Reklama

Dělá mamatest rysky?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 11:18
Dela mamatest rysky?

Ahoj, chtela bych se zeptat hlavne tech z vas co mate vice zkusenosti s mamatestem. Dela rysky a falesne duchy? Vcera a dnes mi ukazal hooodne slabou druhou carku, ale nemam s timto testem zadne zkusenosti a nevim jestli se mu da verit.. Diky

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 11:20

..

Meily
Kecalka 121 příspěvků 01.10.18 11:20

Ahoj já teda vidím jen jednu čárku, nic víc

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 01.10.18 11:33
@Anonymní píše:
Ahoj, chtela bych se zeptat hlavne tech z vas co mate vice zkusenosti s mamatestem. Dela rysky a falesne duchy? Vcera a dnes mi ukazal hooodne slabou druhou carku, ale nemam s timto testem zadne zkusenosti a nevim jestli se mu da verit.. Diky

Vzdyt je to negativni test :nevim: a musis to fotit v limitu. Pak po limitu. Jinak to nema smysl. Kdyby byl pozitivni, nabehne to hned.

Crystal87
Generální žvanilka 23860 příspěvků 01.10.18 11:33

Slabeho ducha vidím…zkus za pár dní další test.Mne testy nikdy falesnaky nedělaly.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 01.10.18 11:36

Todle sice neni mamatest, ale je to foceni po limitu a tri dny pred MS

kacakaca
Závislačka 2558 příspěvků 01.10.18 11:44
@Anonymní píše:
Ahoj, chtela bych se zeptat hlavne tech z vas co mate vice zkusenosti s mamatestem. Dela rysky a falesne duchy? Vcera a dnes mi ukazal hooodne slabou druhou carku, ale nemam s timto testem zadne zkusenosti a nevim jestli se mu da verit.. Diky

Mam zkusenosti. Toto je negativni test.

Dragonflyy
Povídálka 43 příspěvků 01.10.18 11:48

Bohužel pouze ryska, která se po zaschnutí objeví na každém testu… Ale držím palce, ať se brzy zadaří :kytka:

Ketriss
Ukecaná baba ;) 1190 příspěvků 01.10.18 12:04

ja si mamatest dělala 5dni před MS a měla jsem taky hrozne slabou čarku, ktera na fotce nešla ani vidět, přitel ji neviděl, ale ja věděla, že tam je a věděla jsem, že jsem těhotná, protože nikdy mi ani pidi čarku neudělal, večer jsme si udělala z drmaxe a tam už byla silnější, tak zkus za par dnu :)

Kkklarka
Kelišová 5908 příspěvků 01.10.18 12:07

Sama jsis odpověděla otázkou nahoře,ano,je to jenom ryska,mamatest a spousty jiných je prostě dělají,je to negativní

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 01.10.18 12:12

Jo,je to jen ryska.negativni test.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 01.10.18 12:17

Mamatest mi falešňáka ani rysku nikdy neudělal a ač jsem lovec duchů, tady druhou čárku nevidím :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 16:06

@TopSecret Ahoj a cekas jedno ? Ja mam foceno 4 dny pred ms odpo a 3 dny pred rano

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 01.10.18 16:25
@Anonymní píše:
@TopSecret Ahoj a cekas jedno ? Ja mam foceno 4 dny pred ms odpo a 3 dny pred rano

Uz mam. Jedno :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >