Klučičí problém

2339
2.6.05 20:54

Klučičí problém

Ahoj maminky,
máme skoro 8 měsíčního chlapa a mám pocit, že má problém s varlátky. Po narození je měl hned sestouplá, žádný problém. Ale teď se mi zdá, že se mu vrátila kamsi nahoru, pytlík je prázdný na pohmat (nevím jak to jinak popsat ). I podbřišek má trochu zvětšený. Ale evidentně ho nic netrápí, nebolí, je v pohodě. Mám spěchat k doktorce nebo můžu počkat na 8 měsíční prohlídku za 2 týdny?
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
2.6.05 21:19

Ahojda, raději bych se k doktorce vydala hned, moje kamarádka byla s malým na operace právě kvůli varlátkům, protože se mu „vrazily“ kamsi do bříška. Nechci Tě strašit, snad to bude v pořádku.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
35
3.6.05 20:11

ahoj, já mám ročního lumpa a od miminka měl hydrokélu( Jedno varlátko jakoby nalité vodou) a řešila jsem to celkem včas i když to závažný problém není. Myslím si ale, že pokud půjdeš za 14 dní na prohlídku do poradny, určitě to vydrží. Pokud je prcík tak v pohodě jak popisuješ. Stejně ti ho určitě pošlou na urologii a na sono jako nás a ono tohle lítání po doktorech :) není o co stát. Ale pokud mohu radit , tak se začni zajímat o přetahování pindíka :), nejlépe hned jak budete na té urologii. Pediatři (teda co já mám zkušenost) to příliš neprožívají a mamina pak má starosti :(
Tak klučičím problémům zdar
Jarča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama