Kdy ukáže TT?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 19:48
Kdy ukáže TT?

Ahoj holky. Prosím o zkušenosti. Po kolika dnech po oplodnění vám ukazal TT //? Děkuji.

Přečtěte si článek: Těhotenský test před menstruací

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

lampicka11
Závislačka 3424 příspěvků 5 inzerátů 01.08.18 19:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Prosím o zkušenosti. Po kolika dnech po oplodnění vám ukazal TT //? Děkuji.

Pořád a všude dokola.. :roll: ..x milionů diskuzi… 14dni po ovulaci. Nebo-li v den vynechání MS. Někomu dřív někomu později

Dojcanis
Závislačka 3667 příspěvků 01.08.18 20:06

6 dni po ovulaci :)

Russet
Extra třída :D 12118 příspěvků 01.08.18 20:08
@Anonymní píše:

Nedostala jsem MS. Udělala jsem si test. Ukázaly se dvě čárky. Co je na tom těžkého? :zed:

kve-tinka
Závislačka 4442 příspěvků 6 inzerátů 01.08.18 20:17

@Dojcanis sest dni po ovulaci je blbost. Ovulace musela byt drive.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 20:18
@Russet píše:
Nedostala jsem MS. Udělala jsem si test. Ukázaly se dvě čárky. Co je na tom těžkého? :zed:

Jen chci znát zkusenosti protoze me vynechala MS ale test mi zatím nic neukazal. Tak me zajima komu kdy test ukázal. Myslela jsem ze ty diskuze jsou tady k tomu snad ne? Nemam zatím zadne zkušenosti s těhotenstvím :nevim:

Russet
Extra třída :D 12118 příspěvků 01.08.18 20:21
@Anonymní píše:
Jen chci znát zkusenosti protoze me vynechala MS ale test mi zatím nic neukazal. Tak me zajima komu kdy test ukázal. Myslela jsem ze ty diskuze jsou tady k tomu snad ne? Nemam zatím zadne zkušenosti s těhotenstvím :nevim:

Já do otěhotnění taky ne. Pokud je test negativní, tak co řešíš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 20:21

myslite ze by mohl ukázat 13DPO?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 20:23
@Russet píše:
Já do otěhotnění taky ne. Pokud je test negativní, tak co řešíš?
řeším kdy nejdříve by mi mohl ukázat pokud bych byla. Někomu ukáže test dele. Tak proto se ptam na zkušenosti po jaké dobe komu ukázal.

Dojcanis
Závislačka 3667 příspěvků 01.08.18 20:24
@kve-tinka píše:
@Dojcanis sest dni po ovulaci je blbost. Ovulace musela byt drive.

Ovulaci sem mela potvrzenou dle doktorky.Uhnizdeni jsem mela patej den a ducha sestej den :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 20:25
@Dojcanis píše:
Ovulaci sem mela potvrzenou dle doktorky.Uhnizdeni jsem mela patej den a ducha sestej den :)

Děkuji :palec:

Russet
Extra třída :D 12118 příspěvků 01.08.18 20:26
@Anonymní píše: řeším kdy nejdříve by mi mohl ukázat pokud bych byla. Někomu ukáže test dele. Tak proto se ptam na zkušenosti po jaké dobe komu ukázal.

A to jsi tak netrpělivá nebo co? I kdybys těhotná byla, nemá cenu plašit. Na utrazvuku nic vidět nebude :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 20:27
@Russet píše:
A to jsi tak netrpělivá nebo co? I kdybys těhotná byla, nemá cenu plašit. Na utrazvuku nic vidět nebude :nevim:

já vím. Jsem dost netrpeliva. Porad se nedaří :( // by mi udělali radost alespoň bych vedela na čem jsem vim ze se to nemusí porad udržet. Ale alespoň bych vedela ze se zadarilo

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 01.08.18 20:28
@Anonymní píše:

V den vynechání ms byla odpoledne na testu jasná druhá čárka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 20:30
@Anonymní píše:
myslite ze by mohl ukázat 13DPO?

Krasnou carku mi ukazal 12 dpo, driv jsem netestovala. Taky se ale nemusi ukazat nic a stejne muzes byt tehotna. 13 dpo muze byt klidne pro nekoho den ms nebo uz i chvile zpozdeni.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >