Reklama

Chci být těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 14:19
chci byt tehu

Ahoj, mam uz treti den zacpu a mam dost citlive bradavky. ms jeste nedorazila. muze to byt priznak tehu? ktera z vas to tak mela?

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 03.10.18 14:22
@Anonymní píše:
Ahoj, mam uz treti den zacpu a mam dost citlive bradavky. ms jeste nedorazila. muze to byt priznak tehu? ktera z vas to tak mela?

Já byla těhotná, když mně to ukázal TT. Pokud máš zpoždění, tak ho být tebou udělám.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2153 příspěvků 03.10.18 14:22
@Anonymní píše:
Ahoj, mam uz treti den zacpu a mam dost citlive bradavky. ms jeste nedorazila. muze to byt priznak tehu? ktera z vas to tak mela?

Pokud mela dorazit MS a nedorazila, udelej test. Neni nic jednodussiho :P kazda ma priznaky jine a pokud jsou priznaky, roste hCG, pokud roste hCG, mel by to zachytit test ;)

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 03.10.18 15:44
@Anonymní píše:

A test sis udělala?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >