59

Stres,podváha,málo živin,hormony?Zatim vše co mě napadá :nevim: Kolik ti je?

Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1303 příspěvků 4 inzeráty 29.09.18 20:11

Promin,ale ja v tom vidim jen vsugerovani :nevim: tehotensky test negativni,ale mas podle Tebe spoustu „tehotenskych“ priznaku .. a slabsi MS muze byt vlivem stresu ..

Lucie.op
Nováček 2 příspěvky 29.09.18 21:41

@KittyKatty je mi 22 let, ve stresu nejsem, řekla bych že teď jsem nejvíc v pohodě co jsem kdy byla :) jediné co mě tedy trápí je tohle. Když jsem se chtěla objednat na gyndu, tak mi řekla sestřička ať si udělám test a přestanu plašit, testy jsem dělala 2 a stále negativní.

Lucie.op
Nováček 2 příspěvky 29.09.18 21:48

@Twixinka neřekla bych že to je vsugesce. Trvá to přes dva měsíce a já si dělala jen 2 testy. Kdybych byla „šáhnutá“ tak si dělám test každý den. Nejdřív jsem to moc neřešila, ale po skončení menstruace která, trvala 3 dny a vždy jsem jí měla min. 7 dní, mi to už docela nepříjde moc fajn… A to nemluvím o píchání v podbříšku… každopádně děkuji za odpověď a názor :) chtěla jsem jen vědět jestli s tím nemá někdo zkušenost.

KittyKatty
Kecalka 111 příspěvků 29.09.18 22:42

No mě se to právě párkrát stalo. Jednou mě přítel vezl i na pohotovost do Vinohradský jelikož byl pátek, moje doktorka už měla zavřeno a ta bolest začla bejt docela veliká. Tam mě nevzali (prej bych musela hodně krvácet a doktor prej stejně nemá čas).Jeli jsme teda do Zámečku a tam mě doktor nevyšetřil že je to prej zbytečný když moje doktorka mi před štrnácti dny řekla že to neni ginekologickej problém a že to do pondělí vydržim. V pondělí jsem šla tedy k tý svojí a ta mi opět řekla že problém nevidí :nevim:

Jiřina Majerčáková
Nováček 1 příspěvek 04.10.18 23:30

Ahoj chtěla bych se jen zeptat
Dělala jsem si test a vyšel mi 2 pozitivní jeden digitální a druhy tu tužku
Ale pořad mě bolí podbřiškem
Na gyndu jsem objednána
Myslíte kdybych šla m gyndu dřív uvidí něco má ultrazvuku :think: o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >