Nejlepší a nejrychlejší těhotenský test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denkat
Kecalka 292 příspěvků 30.09.18 17:53
Nejlepší a nejrychlejší těhotenský test

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jaký těhotenský test byste doporučily, a který je podle vás nejspolehlivější a nejrychlejší? A kdy vám (respektive kolik dní po ovulaci) vám ukázal prvního „ducha“? ;)

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 30.09.18 18:00

@denkat testuj v den vynechání ms, pak už je to jedno jaký test

denkat
Kecalka 292 příspěvků 30.09.18 18:03
@lachtanice86 píše:
@denkat testuj v den vynechání ms, pak už je to jedno jaký test

To si právě tak úplně nemyslím, že to je jedno ;) chci znát názory ostatních, který je podle nich nejlepší, a který je naopak na prd

Janita3
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 30.09.18 18:04

Ahojky souhlasím s @lachtanice86 kdyby mimi přeci odešlo s ms nebudeš tak zklamaná. Pokud se přeci chystáš lovit, doporučím digitalní testík Clear blue. Ten lze tuším vyzkoušet pět dní před očekávanou ms.

Příspěvek upraven 30.09.18 v 18:26

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 30.09.18 18:07

@denkat ze zkušenosti mi to v den vynechane ms ukázal pepino, max, clearblue, mama i nějaký seenow.

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 30.09.18 18:19

nejlepší je nemyslet na testování. K čemu to je ? Potratit jde klidně 2 dny po testu …

Levixka
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 30.09.18 18:29

@denkat Ahojky, mě ukázal dobře Clear blue - digi i normální s tim křížkem a i Mamatest od GS, naopak který mě udělal ducha a těhotná sem nebyla byl od Dr. Max.. A test který mě ukazoval jen ducha ikdyz už sem měla dalnice byl Pepino - buď sem měla vadný kus, nebo má min barviva :) Ale určitě se najdou holky, co budou mít úplně jinou zkušenost a třeba naopak než ja :)

Russet
Extra třída :D 12105 příspěvků 30.09.18 18:57
@denkat píše:
To si právě tak úplně nemyslím, že to je jedno ;) chci znát názory ostatních, který je podle nich nejlepší, a který je naopak na prd

Měla jsem jen Dr. Max a byl pozitivní. Já těhotná. Duchy jsem nelovila, testovala jsem se po nepřišlé MS.

Zazi86
Povídálka 13 příspěvků 30.09.18 19:36

Já si dělala Clearblue, jeden z těch dražších, bylo tam napsáno, že ukazuje hodně brzy po oplodnění, ale jen kvůli tomu, že jsem měla jít na oslavu narozenin a pro jistotu jsem nechtěla pít, kdyby náhodou. Jinak bych si ho tak brzy nedělala:)

ugluk
Hvězda diskuse 43455 příspěvků 30.09.18 20:09

Test reaguje na hCG v moči. Někdo ho tam má nepatrné množství třeba 8. den po oplodnění, někdo 13. To neovlivníš a když tam hCG není, tak prostě sebecitlivější test nic neukáže. Někdo má fázi od oplodnění po MS 10 dní a někdo 15. Naposled jsem testovala někdy kolem MS (přesně to nevím, protože předchozí cykly byly rozhozené) něčím totálně noname z Billy a druhá čárka byla slabounká, ale zcela zřetelná, druhý v balení jsem udělala za dva dny a byla téměř stejně silná jako kontrolní. Prostě když to tam je, tak se to tam ukáže a hotovo. A následné těhotenství je o jednom velkém čekání spíše v řádech týdnů až měsíců (na první utz, na srdíčko, na pohyby…), že mě snaha vědět to o dva dny dřív přijde dost úsměvná, zvlášť vzhledem k enormní potratovosti v těch prvních dnech.

denkat
Kecalka 292 příspěvků 30.09.18 23:16

Dobře tak jinak …já se ptám proto, protože mě zajímá, který test většina z vás vyhodnotí jako ten nejspolehlivější abych věděla, že i já se na něj můžu spolehnout, protože z vlastní zkušenosti vím, že ne všechny testy ukáží to samé ať se dělají kdykoliv …pro příklad - já byla těhotná před 4 lety, měla jsem 3 týdny zpoždění, dělala si test Pepino a vyšel negativní, MS nic tak jsem si dělala test další po několika týdnech (byla jsem 9+3 podle následného UTZ), ta samá značka a ten tedy už vyšel pozitivně, ale jak říkám to jsou 4 roky zpět..... . teď při posledním MS jsem měla zpoždění, dělala test po 3 dnech a nic, po 5 dnech a nic a až po týdnu se ukázala druhá čárka, ale po limitu tedy (test BENU), další den taky po limitu a pak za cca týden MS dorazila ..takže teď na co se tedy vlastně spoléhat :nevim:

ugluk
Hvězda diskuse 43455 příspěvků 30.09.18 23:31

Tak nejspíš budeš ten případ, kterému se hCG do moči vylučuje s velkým zpožděním. Protože třeba konkrétně k Benu testu mohu napsat svou zkušenost - ve chvíli, kdy ostatní ukazovaly téměř neznatelného ducha (a já ve skutečnosti potrácela), na Benu se ukázaly okamžitě dvě zcela shodné tmavé čárky.
Nejspolehlivější je test z krve. Bohužel ani vzorné hCG samozřejmě nezaručí, že MS se zpožděním nedorazí.
Pokud míváš ale i v těhotenství dost dlouho po meškání (při pravidelných cyklech) negativní test, nebude problém v testech, ale v tobě (to nic ve zlém, prostě občas některé tělo nereaguje tabulkově).

kacakaca
Závislačka 2609 příspěvků 01.10.18 00:45

Nejspolehlivejsi je test z krve, udelaji ti ho na kazdem odberovem miste. Stoji cca 200,–, coz je podobna cena jako za nektere „digitalni“. Navic podle vyse hcg muzes naplanovat navstevu u doktora. Kdyz jsem mela 1100 jednotek, byla jsem si jista, ze pokud je plod v poradku, musi ho za 2 tydny na ultrazvuku videt. Kdyz jsem mela 26000, sla jsem hned.

denkat
Kecalka 292 příspěvků 01.10.18 09:46

A ještě abych to uvedla na pravou míru, nejsem testovací maniak, testuju až když mi vynechá MS, ale protože s testy nemám nejlepší zkušenosti tak se ptám ostatních holek jaký mají názory a zkušenosti …a v neposlední řadě, mám fyzicky náročnou práci takže případně těhotenství bych ráda zjistila, co nejdřív abych se podle toho v práci zařídila

ugluk
Hvězda diskuse 43455 příspěvků 01.10.18 12:50

V tom případě opravdu krev. Pokud ti testy z moči opakovaně i po vynechané MS neukazují nic, můžeš prostě hCG do moči vylučovat pomaleji a když není hCG v moči, sebelepší test z moči neukáže nic. V krvi to být musí hned, takže pokud bys neměla hodně posunutou ovulaci, krevní test v den vynechané MS je naprosto jasný. Pokud ovulaci posunutou mít budeš, neukáže ti těhotenství naprosto nic.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >