Když tatínek hlídá

102
3.6.05 22:33

Když tatínek hlídá

AHoj,
chtěla bych vám napsat, jak můj muž hlídá našeho ročního prcka.
Pokaždé to malý přežije a manžel se z toho nehroutí, ale někdy je to fakt sranda. Naposledy jsem potřebovala večer na hodinu angličtiny. Řekla jsem Mirkovi, že jsem měla koupat, ale on že nemusí. Ale když on tak rád dělá věci navíc. Když jsem přišla domů, všude byl nepředstavitelný bordel, po kuchyni se válely asi čtyři ručníky, v koupelně bylo plno vody, ale malý spokojeně spal, celý voňavý. Pochválila jsem manžela, jak to všechno zvládl a že dokonce vykoupal (bordel jsem samozřejmě bez připomínek uklidila - když se kácí les, lítají třísky). Pak jsem se ale šla podívat, čím malýho umýval a čím natíral.Na vaně byl postavený a z vody voněl můj GEL NA INTIMNÍ HYGIENU, a na přebalovacím pultě byl nachystaný můj KRÉM PROTI CELULITIDĚ. Takže budeme mít krásné miminko s pružnou pokožkou, jenom se nemůžeme divit, když mu začnou růst chlupy. Tak to je, když hlídají tatínci.Ahoj Lilu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3417
3.6.05 22:42

Hahaha, tak tos mě pobavila. Zvlášť ten krém proti celulitidě nemá chybu. Ale že se snažil.......... :D :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
3.6.05 23:19

Lilu,tak to jsem se pobavila :D :D :D :D :D :D

Je prima,žes ocenila snahu a vzala to s nadhledem :D

Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
3.6.05 23:38

Skvělý, to nemá chybu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
3.6.05 23:49

Ahojky,
tak potvrzuji, že chlapi krémy nerozlišují. Ten můj permanenetně natírá malé obličej místo opalovacího krémem proti opruzeninám 8O Podotýkám, že to nebylo jen jednou a moje vysvětlování účinku oxidu zinečnatého na prdelku se minuly účinkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
4.6.05 00:01

Fakt dost dobrý!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
4.6.05 08:07

Ahojky,
tak to jsem se nasmála! Jo mužský. Já když náhodou musím někam odjet a nechat hlídat taťku naše roční dvojčata, tak mu vždycky přesně napíšu co a čím mazat, kdy a čím krmit - takže takový seznámek. Musím říct, že porvé jsem se bála, jak to spolu zvládnou, ale musím říct, že holky si ani nevšimly, že jsem pryč. A dokonce byl uklizenej byt, to jsem koukala. Máme prima taŤku, který by mohl z fleku zůstat na mateřský. A že se dvěma je někdy pěkná práce!
Ale víte co? Pište víc takových příspěvků, člověk se rád zasměje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
4.6.05 09:06

To je supr, musím ale tvýho chlapa pochválit, protože jeho výběr kosmetiky pro miminko nebyl zas tak od věci, dokonce mě napadá, jestli intim mýdlo není docela ideální na mimi pokožku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
4.6.05 09:32

Ahoj, fakt jsem se zasmala. Je to to same jako u nas. Pri odchodu jsem vydala instrukce „ke svacine ovoce -banan a aby toho nebylo malo tak pridat treba merunkovou presnidavku“ Muj muz mel fakt snahu, ale vzhledem k tomu, ze me moc neposlouchal, tak si pamatoval ten banan -to bylo lehky, ale pak nevedel, co jsem rikala k tomu pridat, ale mel pocit, ze to bylo neco oranzoveho. A tak jsem prisla domu tam naprosto spokojeny syn i otec, syn byl bez ponozek, cely oranzovy a na stole lezela miska se zbytkem takove hodne oranzove hmoty s kousky bananu a vedle prazdna sklenicka od zeleninoveho prikrmu mrkev s ryzi. Pry to bylo jedine oranzove co nasel a synovi to moc chutnalo :) Ale ja to taky moc neprozivam, jsem rada, ze tatinek hlida a hlavne jsem rada, ze hlida rad a dokaze si poradit (i kdyz nekdy je to tezky se nerozcilit :) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
4.6.05 10:18

U nás doma by nějaký „návod k použití dítěte“ zůstal nepřečtený, protože manžel na všechno musí přijít sám. takže mu nic nepíšu, jenom jsem mu pořád kladla na srdce, že dítě má 4 potřeby: najíst, napít, přebalit, vyspat. A toho se můj miláček při hlídání drží, na všecko dojdou metodou pokus-omyl a tím spíš si zapamatuje co kdy malá potřebuje, než kdyby to měl sepsané. Zá:,–(a: bordel v bytě, šťastné dítě, se tímto logicky rozšiřuje i na hlídajícího manžela, který má radost, že dokázal celé odpoledne dělat to, co já dělám denně a navíc jsem „spokojená“ jak to super spolu zvládnuli =o))))). Občas mám po návratu ze svého volného odpoledne pocit, že vcházím do cizího bytu kde bouchnul přinejmenším plyn, ne-li atomovka, ale když vidím, jak jsou šťastní, co můžu komentovat? A tak si všímám jenom té jejich radosti, která je k nezaplacení a letím uklízet =o)
Radka + 3 bordeláři

• Nahlásit
  • Citovat
1718
4.6.05 10:22
:D :D :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
4.6.05 15:28

Nejenom manželé jsou neschopní si přečíst, co se na co používá.

Před časem jsem zlanařila kamarádku na používání Weledy. Ona nadšená, jak to krásně voní, já nadšená, že se jí to líbí........až do chvíle, kdy mi řekla že s Weledou asi bude muset zkončit, protože ten bílý krém jí nějak nestačí - skoro až vysušuje ruce. Tak jsem byla prozměnu naštvaná, co to vymýšlí, neboť ten mastný krém na ruce nemůže snad nikoho vysušovat........! Až mi začal v hlavě vrtat ten BÍLÝ krém........no jak jinak, ona se totiž mazala krémem na OPRUZENINY :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
4.6.05 18:34

Koupání

Ahojky Lilu, moc mne tvůj článek pobavil a zároveň potěšil (všude je totiž něco takového). Zvláště ten krém na celulitidu se manželovi povedl. Že zdravíme :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
4.6.05 19:23

:D :D :D Aspoň máš doma srandu :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
5.6.05 15:04

:lol: :lol: :lol: Dost jsem se pobavila, koukám, všude je to stejné :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama