Reklama

Nejlepší a nejrychlejší těhotenský test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denkat
Kecalka 136 příspěvků 30.09.18 17:53
Nejlepší a nejrychlejší těhotenský test

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jaký těhotenský test byste doporučily, a který je podle vás nejspolehlivější a nejrychlejší? A kdy vám (respektive kolik dní po ovulaci) vám ukázal prvního „ducha“? ;)

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6011 příspěvků 30.09.18 18:00

@denkat testuj v den vynechání ms, pak už je to jedno jaký test

denkat
Kecalka 136 příspěvků 30.09.18 18:03
@lachtanice86 píše:
@denkat testuj v den vynechání ms, pak už je to jedno jaký test

To si právě tak úplně nemyslím, že to je jedno ;) chci znát názory ostatních, který je podle nich nejlepší, a který je naopak na prd

Janita3
Kecalka 194 příspěvků 30.09.18 18:04

Ahojky souhlasím s @lachtanice86 kdyby mimi přeci odešlo s ms nebudeš tak zklamaná. Pokud se přeci chystáš lovit, doporučím digitalní testík Clear blue. Ten lze tuším vyzkoušet pět dní před očekávanou ms.

Příspěvek upraven 30.09.18 v 18:26

lachtanice86
Kelišová 6011 příspěvků 30.09.18 18:07

@denkat ze zkušenosti mi to v den vynechane ms ukázal pepino, max, clearblue, mama i nějaký seenow.

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 30.09.18 18:19

nejlepší je nemyslet na testování. K čemu to je ? Potratit jde klidně 2 dny po testu …

Levixka
Kecalka 285 příspěvků 30.09.18 18:29

@denkat Ahojky, mě ukázal dobře Clear blue - digi i normální s tim křížkem a i Mamatest od GS, naopak který mě udělal ducha a těhotná sem nebyla byl od Dr. Max.. A test který mě ukazoval jen ducha ikdyz už sem měla dalnice byl Pepino - buď sem měla vadný kus, nebo má min barviva :) Ale určitě se najdou holky, co budou mít úplně jinou zkušenost a třeba naopak než ja :)

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 30.09.18 18:57
@denkat píše:
To si právě tak úplně nemyslím, že to je jedno ;) chci znát názory ostatních, který je podle nich nejlepší, a který je naopak na prd

Měla jsem jen Dr. Max a byl pozitivní. Já těhotná. Duchy jsem nelovila, testovala jsem se po nepřišlé MS.

Zazi86
Povídálka 13 příspěvků 30.09.18 19:36

Já si dělala Clearblue, jeden z těch dražších, bylo tam napsáno, že ukazuje hodně brzy po oplodnění, ale jen kvůli tomu, že jsem měla jít na oslavu narozenin a pro jistotu jsem nechtěla pít, kdyby náhodou. Jinak bych si ho tak brzy nedělala:)

ugluk
Hvězda diskuse 42626 příspěvků 30.09.18 20:09

Test reaguje na hCG v moči. Někdo ho tam má nepatrné množství třeba 8. den po oplodnění, někdo 13. To neovlivníš a když tam hCG není, tak prostě sebecitlivější test nic neukáže. Někdo má fázi od oplodnění po MS 10 dní a někdo 15. Naposled jsem testovala někdy kolem MS (přesně to nevím, protože předchozí cykly byly rozhozené) něčím totálně noname z Billy a druhá čárka byla slabounká, ale zcela zřetelná, druhý v balení jsem udělala za dva dny a byla téměř stejně silná jako kontrolní. Prostě když to tam je, tak se to tam ukáže a hotovo. A následné těhotenství je o jednom velkém čekání spíše v řádech týdnů až měsíců (na první utz, na srdíčko, na pohyby…), že mě snaha vědět to o dva dny dřív přijde dost úsměvná, zvlášť vzhledem k enormní potratovosti v těch prvních dnech.

denkat
Kecalka 136 příspěvků 30.09.18 23:16

Dobře tak jinak …já se ptám proto, protože mě zajímá, který test většina z vás vyhodnotí jako ten nejspolehlivější abych věděla, že i já se na něj můžu spolehnout, protože z vlastní zkušenosti vím, že ne všechny testy ukáží to samé ať se dělají kdykoliv …pro příklad - já byla těhotná před 4 lety, měla jsem 3 týdny zpoždění, dělala si test Pepino a vyšel negativní, MS nic tak jsem si dělala test další po několika týdnech (byla jsem 9+3 podle následného UTZ), ta samá značka a ten tedy už vyšel pozitivně, ale jak říkám to jsou 4 roky zpět..... . teď při posledním MS jsem měla zpoždění, dělala test po 3 dnech a nic, po 5 dnech a nic a až po týdnu se ukázala druhá čárka, ale po limitu tedy (test BENU), další den taky po limitu a pak za cca týden MS dorazila ..takže teď na co se tedy vlastně spoléhat :nevim:

ugluk
Hvězda diskuse 42626 příspěvků 30.09.18 23:31

Tak nejspíš budeš ten případ, kterému se hCG do moči vylučuje s velkým zpožděním. Protože třeba konkrétně k Benu testu mohu napsat svou zkušenost - ve chvíli, kdy ostatní ukazovaly téměř neznatelného ducha (a já ve skutečnosti potrácela), na Benu se ukázaly okamžitě dvě zcela shodné tmavé čárky.
Nejspolehlivější je test z krve. Bohužel ani vzorné hCG samozřejmě nezaručí, že MS se zpožděním nedorazí.
Pokud míváš ale i v těhotenství dost dlouho po meškání (při pravidelných cyklech) negativní test, nebude problém v testech, ale v tobě (to nic ve zlém, prostě občas některé tělo nereaguje tabulkově).

kacakaca
Závislačka 2555 příspěvků 01.10.18 00:45

Nejspolehlivejsi je test z krve, udelaji ti ho na kazdem odberovem miste. Stoji cca 200,–, coz je podobna cena jako za nektere „digitalni“. Navic podle vyse hcg muzes naplanovat navstevu u doktora. Kdyz jsem mela 1100 jednotek, byla jsem si jista, ze pokud je plod v poradku, musi ho za 2 tydny na ultrazvuku videt. Kdyz jsem mela 26000, sla jsem hned.

denkat
Kecalka 136 příspěvků 01.10.18 09:46

A ještě abych to uvedla na pravou míru, nejsem testovací maniak, testuju až když mi vynechá MS, ale protože s testy nemám nejlepší zkušenosti tak se ptám ostatních holek jaký mají názory a zkušenosti …a v neposlední řadě, mám fyzicky náročnou práci takže případně těhotenství bych ráda zjistila, co nejdřív abych se podle toho v práci zařídila

ugluk
Hvězda diskuse 42626 příspěvků 01.10.18 12:50

V tom případě opravdu krev. Pokud ti testy z moči opakovaně i po vynechané MS neukazují nic, můžeš prostě hCG do moči vylučovat pomaleji a když není hCG v moči, sebelepší test z moči neukáže nic. V krvi to být musí hned, takže pokud bys neměla hodně posunutou ovulaci, krevní test v den vynechané MS je naprosto jasný. Pokud ovulaci posunutou mít budeš, neukáže ti těhotenství naprosto nic.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >