10dní zpožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HannahWolf
Nováček 9 příspěvků 02.10.18 00:44
10dní zpožděná menstruace

Ahojky, mám taková dotaz…
Menstruace měla dorazit cca 21.9., jenže nedorazila.
22.-23.9. jsem měla naruzovely výtok.
27.9. jsem začala hnědě špinit, ale MS pořád nikde.

Dneska je to už 10. den co mám zpoždění a tak jsem začala přemýšlet nad tím jestli náhodou nemůžu být těhotná..?
Jsem pořád nafouklá a celkově se cítím nějak divně. Mám slabší křeče v podbřišku a občas mě tam i jakoby pichne..

Budu ráda za jakoukoli radu či zkušenost. ☺☺

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Kelišová 6336 příspěvků 02.10.18 00:49

Jakou chceš radu? Udělej si těhotenský test a pak se podle toho zařiď. Buď jsi těhotná a pak se objednej za tři týdny na gyndu nebo nejsi a objednej se tam hned.

HannahWolf
Nováček 9 příspěvků 02.10.18 01:02

@Janli omlouvám se jestli to vadí, jen jsem se chtěla zeptat

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6630 příspěvků 02.10.18 03:56
@HannahWolf píše:
@Janli omlouvám se jestli to vadí, jen jsem se chtěla zeptat

Jen se chce zeptat každá. Opravdu se ale bez testu neposuneš. :?

Russet
Extra třída :D 12257 příspěvků 02.10.18 05:02
@HannahWolf píše:
Ahojky, mám taková dotaz…
Menstruace měla dorazit cca 21.9., jenže nedorazila.
22.-23.9. jsem měla naruzovely výtok.
27.9. jsem začala hnědě špinit, ale MS pořád nikde.

Dneska je to už 10. den co mám zpoždění a tak jsem začala přemýšlet nad tím jestli náhodou nemůžu být těhotná..?
Jsem pořád nafouklá a celkově se cítím nějak divně. Mám slabší křeče v podbřišku a občas mě tam i jakoby pichne..

Budu ráda za jakoukoli radu či zkušenost. ☺☺

Těhotná být můžeš, pokud proběhl nechráněný sex. Ale co ti brání si udělat nejdřív test? 8o Mně když nedošla v pravidelnou dobu MS, došla jsem si pro test. A protože byl pozitivní, šla jsem k doktorovi. Protože jsem byla vyplesklá prvorodička.

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 02.10.18 13:36

@HannahWolf tak co, dělala jsi si test ? ;)

HannahWolf
Nováček 9 příspěvků 02.10.18 14:14

@chrastitko11 ano dělala a byla jen jedna čárka. Kamarádka mi ale rekla že to ještě nic neznamená a že si mám zajít o doktorce. :)

Smoulinka21
Povídálka 36 příspěvků 03.10.18 21:03

Zdravím, připjoím se s dovolením k diskuzi. Začátkem tohoto roku jsem vysadila antikoncepci, kvůli nějakým problému jsme si s manželem ještě několik měsíců dávali pozor a cyklus se mi v podstatě hned ustálil na nějkých 31-33 dnech. V srpnu jsme letěli na dovolenou k moři a MS samozřejmě přišla až u moře po 41 dnech (20.8.). Říkala jsem si, že je to zákon schválnosti, nervy z cesty, apod. a myslela jsem, že další cyklus už bude „normálně“ po cca 30ti dnech a nebo, že možná nebude vůbec, protože od dovolené už si pozor nedáváme. Jenže nic, dnes je to 44 dní, těhotesnký test jsem si dělala před 6ti dny - negativní. Nemám vůbec žádné příznaky ničeho :mrgreen: ani pobolívání v podříšku nebo na prsou, prostě nic :nevim: nestalo se někomu? Štve mě, že prostě nevím, co se děje a myslela jsem, že pokud je cyklus docela ustálený, tak se jen tak snadno nerozhází. Počkám do konce týdne a objednám se na gyndu, ale vrtá mi to hlavou…

RobbiedeComtesse
Nováček 7 příspěvků 07.11.18 10:33
10 zpožděná MS testy negativní

Ahoj holky, dnes je to 10 den co mám zpožděnou MS, nikdy předtím se mi to nestalo. Testuju se obden a nic, ani náznak. Minulý týden jsem byla na gyndě (5 den zpoždění), doktor mi dělal ultrazvuk cysta žádná, jen říkal, že mám silnou sliznici a ukazál mi takovou mini tečku a říkal, že mě nechce strašit, v tom stresu jsem se ani nedoptávala :roll: odeslal mě na test Hgc z krve a tam taky nic. Bolí mě v podbřišku, jinak nic. Příznaky MS taky žádné. :nevim: Stalo se někomu, že by i přesto to všechno byl těhu? Já už se smířila, že ne a příští týden zajdu na vyvoláčku :?

Uživatel je onlinemajdulacek
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 07.11.18 11:30

@RobbiedeComtesse Ahojky, přesně takhle jsem to měla jeden měsíc já. Taky jsem tam měla tečku, test negativní, MS nikde.. Řekla jsem si, že počkám a nepůjdu na vyvolávačku - je to strašné svinstvo. Za další dva týdny MS přišla a s ním zmizla i ta „tečka“.

Tak hodně štěstí.. :srdce:

RobbiedeComtesse
Nováček 7 příspěvků 07.11.18 14:23

@majdulacek
Děkuji za reakci, je to na nic to čekání :nevim: Tak uvidíme :srdce:

Uživatel je onlinemajdulacek
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 07.11.18 14:29

@RobbiedeComtesse Uvidíš nu.. Nejlepší je se na to vykašlat a ta potvora dojde sama :D Jednou mi dali vyvolávačku, je to teda pár let zpátky a úplně mi to rozhodilo cyklus, tělo se s tím srovnávalo dost dlouho, takže já bych vyčkala..

RobbiedeComtesse
Nováček 7 příspěvků 15.11.18 10:04

@majdulacek
Ahojky, tak v pátek to bylo 12 zpozdění, udělala jsem si test a slabounká čárka to stejné v sobotu, teď jsem si dělala v pondělí 15 dní zpoždění a jasně zřetelná čárka :srdce: Jsem objednaná na pondělí k doktorovi. Tak doufám, že to bude v pořádku, bylo by to super v říjnu jsme si řekli s přítelem, že bychom chtěli a hned v ten měsíc :lol:

anetatisdale
Povídálka 15 příspěvků 15.11.18 10:28
@RobbiedeComtesse píše:
@majdulacek
Ahojky, tak v pátek to bylo 12 zpozdění, udělala jsem si test a slabounká čárka to stejné v sobotu, teď jsem si dělala v pondělí 15 dní zpoždění a jasně zřetelná čárka :srdce: Jsem objednaná na pondělí k doktorovi. Tak doufám, že to bude v pořádku, bylo by to super v říjnu jsme si řekli s přítelem, že bychom chtěli a hned v ten měsíc :lol:

To je super, hodne stesti preju! :andel: jsem ted v podobny situaci, test jsem si delala den po spozdeni a negativni, dneska mam 7 dni spozdeni a premyslim, jestli jit pro test nebo jeste tyden pockat .. :zed:

RobbiedeComtesse
Nováček 7 příspěvků 15.11.18 10:39
@anetatisdale píše:
To je super, hodne stesti preju! :andel: jsem ted v podobny situaci, test jsem si delala den po spozdeni a negativni, dneska mam 7 dni spozdeni a premyslim, jestli jit pro test nebo jeste tyden pockat .. :zed:odn
Klidně počkej a nebo obden já tam 7 den nic neměla ani náznak. _Hodně štěstí přeji :srdce:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >