Když mi pes smrdí

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
376
20.11.19 22:24

Když mi pes smrdí

Ahojda. Mám doma dva psy, velké křížence ovčáka asi NO x BOM nevím přesně, takže psy s podsadou a hustou srstí. Jeden, pes mi nějak začal smrdět. Už dávno, ale v létě byli většinou venku na dvoře az s nastupem zimy jsou zase trvale doma. Jsem těhotná, tak třeba je to tím, ale už mám 40tt a zdá se mi pozdě na takové ty čichové těhotenské vlastnosti. Od té doby co jsou doma jsem je hodně koupala. Fena mi nesmrdí, jen pes. Ale nikdy dřív mi taky nesmrdel. Hlavně pes se strašně nerad koupě šamponem a dostat ho tam a umýt ho ohnutá je boj, pak sušení, je to děsný proces a koupat psa tak často není dobré, pak i děsně líná, no ale stejně po pár dnech zapáchá. Jen asi mě. Přítel to nějak necítí, ale já jsem spíš zvyklá, že vím, že jindy prostě nesmrdí. On je strašný magor do hraček, pořád něco kouše, žužlá, ale fakt pořád v každý volný chvíli. Mě ten smrad přijde takový jen nakyslý, nevím proč mi to připomíná sliny… No a taky se pořád olizuje - než jde spát tak si umyje nohy… To třeba fena nedělá. Myslíte že to může být i tím? Protože když cicham vyloženě k němu tak nic necítím. Žlázky nebo tak, to by smrděl myslím jinak. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14789
20.11.19 22:33

To bude těhotenstvím když to přítel necítí i když chlapi mají horší čich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32711
20.11.19 22:39

@Dandie22 tak nejlepší by bylo, kdyby mohl psy očichat ještě někdo mimo vás dvou, někdo nestranný - kamarádka, mamka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10204
20.11.19 22:47

Já neporadím, jen jsem chtěla že jsme taky měli fenku krizenou BOM a NO a úplně nejlepší pes to byl :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
20.11.19 22:50

Jinak veterinárně nejeví žádný známky problémů. Teda srst má pes nekvalitní a lámavou, ale to odjakživa, nejspíš dědičné a neznám původ psa, fena má srst hezčí. Ale oba zdravou. Žádné lupy ani mastnota atd. Krmím stále stejnými granulemi Fitmin. Ten smrad není tak silný, jen když je pes blízko, ale je to fakt taková nakyslá vůně. Mě to právě připomíná oslintany hračky dítěte, nevím proč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
20.11.19 22:52

Jo to oni jsou :srdce: @Tarinka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
20.11.19 22:52

Myslím, že to bude těhotenstvím. Když jsem byla těhotná, tak mi smrdělo snad všechno a všichni. Měla jsem tak neskutečně vyvinutý čich, jak ohař, až mě to obtěžovalo. Smrdeli mi lidi, pachy v obchodech. Všechno bylo strašně zesílené. Celé těhotenství, porodem to pak přešlo. Pak mě napadlo, jestli nemůže být pejsek nějak nemocný, zeptat se na to zvěrolékaře. Ale když to přítel necítí, tak to asi fakt bude tím těhotenstvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
20.11.19 22:54

Ja jsem ve 3.trimu a naší buldocci (i další věci jako např avivaz) mi smrdí skoro stejně jako v období nevolností. Zkus vydržet, uvidíš.

• Citovat
  • Nahlásit
14789
20.11.19 22:55
@stinga
@stinga píše:
@Dandie22 tak nejlepší by bylo, kdyby mohl psy očichat ještě někdo mimo vás dvou, někdo nestranný - kamarádka, mamka

Mě třeba skoro všichni cizí psy smrdí, kromě našeho kteryho mám od štěněte, ten mi naopak voní.
Ale asi se dá rozeznat nějakej normální zvířecí odér a větší smrad :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
20.11.19 23:31

@Dandie22 Nemá pes náhodou zubní kámen? Sestře takhle začal smrdět pes a bylo to zubním kamenem, protože to nechali zajít dost daleko (švagr tvrdil že nic necítí) a pes má malou hlavu (kříženec JRT) tak se mu rozjela paradontóza a už mu v tlamě zbylo posledních 9 zubů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
20.11.19 23:47

@Heivka Ne, ne. Dávám psům na okus syrové kosti s masem, krmení jsou granulemi střední třídy. Zuby mají bílé jako perly. Bobky 1-2 denně max. normální konzistence takže alergie nebo tak taky nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
20.11.19 23:56

@Dandie22 Tak to bude to těhotenství, ještě vydržte přes šestinedělí můj „policejní“ čich se uklidnil až pak. Chudák manžel, neschoval přede mnou ani jednu čokoládu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
21.11.19 00:06
@Dandie22 píše:
Jo to oni jsou :srdce: @Tarinka

Ti jsou tak krásní!!! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
21.11.19 00:10
@Dandie22 píše:
Ahojda. Mám doma dva psy, velké křížence ovčáka asi NO x BOM nevím přesně, takže psy s podsadou a hustou srstí. Jeden, pes mi nějak začal smrdět. Už dávno, ale v létě byli většinou venku na dvoře az s nastupem zimy jsou zase trvale doma. Jsem těhotná, tak třeba je to tím, ale už mám 40tt a zdá se mi pozdě na takové ty čichové těhotenské vlastnosti. Od té doby co jsou doma jsem je hodně koupala. Fena mi nesmrdí, jen pes. Ale nikdy dřív mi taky nesmrdel. Hlavně pes se strašně nerad koupě šamponem a dostat ho tam a umýt ho ohnutá je boj, pak sušení, je to děsný proces a koupat psa tak často není dobré, pak i děsně líná, no ale stejně po pár dnech zapáchá. Jen asi mě. Přítel to nějak necítí, ale já jsem spíš zvyklá, že vím, že jindy prostě nesmrdí. On je strašný magor do hraček, pořád něco kouše, žužlá, ale fakt pořád v každý volný chvíli. Mě ten smrad přijde takový jen nakyslý, nevím proč mi to připomíná sliny… No a taky se pořád olizuje - než jde spát tak si umyje nohy… To třeba fena nedělá. Myslíte že to může být i tím? Protože když cicham vyloženě k němu tak nic necítím. Žlázky nebo tak, to by smrděl myslím jinak. :nevim:

Jinak si taky myslím, že to bude tím těhotenstvím, pokud víš, že nemá žádný zdravotní problém.
Mně se můj muž vždycky směje, když tvrdím, že mi náš pejsan voní jako popcorn. Ale fakt že jo :lol: Teda jen teď, jak je mokro a prší, tak smrdí jak zapařený ponožky, než uschne, ale pak zas popcorn ;) :lol:
Zkus to vydržet :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 00:42

Moje stara fena- bison mela az vylozene zlozvyk z nudy ( byvaly majitele se ji nevěnovali, nevi co to je si hrat apod.) a tak si z nudy lizala packy, i kdyz byla naprosto cista. Byla schopna vylizat o 40cm mokre kolo a bohuzel jeji problemy se zuby ( opet nepodchycené záněty a kámen od puvodnich majitelů) udelalo sve. Cokoliv co olizala i pres trhání a laser zubu smrdelo, ze ani kupa praciho prášku a avivaze nepomohlo. Museli jsme vyhodit kazdych par mesicu pelech, dostala zakaz do kuchyne, aby nelizala podlahu, coz po prichodu domu jsme poznali oslintanyma flekama a smradem, ze tam byla natajno, nesmi na gauc, postel atd.. jedine co pomohlo byly detske a psi ponozky a dupat ji jak se rika na krk, aby to nedelala, coz zkousi tajne, kdyz jsme treba ve sprse apod, ale da se to jednoduse poznat. Interval se snížil skoro na minimum. Bohužel cim je starsi, tim vice smrdi sama o sobě i prdnutim nebo potem a zlazama, takze si casto chodim po drbani i myt ruce… Je pravda ze je uz i dost nemocna a je ti i ze zdravotnich duvodu, ale ono hodne dela i strava a dokonce treba to, ze se přehřívá a pak smrdí potem a zlazama. Pokud je pes zdravy, zkusila bych ho casteji kartacovat kvuli kuzi, trochu pozmenila stravu a pak bych resila co dále

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat