Reklama

Kdy přijde menstruace po vysazení antikoncepce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 18:42
Mám dotaz o tt a antikoncepcí

Zdravím všechny měla bych na vás dotaz před měsícem sem vysadila antikoncepci a tenhle měsíc sem to měla dostat a pořád nic delala jsem si i tt první my vyšel negativní další vysel pozitivní ale kdys sem se na něj pak podívala tak ta druhá čárka byla pric :think: :think: prsa a břicho mě bolí jako kdy bych to měla dostat nemůže to dělat vysazení antikoncepce nemá s tím někdo skutečnost :nevim: :roll: předem dekuji

Reklama

Reakce:

MartinaIrena
Extra třída :D 10040 příspěvků 30.09.18 18:59

Tak vysazeni antikoncepce je velka hormonalni zmena, rekla bych, ze je to mozne. Pockala bych tyden a pak udelala test znova.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10003 příspěvků 30.09.18 19:00

Ta čárka je tam při načítání témeř vždy. Takže dva negativní testy, měsíc po vysazeni. Chce to ca snez ti naskočí cyklus

MishiQ
Nováček 4 příspěvky dnes v 10:00

Já jsem to po vysazení dostala až druhý měsíc a to opravdu jen velmi slabě. A je pravda, že už jsem se pak opravdu těšila až to přijde. Měla jsem všechny příznaky přicházející MS, ale nic se nedělo…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance afterparty? Po prvním tanci se šlo do baru!

Včerejším večerem odstartovala devátá řada StarDance, kde se nám poprvé... číst dále >

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >