Reklama

10dní zpožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HannahWolf
Nováček 3 příspěvky 02.10.18 00:44
10dní zpožděná menstruace

Ahojky, mám taková dotaz…
Menstruace měla dorazit cca 21.9., jenže nedorazila.
22.-23.9. jsem měla naruzovely výtok.
27.9. jsem začala hnědě špinit, ale MS pořád nikde.

Dneska je to už 10. den co mám zpoždění a tak jsem začala přemýšlet nad tím jestli náhodou nemůžu být těhotná..?
Jsem pořád nafouklá a celkově se cítím nějak divně. Mám slabší křeče v podbřišku a občas mě tam i jakoby pichne..

Budu ráda za jakoukoli radu či zkušenost. ☺☺

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5679 příspěvků 9 inzerátů 02.10.18 00:49

Jakou chceš radu? Udělej si těhotenský test a pak se podle toho zařiď. Buď jsi těhotná a pak se objednej za tři týdny na gyndu nebo nejsi a objednej se tam hned.

HannahWolf
Nováček 3 příspěvky 02.10.18 01:02

@Janli omlouvám se jestli to vadí, jen jsem se chtěla zeptat

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 02.10.18 03:56
@HannahWolf píše:
@Janli omlouvám se jestli to vadí, jen jsem se chtěla zeptat

Jen se chce zeptat každá. Opravdu se ale bez testu neposuneš. :?

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 02.10.18 05:02
@HannahWolf píše:
Ahojky, mám taková dotaz…
Menstruace měla dorazit cca 21.9., jenže nedorazila.
22.-23.9. jsem měla naruzovely výtok.
27.9. jsem začala hnědě špinit, ale MS pořád nikde.

Dneska je to už 10. den co mám zpoždění a tak jsem začala přemýšlet nad tím jestli náhodou nemůžu být těhotná..?
Jsem pořád nafouklá a celkově se cítím nějak divně. Mám slabší křeče v podbřišku a občas mě tam i jakoby pichne..

Budu ráda za jakoukoli radu či zkušenost. ☺☺

Těhotná být můžeš, pokud proběhl nechráněný sex. Ale co ti brání si udělat nejdřív test? 8o Mně když nedošla v pravidelnou dobu MS, došla jsem si pro test. A protože byl pozitivní, šla jsem k doktorovi. Protože jsem byla vyplesklá prvorodička.

chrastitko11
Kecalka 469 příspěvků 02.10.18 13:36

@HannahWolf tak co, dělala jsi si test ? ;)

HannahWolf
Nováček 3 příspěvky 02.10.18 14:14

@chrastitko11 ano dělala a byla jen jedna čárka. Kamarádka mi ale rekla že to ještě nic neznamená a že si mám zajít o doktorce. :)

Smoulinka21
Nováček 9 příspěvků 03.10.18 21:03

Zdravím, připjoím se s dovolením k diskuzi. Začátkem tohoto roku jsem vysadila antikoncepci, kvůli nějakým problému jsme si s manželem ještě několik měsíců dávali pozor a cyklus se mi v podstatě hned ustálil na nějkých 31-33 dnech. V srpnu jsme letěli na dovolenou k moři a MS samozřejmě přišla až u moře po 41 dnech (20.8.). Říkala jsem si, že je to zákon schválnosti, nervy z cesty, apod. a myslela jsem, že další cyklus už bude „normálně“ po cca 30ti dnech a nebo, že možná nebude vůbec, protože od dovolené už si pozor nedáváme. Jenže nic, dnes je to 44 dní, těhotesnký test jsem si dělala před 6ti dny - negativní. Nemám vůbec žádné příznaky ničeho :mrgreen: ani pobolívání v podříšku nebo na prsou, prostě nic :nevim: nestalo se někomu? Štve mě, že prostě nevím, co se děje a myslela jsem, že pokud je cyklus docela ustálený, tak se jen tak snadno nerozhází. Počkám do konce týdne a objednám se na gyndu, ale vrtá mi to hlavou…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >