Je možné být těhotná, i když je test negativní?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Natalia43
Nováček 5 příspěvků 01.10.18 17:42
Test negativní přesto těhotná

Ahojky holky měla z vás některá negativní test a přesto bylo těhotná…? Celý život jsem hubená ještě jsem začala teď makat v Německu takže se nabeham a roste mi břicho :D ale test je negativní ve středu jdu na gyndu.. Ale jen chce vědět zda některá měla také tak.

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 01.10.18 17:45

@Natalia43 a MS máš? Na začátku břicho neroste to už bys musela být ve druhém trimestru. Nemáš třeba jinou životosprávu? Min času na pravidelné jídlo, nějaké takové změny? Ve chvíli kdy v těhotenství roste břicho už by měl test být spolehlivě pozitivní…

Natalia43
Nováček 5 příspěvků 01.10.18 17:49

@Kriss Tina žádné změny nemám.. Menstruaci jsem měla o 6 dnů spozdenou.. Přišla se slabým spinenim které pak přestalo a dalsi dny zas začalo většinou ráno.. Jinak mě bolí žaludek po ránu a je na zvracení.. Mam právě kamarádku která byla těhotná a neměla ani jednou 2 čárky na testu za celé těhotenství tak nevím. Zkusím udělat ještě další

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10851 příspěvků 01.10.18 17:51

@Natalia43 nemyslím si, ze jsi těhotná. Břicho vazne roste az na zacatku druhého trimestru, zvláště u prvního těhotenství. Pripadas mi spíše nafouklá

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 01.10.18 17:51

@Natalia43 zkus jinou značku, ale je to hodně nepravděpodobné, popřípadně můžeš jít někam na krev jako samoplatce (nevím jak to jestli žiješ v zahraničí Teda)

B.Bee
Povídálka 13 příspěvků 01.10.18 18:01

To by jsi musela byt aspon 3-4 mesice tehotna aby Ti rostlo brisko . Mela jsi menstruaci,te­hotensky test negativni= NEJSI TEHOTNA! ;) Spis ses nafoukla ,zajdi si k doktorovi ,spatne od zaludku a nafoukle bricho ,muze byt spousta pricin,klidnen i cysta ,zajdi k DR a uvidis,ale tehotnstvi bych vyloucila:)

PenelopaW
Kecalka 428 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 18:24

Záleží na tom, kdy sis dělala test a kdy měla přijít poslední menses. U prvního těhotenství jsem byla po ovulaci děsně nedočkavá a test počůrala moc brzy, takže vyšel negativní. spolehlivě mě navedlo až zpoždění menses + když se ješt ěnějakou dobu počkalo, ultrazvukové vyšetření. Necítila jsem ani bolestivá prsa, jako jiné kamarádky, takže na tenhle příznak osobně moc nespoléhám (navíc znám holčiny, co je mají bolestivá třeba právě při MS). Uvidíš, co Ti řeknou na gynekologii ;-).

Natalia43
Nováček 5 příspěvků 01.10.18 18:31

@PenelopaW já právě mívám bolavé prsa vždy týden před MS tentokrát jsem neměla.. Menstruaci jsem měla jen to špinění hnědé než červené.. A bolesti žaludku a přes den se mi motá hlava jako kdyby to semnou mělo svihnout vzdy tak 3 krát za sebou.. Jinak mě take prsa neboli..No nevím uvidím na gynde.. Já jen že kamarádka do mě šíje že jsem těhotná tak už mám z toho taky haldy :D :lol: :lol:

PenelopaW
Kecalka 428 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 18:35
@Natalia43 píše:
@PenelopaW já právě mívám bolavé prsa vždy týden před MS tentokrát jsem neměla.. Menstruaci jsem měla jen to špinění hnědé než červené.. A bolesti žaludku a přes den se mi motá hlava jako kdyby to semnou mělo svihnout vzdy tak 3 krát za sebou.. Jinak mě take prsa neboli..No nevím uvidím na gynde.. Já jen že kamarádka do mě šíje že jsem těhotná tak už mám z toho taky haldy :D :lol: :lol:

Může být :). Já jsem třeba při prvním děcku špinila, s ohledem na to, že mám MS nepravidelnou, bych si klidně i myslela, že jsem v tom, kdybych už neměla potvrzení z ultrazvuku, že se mi v děloze něco děje :) . Tak držím palce, ať to u doktora dopadne ku Tvé spokojenosti ;) .

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1454 příspěvků 01.10.18 18:38

Mne se zvetsilo podbrisko a pak mi nasli cyatu na vajecniku 8×10×7 cm tak … moznosti muze byt hafo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >