Duch a ráno přišla menstruace

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 19:11
Duch a rano prisla menstruace

Dobrý den maminky a snažilky Mám dotaz zda vidite neco na testu nebo uz jsem cvok, dala jsem ho do jineho odstinu aby to slo lepe videt. Mam 3dny do ms a furt mam proste pocit ze tam mimisek je. Je to 4dny zpatky co mi bezduvodne bylo od rana blbe od zaludku I v noci kdyz jsem uz spala se mi zvedl zaludek tak jsem utikala na wc a tam to preslo hned na to sem se musela jit najist a takhle 3dny pritom mi neco rika ze kdyby to byla viroza tak proste jdu a zvracim. Uz 5 den bolest v podbrisku jak pri ms. Kdyz test zaschnul tak uz je carka skoro uplne neviditelna musela jsem se hodne zamerit aby jsem ji nasla. Udelali to dva testy, jeden skoro neviditelny druhy den silnejsi. A dnes rano prisla Ms o tri dny drive a docela silna :( :(

Reakce:
Sůvička80
Kecalka 200 příspěvků 29.09.18 19:16

Nevidím nic, a přišla MS, takže těhotná s největší pravděpodobností nebudeš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 19:31

Ona sla lepe videt kdyz byl test jeste mokry , musite se na to vice zamerit . Spis I nechapu ze prisla drive ms vetsinou ji mam na cas. :nevim:

Jannys
Kelišová 6507 příspěvků 29.09.18 19:32

Mohla to být cysta.Pokud ms přišla víceméně v termínu ( den sem ,den tam ) těhotná nejsi.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 7 inzerátů 29.09.18 19:36

Ja tedy vidim. :think:

A mě dr říkal, ze cysta čárku neudělá.
Mohlo se neudržet třeba…

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 29.09.18 19:43

K čemu lovit duchy když přišla menstruace? Tak pokud mas ten neodbytny pocit, zkus test třeba za 14 dni

unuděná
Kelišová 5597 příspěvků 2 inzeráty 29.09.18 19:50

podle me jsi otehotnela a spontalne potratila,odpovida tomu vse.Pokud mas skutecne MS,ne jen lehke krvaceni ci spineni (aby mohlo jit o zahnizdovani),tak proste odchazi vse,co tam bylo nebo nebylo :nevim: :hug:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 29.09.18 20:04

Já vidím ducha.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 20:05

Je nejaka sance ze by se mimisek udrzel? :,(

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 29.09.18 20:13
@Anonymní píše:
Je nejaka sance ze by se mimisek udrzel? :,(

nevěřila bych tomu, pokud menstruace přišla a byla silná. je mi to líto! příště to zkus vydržet a testuj, až když budeš mít aspoň 4 dny zpoždění.

karkarka
Závislačka 2814 příspěvků 29.09.18 20:15

To neni duch ale prosvita tam testovaci ryska.negativni test, menstruace prisla, těhotná nejsi.

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 29.09.18 20:19

Nevidím nic, ms přišla. Těhotenství to nebude. Navíc netestuj nikdy před termínem ms

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 29.09.18 20:59

Což o to, testovat člověk před termínem může, ale musí být připravený na přesně takovýhle scénáře. Vzít to tak, jak to je. Něco tam vykoukala, přišla MS. Bohužel. Nešťourat se v tom, bylo to testem, fantazií, nebo nepovedené těhotenství… To už ti nikdo neřekne a když na to budeš pořád myslet, nepomůže ti to. Já tam sice něco vidím, ale přijde mi to tenké. A ne dost barevné (soudě podle té normálně barevné fotky).

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 29.09.18 21:14

Prosím už nezakladej další diskuze. Zbytečně se stresujes testováním před m/s. Kdybys vydržela, všechno tohle se neděje, nebrecis. Úplně zbytečný stres pro telo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >