Kdy uklízíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 01.03.17 15:32
Kdy uklízíte?

Přes týden v práci, děti, úkoly, uložit, spát. Na konci dne jsem tak uanvená, že nevím, co dřív. O víkendu se chci věnovat dětem, přítel je vidí vlastně jen o víkendu. Nechce se mi zabít půl dne úklidem, když tu chci být pro děti. Tak mě napadá, kdy vlastně uklízíte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 01.03.17 15:37

My mame doma velký uklizeci den v pátek, kdy se do toho pustíme a uklidime cely dum pořádně. Jinak takovy povrchovy uklid delam vetsinou obden, kuchyň každý den, strávím tim necelou hodinku.

NikysekR
Extra třída :D 10330 příspěvků 12 inzerátů 01.03.17 15:37

Já jsem zatím na mateřské, takže takový ten drobnější úklid udělám kdykoliv, no a ten větší většinou připadne na pondělí, protože o víkendu se mi taky nechce.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.17 15:37

Já jsem doma takže stíhám, ale být tebou tak si najmu někoho na úklid :)

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 01.03.17 15:37

@EmmaAnna většinou o víkendu - prach + koupelna/WC, partner mi pomáhá - vyluxuje, vytře. Tak za hodinku maximálně máme vše hotovo. Ostatní věci (praní a tak) dělám operativně během týdne :-)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19839 příspěvků 01.03.17 15:38

Moc neuklízim :D

dana.dv
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 01.03.17 15:40

1×14dni chodi pani na velky uklid (cca 6h), jinak uklizim kazdy den neco.

saadet
Extra třída :D 11854 příspěvků 3 inzeráty 01.03.17 15:42

@EmmaAnna pani na uklid, za me nejlepe investovane penize :palec: mame teda celkem velky dum a kdyz jsme uklizeli sami sezralo to hodne casu…

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 01.03.17 15:42

Já uklízím, když se mi chce. Jinak kuchyň každý den, nebo-li sporák, stůl, kuchyňská linka, nádobí, zametání. Jinak v pátek po práci sjedu prach, koupelnu, wc. A o víkendu vytírám podlahu, buď v sobotu nebo v neděli. Pak je úklid během roku, např. okna.

freeport
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 01.03.17 15:43

No taky nestíhám. většinou v pátek odpoledne nebo v sobotu dopoledne utřu prach, vysaju, vytřu. ale za dva dny můžu začít znovu. měla jsem paní na úklid, ale nebyla jsem spokojená.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19839 příspěvků 01.03.17 15:43

Spoustu věcí dělám, jak bylo psáno, operativně, když je malej ve vaně, tak setřu sanitu a prach v koupelně (díky bože za uklízecí vlhčené ubrousky), když večer koukáme na film v obýváku, tak jednou za čas objedu prach na skříňkách a jiných plochách a přitom sleduju film.
Nádobí se snažím každý večer spláchnout, ale popravdě, nedaří se mi to denně.
No a o víkendu jeden den během cca hodiny, co se vaří oběd na plotně, tak vysaju a setřu podlahy.

Adrasteia
Závislačka 2759 příspěvků 2 inzeráty 01.03.17 15:44

Uklízím v sobotu dopoledne souběžně s vařením. Synovi se v tu dobu věnuje tatínek.
Přes týden ještě cca dvakrát vytíráme celý dům a umyjeme to nejnutnější v koupelně - buď já nebo manžel, podle toho, kdo má zrovna čas. Ten druhý je většinou s dítětem. Žehlím většinou se synem - učíme se přitom básničky a písničky, takže zabiju dvě mouchy jednou ranou.

Kačka5991
Kecalka 187 příspěvků 01.03.17 15:48

Sice nemám děti, ale i tak se do přehnaného uklízení nehrnu..
Většinou přijdu z práce a nemám náladu zabít odpoledne a večer uklízením..
Dobře se mi uklízí když je venku zima a ošklivé počasí, protože mi tam nic neuteče a ani pejskovi se na procházku nechce :D

Maden
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 01.03.17 15:50

Mam paní na uklid 1× v týdnu, což me i donutí uklidit ty krámy, co se všude válí, aby mohla v klidu pucovat. Pred tím jsem uklízela převážně večer, nebo o víkendu.

Hadumi
Extra třída :D 13508 příspěvků 01.03.17 16:02

Mně uklízení moc času nezabere, velký týdenní úklid mám za 2 hodiny. Dům máme velký a nepořádek nemáme. Nechápu celodenní nebo půldenní uklízení, to děláte co??

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >